mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 162  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2014, 23:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dzieki uprzejmosci Piaskowego, moglem pograc w Insurgency.
pogralem, chwile. tak jak kiedys myslalem, ze moze highlander faktycznie ma jakies pojecie o fpsach, to teraz juz wiem, ze jednak w kazdym temacie (lacznie z tym) pierdoli po to zeby pierdolic.
gra w to okolo 2000 graczy.
gra graficznie jest na poziomie americas army sprzed 6 lat, feeling jest bardzo podobny.
do poziomu cs'a/aa brakuje tej grze jakis 2 lat ciezkiej pracy devsow, bo niestety customizowanie broni to nie wszystko w fpsach.
malo intuicyjne, graficznie naprawde slabe, niby jest troche 'realne', ale jednak nie czuc tego power'a.
zdecydowanie lepiej bawilem sie w nowym aa niz tutaj.
bo jak na razie insurgency to faktycznie w duzej mierze znajomosc mapy.
a posiadajac taka wiedze, zdecydowanie lepiej bedziemy sie bawic w americas army jak na ta chwile.



Hehehehe


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2014, 23:49 
Cytuj  
a ciebie turek co tak kurwa cieszy? :P
gra powinna byc f2p bo jest brzydka, chujowo zrobiona, nie ma w niej nic nowego, moze poza tym, ze checi mieli dobre, ale wyszlo jak zawsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 00:08 
Cytuj  
Powtarzam, dla mnie grafika jest sprawą drugorzędną


Bawi mnie to bo tak podciełes grze Higha skrzydła


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 00:41 
Cytuj  
rotfl. srsly łapiecie te klucze od Piaskowego za darmo bez zamiaru pogrania dluzej. Dlatego ja nie zglosilem sie do niego chyba ani razu poza jakas gra X czasu temu. Bo mam dosc gier. Nie wiem czy Mendol zrobiles to tylko po to by cos 'udowodnic' ? Pomyslcie czasem zamiast rzucac sie na te klucze "bo za darmo"

Mnie sie gra podoba, gre kupilem dawno temu, dostalem 1 klucz, ktory oddalem znajomemu, dawno temu, jemu tez sie podoba (bardziej niz AA:PG). W samej becie, ktora byla uboga przegralem 15h. W release juz 5h. Jak dla mnie super odskocznia. Jest to gra indie. Dla takiej gry 2500 graczy to duzo. Przy bardzo niskim budzecie wydano finalny produkt o czym nie mozna mowic przy calym mnostwie fpsow w ostatnim czasie. A ogladalem wiele premier. A sama gra jest w stylu semi-realism, wiec oczywiste, ze nie musi sie kazdemu spodobac.

Twoj pierwszy post pokazuje jak bardzo sie nie znasz. Z gory bylo wiadomo, ze gra ma niski budzet. Juz samo porownanie do CS (w ktorego grales 2.5h, przynajmniej GO) jest jak kulą w płot. Przeciez ta gra nie ma nic do CS. Prędzej pasuje porownanie do Rising Storm, ale tu mamy do czynienia z close combat. Nie wnosi nic nowego? Przyjrzyj sie trybom gry oraz temu, ze wiekszosc polega na 1 życiu na runde.

Grafika? Ta gra jest bardziej bogata w grafike niz CSGO, ktory nie bez powodu ma miec przejrzyste tekstury, bo gra ma byc competitive. W insurgency ma byc wręcz przeciwnie, ale ta gra ma grafike CSGO + bogatsze tekstury i mapy (wieksze). Btw. CSGO obecnie najbardziej popularny fps na PC. Imo Insurgency ma fajniejszy klimat. Sam w CSGO przegralem ~100h. Ale obecnie teamowe fpsy traktuje z doskoczni. Nie mam z kim grac by sie bardziej wkręcic. Ta gra jakosciowo stoi bardzo blisko CSGO. A z tym "do poziomu aa" to chyba jakis zart? Gdzie AA3 to byl totalny crap. A nowe AA4:PG tworzą ludzie na... etacie? Gdzie zresztą dev team zmienial sie z grą i engine to crap? (tak AA3 ma ten sam engine co AA4)

W AA:PG to ja przegralem z 35h i przegralbym wiecej ale ludzi kompletnie brak. AA:PG to chyba ma jeszcze mniej do realizmu, nie widze tam ladnej grafiki w ogole. Nie mowiac juz o feelingu samego silnika, ktory jest beznadziejny. Tylko w Extraction jest nieco lepiej. Ja akurat zdazylem pograc z kims w obie gry i to zupelnie inna para kaloszy odnosnie samej rozgrywki.

