mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2012, 22:54 
Cytuj  
Tez mi się wydaje, ze trochę opacznie rozumiecie.
Pomijam fakt, że nigdy nie kupiłem żadnego DLC poza typowym dodatkiem do gry dającym masę nowego stuffu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2012, 23:00 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Ja pamietam i doskonale wiem ze gry na nowe konsole beda drozsze w produkcji , prawdopodobnie drozsze w cenie i przetyrane DLC :) , niestety producenci beda musieli sobie jakos odbic te roboczogodziny

prawdopodobne jest tez to ze bedzie duzo gier opartych na freemium bo to kopalnia kasy


nie na konsole, a ogolnie "gry". PC nie byl, nie jest i nie bedzie tu zadnym wyjatkiem. Wystarczy wspomniec, ze np. kody online czy zlodziejskie platformy typu Steam do wypozyczania gier za pelna cene pudelka to domena PC. I te imho znacznie bardziej negatywniejsze poczynania devsow dopiero powoli wedruja w strone konsol (kodziki online juz niestety sa - ale na szczescie swoja gre moge jeszcze sprzedac).
Zobaczymy jak w przyszlej generacji bo aktualnie juz duzo osob mysli ze sprzedaz uzywki to piractwo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 13:29 
Cytuj  
W oczekiwaniu na Ni no Kuni naszła mnie ochota na jakiegoś jRPGa.
Grał ktoś może w Tales of Graces? Warto?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 13:50 
Cytuj  
Ja pykam teraz. W sumie standard jezlei chodzi o series Tales: fabula prosta jak budowa cepa, ale fajny gameplay. Grafika mocno srednia, no ale to port z Wii, wiec wiadomo. System walki daje dosc duzo frajdy jak dla mnie, ale jezeli mialbym okreslic ogolnie to co najwyzej "sredniak", ale w sumie to standard wsrod jRPG teraz :p Wczoraj wlasnie ukonczylem glowny watek majac na zegarze @70h (dosc sporo na side-questy idzie), teraz jeszcze mam post-game rzeczy, ktore z tego co wiem sporo tez czasu zajmuja, wiec na pewno gra nie jest jakas super krotka :p Nie wiem jak teraz, ale ja zamawiajac przed premiera wzialem gre z UK (zavvi) bo u nas sprzedawali sama gre za wiecej niz tam mnie wyszla ta tzw. Day 1 edition (z OST, artbookiem, dlc kodem i jakies tam bajery jeszcze). Teraz widze w samym zavvi nie ma na ta chwile, ale czesto sie w ich wyprzedazy Mega Monday pojawiala.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 13:52 
Cytuj  
Na alledrogo jest collector's edition za 149PLN. Warto?
Generalnie gra bardziej przypomina Star Ocean czy Resonance of Fate?


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 13:55 
Cytuj  
No to niezla cena. Ja jakies 160-170 zaplacilem.

W Resonance of Fate nie gralem wiec nie mam porownania ;<

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 15:07 
Cytuj  
Raczej blizej do Star Ocean. RoF ma dosyc unikalny system walki, ciezko go z czyms innym porownac :) Swoja droga, RoF to swietna gra, warto sie zainteresowac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 15:13 
Cytuj  
Interesuje od dawna :D Ale albo ciagle cos innego wyjdzie "wazniejszego" :P albo jak szukam to nie ma.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 15:18 
Cytuj  
Dzięki Gok. Zamowie sobie. Ostatnio moja 'kupka wstydu' niepokojaco zmalala ;)

raggnarok napisał(a):
Raczej blizej do Star Ocean. RoF ma dosyc unikalny system walki, ciezko go z czyms innym porownac :) Swoja droga, RoF to swietna gra, warto sie zainteresowac.

