mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 14:13 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
najłatwiejszy dla początkujacych jest chyba wildsoul, proponuję go wypróbować.

Prosty, poza takim malym szczegolem, ze trzeba kontrolowac 2 postacie i ladowac w itemy na misiu. Trzeba tez umiec dobrze nafarmic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 14:16 
Cytuj  
hmm żeby poznać mniej wiecej grę i możliwości innych klas jest jak znalazł, no chyba że od samego poczatku masz zamiar karcić. Ma spoko speeda, misiek ma roota, także jest możliwośc ewakuacji ew. przyblokowania typa ktory Cie goni. Już trochę grałem zanim wziąlem wildsoula i ta postać naprawde wybacza wiele błędów. Ofc to tylko moje doświadzcenia z tą postacią.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 14:57 
Cytuj  
ACcursed i jera sa niezli bo ciezko nimi pasc,zwlaszcza jak masz behe heart


_________________
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 17:22 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
ACcursed i jera sa niezli bo ciezko nimi pasc,zwlaszcza jak masz behe heart


Jere jest dość trudną postacią do opanowania choć jeśli masz zamiar wciskać tylko guziczki na pałę i leczyć samego siebie to why not.

Ja mam tego pecha, że zawsze trafiam na ludzi, który nie potrafią grać w grupie i dla tego mam ciągle nie więcej niż 1340 psr...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 17:31 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Gdyby ktoś pisał poradnik do HoNa to trybom EM i zwykłemu poświęcone by były osobne tomy, tak bardzo się różnią. I tak, SHP jest tutaj najzajebistszy ;/


Przepraszam, a czym sie az tak nazbyt roznia te tryby procz faktu ze w em zdobywasz szybciej golda, co jednoczesnie ukierunkowuje na PvP early game ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 18:22 
Cytuj  
Easy mode ma troche zla opinie. Glownie dlatego ze jak ktos na normal mode lami i ginie nonstop to do itemkow sie nie dobierze a na EM to juz w miare cos tam zlozy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 18:27 
Cytuj  
borboun napisał(a):
... i dla tego mam ciągle nie więcej niż 1340 psr...

To już lepiej załóż nowe konto, na tym poziomie psr NIE MA dobrych graczy, nikt nie będzie się w teamie słuchał.

Davich napisał(a):
Przepraszam, a czym sie az tak nazbyt roznia te tryby procz faktu ze w em zdobywasz szybciej golda, co jednoczesnie ukierunkowuje na PvP early game ?

Przecież to jest oczywiste - wiecej golda, szybsza farma = zupełnie zaburzony dotychczasowy balans i zastosowanie herosów (nie bez kozery wszyscy na EM biorą agi carry albo farmerów zależnych od itemów).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 18:33 
Cytuj  
borboun napisał(a):
italios1 napisał(a):
ACcursed i jera sa niezli bo ciezko nimi pasc,zwlaszcza jak masz behe heart


Jere jest dość trudną postacią do opanowania choć jeśli masz zamiar wciskać tylko guziczki na pałę i leczyć samego siebie to why not.

Ja mam tego pecha, że zawsze trafiam na ludzi, który nie potrafią grać w grupie i dla tego mam ciągle nie więcej niż 1340 psr...


Zgadzam sie, mnie sie srednio te ratingi podobaja, bo grajac solo bez znajomych ciezko sie przebic przez 1600 nawet, bo tak niski poziom ludzie reprezentuja, a zeby pograc lepsze gry to trzeba farmic rating.
Wczesniej gralem z dwojka znajomych to 1830 w tydzine zrobilismy, teraz mam nowe konto gram sam to na 1550 balansuje bo z debilami sie grac nie da ;<

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 20:34 
Cytuj  
W takim układzie może ktoś mi wysłać invite na [email protected]?

I może są jacyś chętni do grania w teamie? Bo naprawdę jestem już znudzony poziomem ludzi, którzy nawet nie myślą.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 20:38 
Cytuj  
borboun napisał(a):
W takim układzie może ktoś mi wysłać invite na [email protected]?

I może są jacyś chętni do grania w teamie? Bo naprawdę jestem już znudzony poziomem ludzi, którzy nawet nie myślą.


Poszlo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 00:13 
Cytuj  
Davich napisał(a):
Quetzacotl napisał(a):
Gdyby ktoś pisał poradnik do HoNa to trybom EM i zwykłemu poświęcone by były osobne tomy, tak bardzo się różnią. I tak, SHP jest tutaj najzajebistszy ;/


Przepraszam, a czym sie az tak nazbyt roznia te tryby procz faktu ze w em zdobywasz szybciej golda, co jednoczesnie ukierunkowuje na PvP early game ?


