mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 13:19 
Cytuj  
Akurat zerga połykam dziurkami od nosa.

Nie chcę mi się w to grać już, patrząc na takie rozbieżności pomiędzy rasami to to aktualnie nie ma sensu. Przynajmniej z mojego punktu widzenia. Mi od razu pikawa lata po 5 minutach jak gram z tyrranem czy zdołam to przetrwać i zawsze padam. Przed wczoraj byłem 1st w brązie, teraz jestem 4 i mam tragiczny przyrost umiejętności, a to wszystko od momentu kiedy zealotom zmniejszyli shielda. Eh...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 13:20 
Cytuj  
Uroki bety :) Jak ci sie znudzi to chetnie przygarne konto ;)

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 16:04 
Cytuj  
Sob a na jakiej zasadzie działa awans/spadek ? Długo trzeba siedzieć wysoko/nisko żeby awansować/spaść ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 16:14 
Cytuj  
Czyli tos najslabszy obecnie :(??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 17:05 
Cytuj  
Toss teraz bardziej przypomina eldarów z DoW'a... ;]
Gdzie się podziały stare dobre pancerne zety..


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 20:17 
Cytuj  
Dobra, cofam whine. Zaraz wam coś napiszę. Yanglegend miałeś rację, zresztą obejrzałem parę replayi i każdy tos to stosuje, czemu ja to olewałem...

Generalnie jestem plebem ;P. Prot ma takie jednostki w gatesach, tzw. sentry, które zakładają shielda na jednostki naziemne. Teraz miałem zwarę z tyranem, wjechał mi 8 marauderami na wejście. Nie straciłem ani jednej jednostki LOL. I co najlepsze, im więcej sentry tym mocniejszy shield (może ktoś to potwierdzić?). I w tym momencie, wyszło coo źle robiłem. Miałem 2 zwary z tyrranem i obydwa wygrane w 12 minut.

egroM napisał(a):
Sob a na jakiej zasadzie działa awans/spadek ? Długo trzeba siedzieć wysoko/nisko żeby awansować/spaść ?


Musisz być w 1-8. Ja raz awansowałem, także nie wiem od czego to zależy, ale stawiam na to że musisz być w miejscach 1-8, ponieważ poniżej 8 miejsca masz kreskę oddzielającą, więc stawiam, że to to.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 20:45 
Cytuj  
No to to wiem chodziło mi bardziej jak długo trzeba tam być tudzież kiedy zrzuca cię niżej :D.

Obecnie siedzę w bronze - okolice 50 miejsca - raz lepiej raz gorzej - gram terem. Noobkuje sobię po trochu :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 21:50 
Cytuj  
8 winów pod rząd z sentry na pokładzie LOL, czemu ja tego nie używałem.... omg

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 00:10 
Cytuj  
Wiadomo, że to dopiero beta, ale skoro już mówimy o balansie - jaka jest waszym zdaniem najbardziej przesadzona i znerfiona jednostka? (oczywiście patrząc pod względem kosztu/czasu produkcji w stosunku do siły).


Mój typ na najsilniejszą jednostkę to roach.
W początkowej fazie gry imponujący atak, świetny materiał na timing rush.
Jeżeli dojdziemy do mid game'u to za pomocą jednego up'a otrzymujemy swietna jednostkę do harassowania/atakowania mineral line,
O ile funkcja mid gameowa jak najbardziej do zaakceptowania to zaskakująco niska cena 75/25 daje o sobie w początkowej fazie gry zbyt mocno znać.



Najbardziej znerfiona - stalker aka parodia dragona.
Niski atak, krotki zasięg ataku, do tego wszystkiego jest kruchy.
Do tego koszt tej zabawki jest taki jak starego dobrego dragona.
Oczywiście z blinkiem sporo zyskuje, ale przed tym up'em jak dla mnie jest grywalny tylko w pvp.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:48 
Cytuj  
Sprzeda ktos kluczyk do bety;p?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 105
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 15:08 
Cytuj  
Te void ray'e u protossa to potęga. Szybko można do nich dojść i starczy wlecieć od tyłu do bazy - najczęściej gg... przynajmniej na razie nikt nie robi anti-air obrony.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 16:49 
Cytuj  
podajcie jakies stronki skad mozna zassac jakies replaye.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 mar 2010, 17:32 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
podajcie jakies stronki skad mozna zassac jakies replaye.


http://www.teamliquid.net/


Posty: 34
Dołączył(a): 7.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 02:23 
Cytuj  
Ja się wreszcie nauczyłem zergiem grać ;) roache są dobre jeśli ktoś umie mikrować, regeneracja błyskawiczna (szczególnie pod ziemią). Nie lekceważyłbym też hydr, które w kilku grach zapewniły mi zwycięstwo.
Jak dla mnie zdecydowanie najmocniejszy jest terran (póki co przynajmniej), tanki co do których na początku byłem sceptyczny teraz pokazują swoją wartość (ach te cudowne linie zasięgu, tego mi brakowało!).

Czy to tylko moje wrażenie czy dużo łatwiej w starcrafcie 2 na niektórych mapach wychodzą fast expy? No i nowa taktyka na nie dla terków - engineering bay, przelatujemy nad pierwszego expa i od razu w fortecę, u mnie świetnie działa

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 12:32 
Cytuj  
No chyba sobie żarty robisz, może jeszcze powiesz, że zerg obecnie jest najsłabszy. ;]
Roache to silna jednostka i wystarczy ją wysłać na attack move co w wielu wypadkach jest łatwym win'em.
Zresztą co tu jest do mikrowania w tak wolnych jednostkach, w początkowej fazie gry to są bio-tanki.
Jest pierwszym kandydatem do poważnego nerfa, następnym jest nydus - jak dla mnie wystarczyłoby żeby mógł wyrastać tylko na creepie.


Co do fast expów to moim zdaniem o wiele ciężej je wybronić niż kiedyś, gównie ze względu na to, że nowe sunkeny/cannony to już nie jest ta sama siła uderzeniowa.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 21:02 
Cytuj  
ma ktos moze jakis source klienta beta sc2? wszystkie zrodelka wyschly te co znalem...


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 34
Dołączył(a): 7.03.2010
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 21:10 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
Zresztą co tu jest do mikrowania w tak wolnych jednostkach


borrow - unborrow - borrow - unborrow i tak na zmianę po 5s regeneracji :)

Yanglegend napisał(a):
Co do fast expów to moim zdaniem o wiele ciężej je wybronić niż kiedyś, gównie ze względu na to, że nowe sunkeny/cannony to już nie jest ta sama siła uderzeniowa.

Nowe cannony mają mocniejesze parametry od starych afaik

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 21:38 
Cytuj  
Jadę na 1 miejsce w swojej lidzę, wszystko idzie ładnie pięknie, zaczynam grupować wojsko - crash SC2..... nosz kurwa.

Co do cannonów. Na mapach z klifami, przeciwko tyranowi, nie ma nic gorszego dla niego od canonów na krawędziach. Marauderów koszą niemiłosiernie, zwłaszcza jak zety nie mają upa na charge jeszcze.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2010, 21:55 
Cytuj  
http://www.allegro.pl/item948549516_sta ... ywana.html

Jak ktoś kupi konto beta SC2 a za 2 dni koniec, to będzie porażka ;p


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2010, 23:00 
Cytuj  
Używajcie 3 roboli na gazie, jednak znacznie szybciej jest wydobywany.

Sobtainer.viet - chętnie zapykam skirmisha, bo już mnie nudzą te meczyki po 10 minut na BN.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.