mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 314  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:02 
Cytuj  
Zawsze jakies fagi dostaja, a prawdziwi pro faceci z owlosiona klata musza czekac na release :(

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:05 
Cytuj  
sa juz jakies info jaki bedzie koszt dotki? Z tego co narazie wyszperalem bedzie b2p

No i orientuje sie ktos jakie sa realne minimalne wymagania? Moglby ktos dac screena na uber low detalach? :> Niestety moj chomik musi jeszcze poczekac na wymiane.


_________________
oumn da lololegend

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:14 
Cytuj  
nie wiadomo czy bedzie do kupienia czy bedzie darmowe + item shop caly czas :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:20 
Cytuj  
Patrzac na sukces TF2 to pewnie bedzie darmowe z item shopem.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
borboun napisał(a):
Powoli mnie to wkurwia bo, keye dostają same pizdy - przykład kolesia u mnie na uczelni, który dostał invite, a w życiu nie grał w dotę, żeby jeszcze było śmieszniej skurwiel nie chce dać mi invite..


jesli na uczelni jestes tak lubiany jak tutaj, to nie wiem co cie dziwi :)


Teraz to mi się kurwa naprawdę smutno zrobiło ;((

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 14:33 
Cytuj  
Heh, nie moge w pracy na maila wejsc, przy logowaniu na steama przez www prosi o wpisanie kodu ktory wyslali na maila ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:03 
Cytuj  
Nici z dodaktowych kluczy. Klucze nie od Valve są "pojedyncze" Support odpowiedział mi reasumując "unlikely" :) Czas sprzedać konto :D

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 15:34 
Cytuj  
Pisałem Wam już kilka razy, że będzie f2p z itemshopem. Kurwa info jest pewne ;)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 17:46 
Cytuj  
Wiadomo, że F2P z itemshopem. Jakoś nie widzę, żeby ktoś chciał zrobić gry typu Dota czy Lol nie w takim business model od czasu sukcesu Lol.

W grach tego typu to się sprawdza akurat. Choć podejrzewam, że summa summarum wychodzi w chuj drożej jak się dłużej gra, a podejrzewam, że ludzie kupujący większość pojawiających się heroes + jakieś inna runy czy tego typu to wydają naprawdę sporo kasy pewnie więcej niż na subskrypcje w jakimś mmorpg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:12 
Cytuj  
Będą kapelusze i player shop od którego Valve będzie sciągać royalty.
+ Oczywiscie ich wlasny item shop.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:13 
Cytuj  
roball napisał(a):
W docie w zyciu nie bedzie czegos takiego jak "kupowanie herosow" czy "run".


Plus nie powinno być tez mozliwosci tworzenia darmowych kont, zeby nie bylo ragequitow, czy troli... wiec chetnie zaplace za pudelko.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 18:49 
Cytuj  
Właśnie tak btw o co come on z tymi kapeluszami u Valve? W TF2 nie grałem także nie jestem w temacie?
A cały czas coś tam się przewija z tymi kapeluszami w różnych miejscach.


btw. ja też preferuje raczej box-y i brak / minimlany item shop, ale hmm nie wiem okaże się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 19:00 
Cytuj  
sula napisał(a):
Właśnie tak btw o co come on z tymi kapeluszami u Valve? W TF2 nie grałem także nie jestem w temacie?
A cały czas coś tam się przewija z tymi kapeluszami w różnych miejscach.


btw. ja też preferuje raczej box-y i brak / minimlany item shop, ale hmm nie wiem okaże się.

W TF2 pojawil sie kiedy playershop do którego gracze mogli wrzucać własne itemki (skiny etc) i je sprzedawać innym graczom.
Jeśli pośladasz minimum zdolności to możesz sobie taki kapeul wymodelowac w 3ds max, wyeksportowac i wrzuć do sklepu. I pozniej czyjas postac moze biegać z wielkim kutarangiem na lbie.

Najlepsze jest w tym całym fenomenie ze ludzie to kupuja.
Jeszcze wiekszym fenomenem jest to, ze ludzie kupuja gry, ktore dodaja keplusze do TF2..