W mojej ocenie gra lepsza niz nowe America's Army ale inna gameplayem. Polecam glownie te serwery realism, gdzie nie ma np. indykacji, ze kogos zabilismy.

Ja akurat gram w te gry, Ty praktycznie w ogole, swiadczy o tym czas spędzony na steam (pewnie wiecej idle). Wiec, przynajmniej nie marnuj kluczy, gdzie ktos moglby chetniej pograc. W kazdym razie gowno o tej grze wiesz jak o kazdej innej. Jak digniesz w ktorejkolwiek 10h to otworz szampana. Przestan w ogole mowic, ze znasz sie na temacie bo dla Ciebie raczej nie ma roznicy czy strzelasz w jednej grze czy drugiej. Praktycznie w nic nie grasz.

Ja gralem w becie i moge powiedziec z reką na sercu, ze devsi odwalili w tym czasie kawal dobrej roboty. Wole im dac kase niz za AAA crap.

Z takim podejsciem to tylko CoD i BF. Takie dlugie czekanie na odrodzenie musialo byc straszne.

PS. A gra pisalem, ze powinna byc tansza, ale zreszta potaniala na premiere. Ale powinna kosztowac mniej niz CSGO.

PPS. A w Rising Storm grales i Ci sie podobalo, tez gra z mojego polecenia. "grales" w sumie to dupa a nie grales. Poza tym grales na serwerach z botami. :cry: I ten sam argument "znajomosc map". Nie znam tam map w ogole i jest wiecej niz ok.


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 01:02 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 01:02 
Cytuj  
Tak na marginesie. Wy z tą ceną to tak serio? Gra kosztuje 50 zł przecież. Ona ma jakieś mikrotranzakcje, że to niby dużo?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 01:04 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tak na marginesie. Wy z tą ceną to tak serio? Gra kosztuje 50 zł przecież. Ona ma jakieś mikrotranzakcje, że to niby dużo?

Nic nie ma z mikrotranzakcji, nie ma grindzenia, levelkow i innych gowien. Najlepsze co moze byc: b2p i grasz ile chcesz.

Ale i tak lepiej jakby zrobili cene nizej niz CSGO, sądze, ze wiecej by zarobili.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 01:17 
Cytuj  
CS GO ma te dropy, itemki, itd jak to gra multi od Valve. Oni na tym zarabiają też sporo, także nie porównywał bym tu cen. To coś jak porównywanie czemu inne MOBY nie mają modelu biznesowego tak jak Dota 2 - nie mają i nie będą miały, bo nie są stworzone przez właściciela największej na świecie cyfrowej dystrybucji i cyfrowego community. (no może z wyjątkiem Tencent w Chinach)

Już nie mówiąc o takich rzeczach jak wcześniej wyrobiony playerbase, scena, marka, reklama, itd w CS:GO.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 01:25 
Cytuj  
Sam wysłałem pmkę Piaskowemu licząc na cod4 z trochę lepszą grafą.
Tak czy inaczej high > mendol w tym temacie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 07:09 
Cytuj  
CSGO na poczatku nie mialo dropow, itemkow itp. Gdy to dodali to byl boom jak TF2 i byl oczywisty wzrost. Ale wiecej nie znaczy lepiej. Pomyslcie, z CSGO ma mniej wiecej podobny playerbase do Doty 2. Czyli... ludzie potrafią zirytowac. Feeling imo w Insurgency jest zupelnie inny (i jest to zaleta), choc część dalej twierdzi, ze to zmodowany CS, dla mnie juz tak nie jest, tak bylo w becie. Ale co do grafiki to mozna miec te same zarzuty w CSGO.

Sprostuje tylko jedno -> Insurgency nie posiada matchmakingu jak CSGO. Matchmaking polega na tym, ze automatycznie łączy nas z serwerem na ktory mozemy normalnie wejsc z browserki. Mam nadzieje, ze wkrotce bedzie dodany.

Niah- gra wedlug mnie ma cos cod4 ale hardcore. Z tym, ze nie ma 'dziwadel' typu killstreaki itp. i mniej wybacza. No i jest bardziej 'surowa'. No co jak co ale część graczy moze wkurzyc, ze trzeba często czekac (hi candidoser), nie ma za bardzo tam deathmatchu. Chcialbym zauwazyc, ze często od NASZEJ druzyny zalezy nasz spawn np. po przejeciu punktu, co powoduje, ze niektorzy ludzie starają sie nieco bardziej, a po udanej akcji czasem uslyszy sie 'good job'.

