mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 21:29 
Cytuj  
jebac lbp.

mgs4 miazdzy wszystko co zrobiono do tej pory. czy to na pc, czy to na x360.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 22:04 
Cytuj  
n/c

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 22:21 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mgs4 miazdzy wszystko co zrobiono do tej pory. czy to na pc, czy to na x360.


Jesli pod uwage wezmiemy jedynie dlugosc filmikow i czas ktory player spedza z padem w dloni de facto nie grajac to napewno. :-)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 23:23 
Cytuj  
ja bym sie nienakrecal za bardzo na ff13 ... wyglada jakby probowali zrobic nowe ff7 ... no i glowna postac wyglada jak menel jakis


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 07:22 
Cytuj  
no nie kazdemu musi sie podobac, ale to juz tez kiedys ustalilismy.
lbp mnie nie wciagnelo. jest fajne, ladne, z pomyslem ale nie dla mnie.
kabraxis: ja jak na razie ledwo zaczalem grac i jakos nie zauwazylem tego o czym piszesz wiec moze o innej grze rozmawiamy.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 15:10 
Cytuj  
Właśnie skończyłem demo RF Guerrilla, i mogę napisać tylko jedno - WoW! :o Do tej pory nie mogę się otrząsnąć...


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 16:03 
Cytuj  
Po czym? Przeciez to mocny sredniak oceniajac po demie..


_________________
.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 16:39 
Cytuj  
Podaj mi tytuł innej gry, z tak rozbudowanym systemem zniszczeń.


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 16:52 
Cytuj  
To jedyna zaleta.. c'mon to juz nie te lata zeby jarac sie rozwalajacymi sie scianami, wole miec niezniszczalne kartony i fajna fabule + dobre wykonanie niz system zniszczen (ktory nota bene tez ssie troche) i gameplay na poziome Serious Sam. W dodatku przejscie w tryb tpp jeszcze bardziej zdupilo ta czesc w strone no-brain-arcade.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 16:54 
Cytuj  
sa jakies fajne demoska?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 16:58 
Cytuj  
UFC 2009 ale to juz troche lezy na PSN :) Fajna nawalanka, chyba sobie sprawie singla jak wyjdzie.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 17:00 
Cytuj  
riddick jest si i jutrzejsze marvel vs capcom 2 będzie si


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 17:12 
Cytuj  
Kabraxis jedyne co o tobie można napisać to antyfanboy. Dla ciebie wszystko jest złe albo chujowe, a pozycje wybitne najwyżej mierne.
K2 to zwykła strzelanka, a ja np. strzelanek na konsole nie lubię. Nawet nie skończyłem singla, a w multiplayer-a pograłem kilka razy (jakiegoś sierżanta mam). Nie powiem, że kiepska, bo ze strzelanek owszem najlepsza na PS3.
LBP to platformówka dla trochę innego targetu niż ponad 30-letni facet - jestem w połowie...
MGS4 - nie mam, nie grałem, ale kupię wkrótce.

Uncharted skończyłem w tydzień i żałowałem, ze tak szybko. Z bazy ponad 50 gier chyba najlepiej się przy niej bawiłem. Uncharted 2 na pewno kupię w dzień premiery. Poczytaj po forach ilu jest identycznych głosów, albo poprzeglądaj listy tytułów na które czekają gracze PS3 i znajdź taką bez U2 :wink:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 18:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Poczytaj po forach ilu jest identycznych głosów, albo poprzeglądaj listy tytułów na które czekają gracze PS3 i znajdź taką bez U2 :wink:


Moze i nie znajde. Ale 3 misiace temu nie znalazlbym takiej listy bez KZ2, rok temu bez MGS4 i LBP, dwa lata temu bez Uncharted 1 czy tam Motorstorm lub Heavenly Sword.

Wiekszosc z tych tytulow bylo kreowane na osme cuda swiata i to nie prze ze mnie tylko wlasnie przez Sony, fora, listy o ktorych piszesz i wszechobecny hype. Zaden nie sprzedal sie na tyle zeby mowic o systemsellingu, wiec po prostu usiluje ci przekazac ze wyciagasz pochopne wniski piszac "Must Have dla 90% posiadaczy PS3", poniewaz:
- bylo juz z 10 takich gier i zadna jednak takim "must have" nie byla.
- 90% posiadaczy PS3 to kupila ten sprzeet dla BluRay i filmow, co wniskuje min. po sprzedazy Ultra, mega hypowanego "must Have dla kazdego Ps3" KZ2. Sprzedaz KZ2 na swiecie to miedzy 1-2mln, pewnie okolo 1,5mln. Przy prawie (a moze juz ponad, nawet nie wiem) 20 milionach konsol na swiecie. Weak.

Jesli ja jestem antyfanboy to twoj niczym nie uzasadniony optymizm i slepa wiara ze kazdy posiadacz PS3 kupi U2 robi cie MEGAfanboyem.


"Podaj mi tytuł innej gry, z tak rozbudowanym systemem zniszczeń."

Budowanie gry na jednym fajnym feature podczas gdy cala reszta jest co najwyzej srednie nigdy sie dobrze nie skonczylo. Ostatnie przyklady: Far Cry 2 i Killzone 2.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 18:21 
Cytuj  
Na Uncharted 2 tez czekam z niecierpliwoscia, ale z tego co zauwazylem to wiekszy hype jest wlasnie na infamous czy prototype.
Ten pierwszy moze sie okazac jeszcze lepszy i bardziej dopieszczony niz prototype, bo to w koncu exclusive bedzie.