Pomijając unikalność, RoF ma turowy system walki, SO ma real time. O to mi chodziło jak pytałem się do czego Tales można bardziej porównać :)
Natomiast RoF uwazam za gre strasznie nudna, system walki moze i jest unikatowy ale rownoczesnie jest prostacki, a fabula prawie rownie idiotyczna jak w SO (a ogladajac cutscenki w SO mialem ochote kopac glowa w sciane :roll: ). Jedyne co w RoF mi sie podobalo, to customizowanie broni.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2012, 15:22 
Cytuj  
A to z tym porownaniem trzeba bylo tak od razu :D Tales jest oczywiscie real time. W swoich pierwszych czesciach SO i Tales mialy praktycznie identyczny system walki.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 10:13 
Cytuj  
Ni No Kuni wyrywa oceny na poziomie 95%. Przez niektorych juz zostala okrzyknieta najlepszym jRPG tej generacji. Nic tylko zamawiac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 10:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ni No Kuni wyrywa oceny na poziomie 95%. Przez niektorych juz zostala okrzyknieta najlepszym jRPG tej generacji. Nic tylko zamawiac.


Jak grałem w demo to czułem się jakbym grał w Dragon Quest VIII. W momencie wyjścia na mapę aż mi się ze szczęścia słabo zrobiło. No i japoński dubbing jest extra.

A właśnie, grał ktoś z was może kiedyś w takiego jRPG na PS2 - Rogue Galaxy? Ten sam styl. Cholernie ciężko to dorwać.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 12:54 
Cytuj  
Co do Ni no Kuni, większość moich znajomych narzekała jednak na nudę, szczególnie w dalszej części gry (dotyczy zarówno wersji 3DS jak i PS3).
Rogue Galaxy było ciekawe, ale podobnie jak większość (wszystkie?) gry Level-5 wyglądało dobrze, miało ciekawe pomysły, ale historia raczej nie wciągała, a pod koniec gra się strasznie dłużyła.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:04 
Cytuj  
Szybkie pytanie:

2-3 gry, dla ktorych juz samych warto kupic ps3.

W sumie to najlepiej bym wolal przeczytac, ze nie mam kupowac. Kobieta mnie zje jak przyniose do domu kolejna zabawke ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:19 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Szybkie pytanie:

2-3 gry, dla ktorych juz samych warto kupic ps3.

W sumie to najlepiej bym wolal przeczytac, ze nie mam kupowac. Kobieta mnie zje jak przyniose do domu kolejna zabawke ;)

Chcesz exy, czy wystarczą gry konsolowe po prostu?
Demon's Souls
God of Wary
Killzone
Tokyo Jungle
Little Big Planet, żeby ułagodzić kobietę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:21 
Cytuj  
heavy rain, uncharted.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:22 
Cytuj  
bylo takich gier mnostwo. Teraz, po kilku latach...
Na pewno Uncharted 3 - chociaz na PC sa pewnie gry z lepsza grafika i bardziej filmowe.
Moze God of War 3 - ale to tytul sprzed kilku lat.
Kilka lat temu wrazenie robily Motorstormy - dwojka byla po prostu genialna, 3-ka ma lepsza oprawe audiowizualna ale imho gra sie gorzej.
Moze LittleBigPlanet 1/2, Heavy Rain i te nadchodzace 2 killery w tym roku: Last of Us, Beyond Two Souls.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 15:29 
Cytuj  
Poczytalem troche i wlasnie Heavy Rain zawsze pojawial sie w jakis "must have" na ps'a.
LittleBigPlanet juz dawno za mna chodzi, brakuje mi czegos podobnego na xboxie.

A szczerze, to chyba chce pograc przez neta w cos, stad pomysl na konsole. (xbox niestety mi na to nie pozwala z wiadomych przyczyn :roll:)
Zastanawialem sie ostatnio nad BO II i BF3 wlasnie.

Co do samej konsoli, wiadomo kiedy maja wyjsc te nowej generacji? Nie sledze zadnych nowinek, a juz na pewno bym nie chcial kupic ps3 kilka miesiecy przed wyjsciem kolejnej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 16:19 
Cytuj  
Koniec tego roku najwczesniej, nie pozniej niz polowa 2014.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2013, 16:37 
Cytuj  
Czyli jeszcze sporo czasu zostalo, dzieki ;)

W takim razie zapoluje na konsole i heavy rain + LBP na poczatek.

Dodatkowo: Black Ops II czy BF3 pod multi?
Pewnie wielu forumowiczow gralo w obie na konsoli, stad pytanie.
Osobiscie troche zniecheca mnie do BF ilosc dodatkow, ale jak dobrze rozumiem, to kupno premium zalatwia sprawe? Na allegro <200zl, tylko ~30zł wiecej niz BO2.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.