Dla mnie od strony technicznej jest bez zarzutu. Gdzie America's Army niektorym potrafilo dzialac naprawde z dupy niezaleznie od sprzętu. Premiera Red Orchestry 2 to tez byla masakra i wielu sie zrazilo, ja mialem szczescie, ze gra dzialala mi dosc przyzwoicie, bardzo pozno poradzili sobie jak gra zaczela dobrze dzialac. Gra to jest praktycznie no name bez marketingu i jak utrzyma playerbase na poziomie 2k to bedzie dobrze.

recki:
http://www.metacritic.com/game/pc/insurgency
http://www.hookedgamers.com/pc/insurgen ... -1188.html
http://venturebeat.com/2014/01/22/insur ... re-review/
http://pixelvolt.com/reviews/insurgency-review/
http://www.gizorama.com/computer/pc/insurgency-review/
http://www.capsulecomputers.com.au/2014 ... cy-review/
http://thegamerspad.net/insurgency-review/
http://www.twitch.tv/totalbiscuit/b/497869903 past broadcast total biscuita

PS. http://www.pcgamer.com/2014/01/28/titan ... ails-soon/ Titanfall beta is coming to PC, may start February 14th


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 08:22 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Sam wysłałem pmkę Piaskowemu licząc na cod4 z trochę lepszą grafą.
Tak czy inaczej high > mendol w tym temacie.


Chyba nie oglądałeś nawet nic na yt, bo z serią cod to ta gra nie ma nic wspólnego.
Zapisałem się do bety, nie dostałem się a gra mnie na tyle zaciekawiła, że chciałem spróbować. Pierwsze wrażenie słabe, ale nie mówię, że od razu skreślam, przysiądę na dłużej i wtedy ocenie całość także high nie ma co się spinać.
CS ta gra też mi w ogóle nie przypomina.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 09:40 
Cytuj  
eh tyle sie napisalem, po czym przez przypadek zamknalem przegladarke ;p
w skrocie:

klucz dostalem od Piaskowego z zamiarem pogrania. nie napisalem, ze nie bede juz gral.
poza tym Piaskowy (jak na razie) nigdzie nie napisal, ze po otrzymaniu klucza musimy grac 150h w dana gre, po czym zachwalac ja wszedzie dookola.
jest to moj pierwszy klucz, ktory od niego otrzymalem wiec pomysl zanim cos pierdolniesz ponownie.

w dupie mam budzet, pogralem pare rund i oceniam gre. to jest fps a nie mmo, rts, czy rpg. nie musze napierdalac 30h zeby ocenic.
z cs'em lacza ja wlasnie tryby gry, jedno zycie, male teamy. nastepnym razem moze dopytaj zanim sie poplujesz.

gameplayem moze troche sie rozni od aa, ale jak dla mnie nie jest to na plus w tym przypadku.

grafika mi sie nie podoba i mnie nie przekonuje.

gram w gry kiedy mam ochote i lubie miec wybor. jak rowniez gram tak dlugo jak mi sie chce.

z tego co zauwazylem to czekanie na odrodzenie bylo straszne dla 40% graczy, ktorzy po smierci momentalnie quitowali z serwera.
ja nie mam z tym problemu, wiec nie pierdol smutow.

gra, biorac pod uwage wykonanie, malo przejrzysty interfejs, pomniejsze bugi, powinna byc za darmo.

w rs gram, nie z twojego polecania, podoba mi sie. i tak gralem 15min na serwerze z botami bo nie zwrocilem uwagi na nawias.

dla mnie znajomosc map to podstawa w tych grach. szczegolnie w insurgency, gdzie polowa teamow kampi po oknach/za samochodami/ladami/smietnikami.

nigdzie nie napisalem, ze JA znam sie na temacie, napisalem tylko, ze TY sie nie znasz, zreszta specjalnie, zeby podkrecic troche dyskusje, co jak widac udalo sie bez problemu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 10:38 
Cytuj  
Takie granie jakie ty uprawiasz jest akurat żadne. Naprawde, graj na padzie bo na PC wszystko odpuszczasz. Ten twój marny czas wśród gier fps na PC powinien ci już wskazać, ze nie miałeś co zabierać się do tego tytułu. I nie uważam, ze po pol godzinie gry jesteś w stanie ocenic fpsa. No ale dla Ciebie to pewnie to "zobaczyć jak się szczela".

Red Orchestre to ja wyciagnalem z czeluści internetu jako pierwszy.

Osobiscie wole kupic gre niż wkurwiac się na system darmówkowy. I wolalbym, żeby to był standard. Ta gra jest zwyczajnie nieco za droga. Ty masz za free a marudzisz.

btwm. masz swój niedościgniony 'poziom CSa', w którego dupa a nie grales, odnośnie grafiki:
http://i0.wp.com/paulsemel.com/wp-conte ... ncy-02.jpg ins
http://1.bp.blogspot.com/-piKbFbDEa2M/U ... /csgo1.jpg cs
http://3.bp.blogspot.com/-piwLRg7v8V8/U ... 0%2529.jpg dla porównania ta sliczna grafa z AA:PG
Powiedzialbym, ze mniej więcej po równo. Z tym, ze insurgency jest mniej przejrzyste bo ma jednak więcej tych tekstur itp. i dobrze, przez to przeciwnicy są trudni do zauważenia.

