mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 07:54 
Cytuj  
https://apps.facebook.com/ps-xmas-vouchers/

W ramach świątecznej promocji można tam dostać jakieś 4 minisy (podobno: Velocity, Breakquest, Canabalt i Wizorb). Mnie się nie chce nawet w to klikać, ale może ktoś skorzysta ;).


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 16:21 
Cytuj  
Gdyby ktoś zastanawiał się nad Vitą - machnąłem małe podsumowanie pierwszego roku życia tej konsoli.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 23:48 
Cytuj  
Gdyby nie ceny memorek juz bym pewnie zakupil Vite, jest sporo tytulow ktore wygladaja swietnie w przeciwienstwie do tego co dlugo bylo na PSP, ale jak patrze na ceny pamiatek to mi sie odechciewa. Sony nie planuje moze jakis obnizek? :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 23:49 
Cytuj  
Dlaczego Sony znowu sobie wbija gwóźdź w plecy i szuka zysków tam gdzie nie powinno :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 23:52 
Cytuj  
Wystarczylby support dla kart ProDuo... moze bedzie w Vita Slim.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 23:58 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Wystarczylby support dla kart ProDuo... moze bedzie w Vita Slim.

Nie ma szans, dzięki temu, że Sony samo robi karty i są one wykonywane tylko w Vitach, konsola nie została jeszcze złamana - nawet gier nie ripują chyba (hacki w PSP emulatorze to inna bajka).
Ja się wczoraj złamałem i kupiłem kartę 32GB (225 zł + wysyłka na allegro, zobaczymy), biorąc pod uwagę premierę Soul sacrifice i PSO2, które planuję nabyć w wersji cyfrowej, obecne 16GB na 100% by mi nie wystarczyło. Jedyny plus jest taki, że mogę obecnej karty użyć do darmowego contentu z PS+.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 00:38 
Cytuj  
Pewnie teraz wszyscy czekają na chińskie adaptery do kart he he he.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 01:45 
Cytuj  
Jak dla mnie jeszcze za malo fajnych gier zeby wydawac tysiaka na nowa zabawke :) Poprosze chociaz 2-3 strategie rpgi, jakies 3-4 mocne rpgi i wtedy pomysle nad zakupem :) Chociaz jakbym zyl w Japonii to juz bym pewnie kupil, tam podobnie jak w przypadku PSP tak i Vitka bedzie zajebista maszynka dla gracza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:49 
Cytuj  
ludzie graja w pierdoly na smartfonach i nie interesuje ich Vita


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:51 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ludzie graja w pierdoly na smartfonach i nie interesuje ich Vita


skąd taki sukces 3ds?

Obrazek

:lol: :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:57 
Cytuj  
to proste - bo ma mase pierdolowatych gier od Nintendo :)

AAA tytuly nie sprawdzaja sie na handheldzie , psp juz to pokazalo dobitnie , dziwie sie ze Sony znowu poszlo ta droga


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 16:32 
Cytuj  
WStyd się przyznać, ale bardzo zacofałem się z ps3. Moje trzy ostatnie nowe gry to Gran Turismo, Heavy Rain i Final Fantasy. Teraz sprawiłem sobie ps vite i zainteresowałem się kontem plus.
Na allegro kod na 30 dni kosztuje 5zl. To są te darmowe kody z pazdziernika chyba? Te kody się stackuja czy to tylko starter czy co? Bo wtedy rok ps plus kosztowałby 60zl...
Raczej w to wątpie bo się podniecaliscie promocja na rok za 146zl : )


W moim koncie psn dane wpisalem w stylu fssgsdgs sdgsdgdsg, date urodzin tez z dupy na szybko wpisalem.
O ile imie i nazwisko moza zmienic to z tego co wiem daty urodzin nie. To może być problemem?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2012, 23:57 
Cytuj  
italios napisał(a):
WStyd się przyznać, ale bardzo zacofałem się z ps3. Moje trzy ostatnie nowe gry to Gran Turismo, Heavy Rain i Final Fantasy. Teraz sprawiłem sobie ps vite i zainteresowałem się kontem plus.
Na allegro kod na 30 dni kosztuje 5zl. To są te darmowe kody z pazdziernika chyba? Te kody się stackuja czy to tylko starter czy co? Bo wtedy rok ps plus kosztowałby 60zl...
Raczej w to wątpie bo się podniecaliscie promocja na rok za 146zl : )


W moim koncie psn dane wpisalem w stylu fssgsdgs sdgsdgdsg, date urodzin tez z dupy na szybko wpisalem.
O ile imie i nazwisko moza zmienic to z tego co wiem daty urodzin nie. To może być problemem?