Właśnie nie. Dużo bardziej opłaca się farmić niż gankować. Padanie na EM nie boli tak bardzo jak na normal modzie, do tego stopnia że ganki są stratą golda. Lepiej siedzieć w lesie/na linii - Szybciej się sfarmisz. Rola Jukeowania też bardzo spada, wieże szybko lecą etc.
Jestem noobem, ba - Okropnym noobem! Ale nawet ja widzę, że to zupełnie różne gry.

A co do Defilera - IMO ciężka postać na początek, ale ja nią lamię do teraz - Więc może poprostu jestem uprzedzony ;)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 00:43 
Cytuj  
Może ktoś mi jeszcze raz wysłać invite na maila bo albo coś się dzieje z hotmail albo nie wiem.

[email protected]

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 02:35 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Padanie na EM nie boli tak bardzo jak na normal modzie, do tego stopnia że ganki są stratą golda. Lepiej siedzieć w lesie/na linii - Szybciej się sfarmisz. Rola Jukeowania też bardzo spada, wieże szybko lecą etc.
Jestem noobem, ba - Okropnym noobem! Ale nawet ja widzę, że to zupełnie różne gry.


Różne gry - fakt. Ale śmierć w -em imo dużo bardziej boli niż w normal. Właśnie przez tak szybki exp. Jak się zagapisz, parę razy padniesz to na 15 lvlu ktoś z przeciwników już może mieć 25.

Szamotula napisał(a):
Wczesniej gralem z dwojka znajomych to 1830 w tydzine zrobilismy, teraz mam nowe konto gram sam to na 1550 balansuje bo z debilami sie grac nie da ;<

Jechać puby teamem to imo żadna sztuka ;-) Sztuką właśnie jest wyfarmić 1700+ mając 4 baranów w teamie gra za grą :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 03:01 
Cytuj  
Tzn wiesz, od 1750 to juz sie normala gra zaczynala i wiekszosc na 3-4 osoby zlockowane w teamie.
Dojscie do sensownego poziomu z matolami jest straszne.
Dzis to juz poprostu rekord. Na 10 gier trafilo mi sie 7 z matolami.
Co mnie najbardziej boli to to,ze jak gram supportem/tankiem to praktycznie zawsze przegrywamy bo reszta lami, dlatego mam lekcje na dzis - zawsze bede bral carry bo dobrze wyfarmionym mozna praktycznie cala solowac. Dzis mi sie tak trafilo madmanem. Przez 30 minut farmilem nie wchodzac w zadna niepotrzebna bojke, a potem wszystko praktycznie sam skonczylem w 10min. Chyba jedyna dobra metoda na puby

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 10:06 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Właśnie nie. Dużo bardziej opłaca się farmić niż gankować. Padanie na EM nie boli tak bardzo jak na normal modzie


Ta jasne, jesli grasz z ludzmi ktorzy nie ogarniaja to oczywiste jest ze bedziesz sobie mogl farmic na lane ile wlezie. Grajac z ludzmi co maja po 1600-1700 farmienie na lane mija sie z celem. Ganki zaczynaja sie bardzo szybko i to nie w celu wyfarmienia siebie, tylko w celu zabrania golda przeciwnikowi... taka oto droba roznica. W woods tez nie pofarmisz bo zaraz cie ktos sciagnie i cala idea junglingu idzie w pizdu bo tracisz praktycznie wszystko co udalo Ci sie w tym czasie nafarmic.
Ludzie nie sa idiotami wbrew pozorom ( nie wszyscy ), wiadomo ze jesli dadza wyfarmic sie takiemu madmanowi czy anti-mage to maja po grze. Dlatego idea wczesnych gankow jest najbardziej si.


Ostatnio edytowano 24 lis 2009, 10:10 przez Davich, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 11:46 
Cytuj  
Ludzie nie mają wyobraźni. Cały szkopuł w tym, że nie chcą grać w teamie. Skupiają się na farmieniu i solowaniu, a gra zespołowa jest be. Potem oczywiście zaczyna się flame i tyle z gry.

Chętnie bym zagrał z kimś kto ogarnia. Bo ostatnimi czasy już sam nie wiem czy ja tak kiepsko gram czy może problem w czymś innym.

@Davich - nadal nie dostałem invite widocznie jakiś problem mojego hotmail.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 11:57 
Cytuj  
załóż konto na gmailu i podaj to wyślę inva

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 12:21 
Cytuj  
my gramy ciągle w teamie a i tak nas puby jadą aehaheaha


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 12:25 
Cytuj  
Bo to trzeba grac 5x tank z jere i 3x mana ring.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2009, 15:01 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
my gramy ciągle w teamie a i tak nas puby jadą aehaheaha

dodaj że wyselekcjonowane starannie puby ;]
3 kolesi ze zbyt dużym k : d i remake :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.