Co innego gra chujowa a nie w moim stylu.
Ja w insurgency/ RO2/RS nei kampie, bo nie umiem w zadnej grze. w Ins kręce wyniki 25:5 k/d bez znajomości map, wykonując objectivy, kiedy inni nawet nie umieja wysadzic skrzynek z bronią.

Podkreciles dyskusje? Odpisalem ci spokojnie i rzeczowo, ty brzmisz za to jak troll. Ja napisałem, ze gra mnie się podoba i tyle.

Atherius - nie mam do Ciebie pretensji, nie ujales z góry jaka to chujowa beznadziejna gra.


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 10:44 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 10:44 
Cytuj  
hehe marny czas? a skad ty wiesz ile ja gralem w fpsy :)
ty nie uwazasz, ja uwazam, ze po pol godzinie moge na szybko ocenic.
tak samo, jak moge po jakims czasie zmienic zdanie. proste i nie boli.
poza tym nie znasz sie, bo ja w przeciwienstwie do ciebie gralem w fps'y na konsolach a ty nie.

mam za free i co z tego? juz nie moge kurwa narzekac? wez przestan.

w ktorego cs'a nie gralem? bo tu chyba tez ci sie troche pieprzy :)

ja jebie, napisalem wprost, ze grafika mi sie nie podoba w insurgency i tyle, screeny tego nie zmienia.

hehehehe spokojnie?
rzeczowo miejscami moze tak, ale nie rozpedzaj sie.

ty napisales, ze ci sie podoba, ja napisalem, ze mi na razie sie nie podoba i tyle.
nie moja wina, ze masz jak zwykle problem kiedy ktos ma odmienne zdanie w tym temacie.

i nie klam, bo kampisz jak stary dziad.

a atherius sie ciebie boi, dlatego nie krytykuje.


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 10:48 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 10:48 
Cytuj  
Jak dostaniesz prezent na urodziny i się tobie nie spodoba to też biegasz w kółko i krzyczysz 'ohh jaki chujowy prezent dostałem'? :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 10:48 
Cytuj  
ty kurwa normalny jestes, czy jednak nie do konca? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 11:01 
Cytuj  
Ale ja nie oceniam fpsow na konsolach, tylko doradzam, ze jeśli sprawiają ci więcej funu, to przy nich zostan.

No tych nowych CSów to grales zatrzęsioną ilość czasu
http://steamcommunity.com/profiles/7656 ... es?tab=all

Porownales gre do CSa, ze tam jest wszystko ok, a od strony graficznej Insurgency jest praktycznie takie samo... wiec, fail.

Ty musiales kampic nawet grając przeciwko botom i potrzebowales 15 minut by się zorientować, ze to nie ludzie. A wlasciwie ja ci to powiedziałem...


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 11:02 
Cytuj  
Spójrz high ile on ma nakupionych codów, żenadaaaaa!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 11:05 
Cytuj  
ja oceniam fpsy na konsolach, ale nie mieszam ich z tymi na pc :)

a czy ja pisalem o nowych cs'ach? ja jebie, jestes jak stara baba na rynku :)

wez przeczytaj co napisalem odnosnie cs'a i insurgency i co porownalem bo rece opadaja.

o ile sie nie myle to ja wpadlem na ciebie w biegu, a ty spokojnie kampiles za plotkiem, wiec fail.

ty na sile starasz sie po prostu grac w kazdego fpsa jaki jest dostepny, podniecajac sie jak my 15 lat temu.
ja gram i opisuje wrazenia, czasami na szybko, czasami od reki.


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 11:09 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 11:09 
Cytuj  
Kampiles za skalka zabijając boty na spawnie :S

jakościowo CSGO i Insurgency jest bardzo podobne, bo to ten sam silnik.

Ja akurat tez sporo codow kupiłem, chyba ostatni to był BO1. MW2 było naprawdę fajne, gdyby nie ten caly iw.net.

Nie gram w każdego fpsa. Olalem CoDy, BF i cale mnóstwo innych.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 11:11 
Cytuj  
Warface jest PL http://www.warface.com/pl. Grałem w betę swego czasu, jedyna rzecz, która mnie dobijała to uruchamianie z przeglądarki. Teraz zrobili launchera, właśnie instaluję i zobaczę jak to im wyszło. Fajna gra dla relaksu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 162  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.