DOTA2 będzie za darmo. To pewne. To jest poprostu najbardziej opłacalny finansowo model dla tego typu gry.
HoN jest doskonałym przykładem, ze B2P sprawdzilo się średnio.
LoL jest doskonałym przykładem, że F2P potrafi zarobić miliony.
Gabe już się ślini na samą myśl.

Cytuj:
Plus nie powinno być tez mozliwosci tworzenia darmowych kont, zeby nie bylo ragequitow, czy troli... wiec chetnie zaplace za pudelko.

Duże lepiej będzie wrzucić ragequitterów do ich własnej puli matchmakingu.
Powiedzmy 4 ragequity i papa.
A potem jak sie poprawisz (rozegrasz 100 gier do konca), masz szanse wrocic do normalnych graczy.
Hyhyhyhy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 20:19 
Cytuj  
ja ragequita nigdy nie robilem - ludzie swego czasu sami mnie prosili w honie bym wypierdalal,bo grac nie potrafie - imho najwiekszy dramat gier typu DOTA, to to, ze sa strasznie noob unfriendly ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 20:47 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ja ragequita nigdy nie robilem - ludzie swego czasu sami mnie prosili w honie bym wypierdalal,bo grac nie potrafie - imho najwiekszy dramat gier typu DOTA, to to, ze sa strasznie noob unfriendly ;)

JA zawsze bylem twardy i to inni ragequitowali. Nawet chata z flejmem mi sie niechcialo czytać ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 20:52 
Cytuj  
Akurat Dota 2 jest chyba bardzo noob friendly. Beda tutoriale, sa gry z botami, bedzie jakis system coachingu, takze kazdy dostanie szanse zeby opanowac gre jesli tylko bedzie mu sie chcialo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:12 
Cytuj  
Ha, to jest co innego. Nawet jak ktos wczesniej w Dotke nie gral i odpali Dote 2 to dostanie szanse na nauczenie sie gry przy pomocy kilku metod, ktore wprowadzi Valve, a to czy wbije sie od razu do matchmakingu i dostanie wpierdol to jego sprawa - narzedzia do nauczenia sie gry beda, trzeba tylko z nich skorzystac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:14 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie bedzie, bo nooby beda dolaczaly do matchmakingu i dostawaly turbowpierdol. Wazne zeby sie wybic z ratingiem asap, zeby unikac takich kwiatuszkow.


No ale w dote 2 bedzie gralo duzo, duzo, duzo osob i latwo sie nauczyc grac w prywatnych gierkach czy teamowo (tak jak ogarnialismy wspolnie gre w Honie na poczatku grupowo, w przyjaznej atmosferze).
Zmontowanie teamowdo wspolnego pogrania bedzie latwe w tej grze, a dodatkowo masa castow bedzie, inne mecze mozna latwo podgladac na zywo. Wśród tego nie watpie ze bedzie duzo tego coachingu czy meczy do ogladania z live komentarzem "tutorialowym".


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:20 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
roball napisał(a):
Nie bedzie, bo nooby beda dolaczaly do matchmakingu i dostawaly turbowpierdol. Wazne zeby sie wybic z ratingiem asap, zeby unikac takich kwiatuszkow.


No ale w dote 2 bedzie gralo duzo, duzo, duzo osob i latwo sie nauczyc grac w prywatnych gierkach czy teamowo (tak jak ogarnialismy wspolnie gre w Honie na poczatku grupowo, w przyjaznej atmosferze).
Zmontowanie teamowdo wspolnego pogrania bedzie latwe w tej grze, a dodatkowo masa castow bedzie, inne mecze mozna latwo podgladac na zywo. Wśród tego nie watpie ze bedzie duzo tego coachingu czy meczy do ogladania z live komentarzem "tutorialowym".


IMO powinni zrobić to na zasadzie SC2, pierwsze 5 gier decyduje o tym z kim będziesz grał po tych 5 grach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2011, 21:26 
Cytuj  
A co w sytuacji w której w tych 5 grach trafiasz na zdecydowanie lepszych od siebie przeciwników i trafiasz na noob elo z którego nie jesteś w stanie wyjść?

Taki system sprawdza się w przypadku gier w których zwycięstwo zależy tylko i wyłącznie od ciebie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 314  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.