Tak, to te darmowe kody i afair o ile się nie stackują, to można wpisywać kolejny po skończeniu się poprzedniego.

Co do gier na Vitę - podsumowanie informacji o PSO2 na tę konsolę, chociaż to raczej dla osób z japońskimi kontami.


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 00:08 
Cytuj  
MAm problemix z wyswietlaczem.

Gdy jest czarny ekran np. podczas loadingu widze cos takiego
Obrazek

Normalnie caly ekran powinien miec kolor "podswietlony czarny" a są tam takie czarne plamy. Normalnie podczas gry obraz jest taki jak ma być. W miejscach gdzie są te plamki nie ma żadnych zaklaman obrazu.

Jak ktoś ma demko gravity rush to moze sprawdzic bo przy uruchomieniu dosc dlugo jest czarny ekran.

Co to sa te plamki do cholery?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 00:23 
Cytuj  
italios napisał(a):
MAm problemix z wyswietlaczem.

Gdy jest czarny ekran np. podczas loadingu widze cos takiego
Obrazek

Normalnie caly ekran powinien miec kolor "podswietlony czarny" a są tam takie czarne plamy. Normalnie podczas gry obraz jest taki jak ma być. W miejscach gdzie są te plamki nie ma żadnych zaklaman obrazu.

Jak ktoś ma demko gravity rush to moze sprawdzic bo przy uruchomieniu dosc dlugo jest czarny ekran.

Co to sa te plamki do cholery?

Normalka na ekranach OLED, nie przejmuj się.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 12:25 
Cytuj  
Aldatha - to graj w te gry z androida/ios-a. Sciagnalem kilka popierdol z PSN-u na Vite i bija one na glowe wysokobudzetowe pozycje na smartphona czy tablet.
Zreszta wystarczy popatrzec na sukces 3DS - jak widac na handheldy caly czas jest miejsce. Btw. 3DS tez slabo sie sprzedawal w ciagu pierwszego roku - zycze powodzenia dla Vity bo hardwarowo oba handheldy dzieli przepasc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 13:07 
Cytuj  
Dokładnie.. gry na smarty/tablety są tak zacofane technologicznie i pod względem grywalności, że czasami się ma wrażenie, że robią je jakimiś game-generatorami, aby więcej, szybciej itp. Niestety to jest dalej tel. z funkcją gierek a nie przenośna konsola.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 13:52 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
robią je jakimiś game-generatorami

Prawie.
Dominuje kilka engineów i ludzie nawet nie bardzo ruszają co innego, bo "brak czasu".


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 16:57 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Aldatha - to graj w te gry z androida/ios-a. Sciagnalem kilka popierdol z PSN-u na Vite i bija one na glowe wysokobudzetowe pozycje na smartphona czy tablet.
Zreszta wystarczy popatrzec na sukces 3DS - jak widac na handheldy caly czas jest miejsce. Btw. 3DS tez slabo sie sprzedawal w ciagu pierwszego roku - zycze powodzenia dla Vity bo hardwarowo oba handheldy dzieli przepasc.

Tyle, że 3DS dostał jednocześnie obniżkę ceny + 3 killery, które wyciągnęły sprzedaż konsoli tam, gdzie jest teraz.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 gru 2012, 17:02 
Cytuj  
Keii napisał(a):
3 killery, które wyciągnęły sprzedaż konsoli tam, gdzie jest teraz.


przestań fanboyować
http://www.youtube.com/watch?v=ZC9Mzm1V5Dg


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.