Najblizsze miechy uplyna pod znakiem akcji i rozpierduchy:
1.05 wolverine, 29.05 infamous, 30.06 prototype i batman (chociaz po gameplay trailerze widac ze to bardziej skradanka niz nakurwianie headow dla szatana).

Z ostatnich zapowiedzi najlepiej wyglada bayonetta (ladny story trailer z kawalkiem gameplay na psstore jest) - jak dla mnie pobija klimatem nawet dmc, zobaczymy jak grywalnosc.
Na ps3info jest newsik z linkami do gameplay dark void - tez moze byc ciekawe.
No i przede wszystkim garsc nowego info z dante's inferno - me want it now!


Kabraxis napisał(a):
Sprzedaz KZ2 na swiecie to miedzy 1-2mln, pewnie okolo 1,5mln. Przy prawie (a moze juz ponad, nawet nie wiem) 20 milionach konsol na swiecie. Weak.

Sprzedaz gier 'must have' na xboxa ma podobne proporcje, a to glownie za sprawa tendencji do wymiany bartelowej grami,
ktora w ostatnim czasie tak sie nasilila, ze nawet amazon chce uruchomic dzial ze sprzedaza uzywanych gier.
Na prawie kazdym forum dzial zamiany jest dwu albo trzykrotnie wiekszy niz kupna/sprzedazy. Kryzys or whateva.


_________________
Duh, winning

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 18:40 
Cytuj  
shp napisał(a):
Sprzedaz gier 'must have' na xboxa ma podobne proporcje


Mylisz sie. Pierwszy lepszy przyklad - Halo 3 kupilo prawie 1/3 posiadaczy Xbox'a. Najlepiel sprzedajacy sie exclusive na PS3, czyli MGS4 ma na liczniku okolo 4mln kopii. Czyli mamy 33% i 20%.
O tym ze na PS3 najlepiej sprzedajacymi sie grami wcale nie sa wlasnie te hiper wyjebiaszcze exclusivy tylko GTA4 i COD4 juz nie wspomne. :P
Jedynie so sie dobrze sprzedalo na PS3 (patrzac na realia konsolowego rynku i ich ilosc na swiecie) to wlasnie MGS4, GT5P i Motorstorm/Resistance bo dodawali go do bundle packow na poczatku sprzedazy. O dziwo sprzedaz sequeli tych "wybitnych" gier nie jest nawet w polowie tak dobra.
Sprzedaz na poziomie 2mln to nie jest jakis wielki sukces na konsolowym rynku. I napewno nie mozna nazywac tego "must have".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 18:52 
Cytuj  
ALe killzone 2 byl hype ale nie wiadomo bylo czego sie spodziewac u2 to ulepszona wersja czegos co sie juz sprawdzilo na ps3.
Zreszta kz2 to super gierka ja sie nie zawiodlem i mam wielki fun grajac drugi raz( przez glupote musialem zaczynac od pocztaku mimo ze prawie juz przeszedlem)
W pracy gralem w gow2 a na pececie w 1 i kz2 podoba mi sie duzo bardziej wiec jak dla mnie to najlepsza strzelanka na konsole.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 18:56 
Cytuj  
halo kupili bo na x'ie nie ma w co grac.
nie wspominajac o tym, ze halo1 bylo b. dobra gra natomiast cala reszta to chujnia jakich malo.
skoncz wiec marudzic kabraxis i idz do dzialu x360, chociaz o nim masz takie samo pojecie jak o ps3 czy pc.

zreszta bylo to walkowane setki razy. na x360 nie ma cos takiego jak 'exclusivy', wiekszosc tych mega produkcji jest wypuszczanych w poprawionej, rozszerzonej wersji na pc.
a na ps3 jest calkiem sympatycznie

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 19:03 
Cytuj  
Pocieszny jestes nie ma co. Jesli ci nie pasuje to co pisze to uzyj sobie opcji ignore i nie wpierdalaj sie jak ludzie wymieniaja poglady ze swoimi wyimaginowanymi swietymi racjami ewentualnie ponapinaj sie z kolegami z Outcasts jacy to jestescie zajebisci makrujac w DFO.

Halo3, Gears of War 2 i Forza Motorsport 2 - kazdy z tych exclusivow osiagnal 4mln sprzedanych kopii - cos nie dopomyslenia na PS3.

Wogole nie wiem po co ci odpisuje bo i tak ty masz swoja racje a gadanie przypomina jebanie w gruba betonowa sciane i to z chujowego betonu.

"halo kupili bo na x'ie nie ma w co grac. " Za to n PS3 jest taki zajebisty wybor ze ludzie glupieja i nie kupuja nic. lol. prosze cie przestan....


Ostatnio edytowano 29 kwi 2009, 19:10 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 19:09 
Cytuj  
ty piszesz o liczbie sprzedanych kopii, ja o grywalnosci i 'dobrych' tytulach.
poza tym jak napisalem wyzej, w tym temacie gowno nas obchodzi ile kopii gowa sie sprzedalo. idz wiec napinac sie do flames a tutaj skoncz.

ile czasu miales ps3?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.