mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:11 
Cytuj  
ten film obrazuje wiele rzeczy i na pewno nie pokazuje "sfeedowanych" postaci solujacych caly team, a raczej zegrane dobre akcje- takie rzeczy az tak latwo nie wychodza jezeli dokladnie chcesz to zrobic (chyba ze przypadkiem ale o tym nie mowimy). Bardzo ladnie tez pokazuje synergie postaci, jak trzeba przemyslanie picki robic itp.<to jest ogromna przewaga Doty nad HotS.

I właśnie filmik z navi -heh az chyba wrócę znowu do doty :) Jak porównam gry w Hots i Dota 2 i zobacze filmy z Doty jakoś odechciewa mi się gry w Hots:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:40 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Niestety w LoLu/Dota 2 fakt, że ktoś może się zfeedować i potem mieć wyjebane sprawia że gry często stają się jednostronne i po prostu od pewnego momentu gra nie ma sensu. W HoTS jest inaczej i to mi się podoba. I nie mówmy proszę o jakichś mega pro graczach bo nikt tutaj na takim poziomie nie gra i mało ludzi gra coś takiego.

Jesli masz w teamie tardow ktorzy w 20min pisza gg i afkuja w fontannie to tak.
http://www.dotabuff.com/matches/1179207800
http://www.dotabuff.com/matches/1163495338
http://www.dotabuff.com/matches/1165516462


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:43 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Ten filmik jest glownie moja odpowiedzia na:

Cytuj:
I to jest właśnie ujowe. Z gry, która z założenia jest teamówką, robi się soloplay:/

oraz
Cytuj:
Na pewnoe teamplay w Hots jest lepiej nagradzany niz to co obecnie mamy w lol/dota


to sa filmiki z pubow, nie chcialem przytaczac najbardziej znanego przykladu z polfinalow TI2 - https://www.youtube.com/watch?v=tDaJes0T1Ig
bo to jednak nie ten poziom.

Z tych filmikow wynika ze wlasnie dzieki wspolpracy, mozna spokojnie odwrocic losy gry. Comeback nie jest niczym nowym w MOBA to ze w HotS wystepuje czesto to nie znaczy ze w innych grach nie. Tylko ze w innych grach trzeba nad nim troche popracowac, pomyslec co trzeba zbudowac na postaci, czego sprobowac, nie dac sie zlapac itp, itd. by chociaz sprobowac wrocic do gry.

Czy ja dobrze widzę tam jakiegoś op global stuna (co to są te niebieskie bańki wokół całego teamu?) czy inne op cc trwające 238949283489 sekund? Fuck, jeden wielki chaos oraz wyplucie się po razie z "r q w e" i te malutkie postaci:/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:48 
Cytuj  
Ultimate Nagi, te niebieskie banki daja immunity na dmg - cos za cos. Nie wiem czy zauwazyles bo pewnie nie, ale ten mega op stun trwajacy 20 godzin nic nie dal... no ale trzeba umiec grac, a nie klikac Q W E R jak w hotsie. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:51 
Cytuj  
Nic nie dało, bo Radianci byli nakarmieni a po tym tf jeszcze bardziej:D Niech zgadnę, wygrali cały mecz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:53 
Cytuj  
odpal dote i rzuc umiejętnie ulti grając hero takim jak Naga.

Absolutnie zawsze gralem tym chujowo, wiec nie gadaj jakie to jest op i no skill.


_________________
.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:55 
Cytuj  
Sprawdziłem. Jednak po tym tf snowballowa machina ruszyła i Dire nie mieli już czego szukać. Szkoda, że nie poszli afk, tylko przedłużali przegrany mecz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:56 
Cytuj  
A co mieli dostać jakiś bonus, żeby wyrownac im szanse?

doto mniej wybacza.


_________________
.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 10:57 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Nic nie dało, bo Radianci byli nakarmieni a po tym tf jeszcze bardziej:D Niech zgadnę, wygrali cały mecz?


nie byli "wyfarmieni" , wszystko zaczęło się od stealu Ulti Tide przez Dendiego (co jest mega trudne w tych okolicznościach) , dzięki czemu mogli wygrać ten fight. W 90% przypadków inna drużyna by poległa.
Wkurza mnie jak ktoś z nikłym pojęciem o grze (mimo wszystko wymagającej dużo ingame knowledge) wypowiada się i stara przekazać swoje mądrości- mimo iż kompletnie nie ma racji.


Co do Hots- ja mam wielką nadzieję że sama gra dostanie coś jeszcze co skomplikuje trochę rozgrywki.
Kiedyś myślałem, że ok nie ma farmy creepów ale może niech za każda smierć przeciwna drużyna dostaje "gold, fame czy cokolwiek" co pozwoli na zakup itemów:) Gry będą jeszcze szybsze , snowballing większy ale coś za coś:)


Ostatnio edytowano 22 sty 2015, 11:03 przez Farin666, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A co mieli dostać jakiś bonus, żeby wyrownac im szanse?

doto mniej wybacza.

Mogli pójść dalej i wprowadzić perm śmierć:D Ablo one shot, one kill.
I właśnie to jest ujowe. Gra toczy się do pierwszego tf 5v5, potem już wynik meczu jest wiadomy:/ Dobrze, że chociaż Riot wywalił te toksyczne i bezsensowne mechaniki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:01 
Cytuj  
co ty pierdolisz?
gra sie toczy do pierwszego 5v5?
wez sie chlopie ogarnij, bo to nawet zabawne nie jest.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:04 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Highlander napisał(a):
A co mieli dostać jakiś bonus, żeby wyrownac im szanse?

doto mniej wybacza.

Mogli pójść dalej i wprowadzić perm śmierć:D Ablo one shot, one kill.
I właśnie to jest ujowe. Gra toczy się do pierwszego tf 5v5, potem już wynik meczu jest wiadomy:/ Dobrze, że chociaż Riot wywalił te toksyczne i bezsensowne mechaniki.


Boże jesteś jednym z większych trolli MOBA jakie ostatnio spotkałem.
Nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.
Wyjdź z noob bracketów, pograj z 1k gier i wrócimy do rozmowy.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:06 
Cytuj  
Fanboyz detected.
https://www.youtube.com/watch?v=La--egn0MrU ~27:30, potem Dire już nie istnieje. Czyli dokładnie to, o czym mówię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:07 
Cytuj  
Gosciu, jedynym fanbojem (blizzarda) jesteś tutaj Ty.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:09 
Cytuj  
moze to taki moba montezuma :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:17 
Cytuj  
No, ale nikt nie mowi ze snowballu nie ma?

Comeback jest mozliwy, jak chcesz zobaczyc przyklad takiego comeback'u na najwyzszym poziomie doty to masz to w finale TI3.
https://www.youtube.com/watch?v=o_x62_d7DZA

Ponownie mowie te filmiki ktore podeslalem wczesniej to jedynie odpowiedz na:

Cytuj:
I to jest właśnie ujowe. Z gry, która z założenia jest teamówką, robi się soloplay:/

Cytuj:
Na pewnoe teamplay w Hots jest lepiej nagradzany niz to co obecnie mamy w lol/dota

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
moze to taki moba montezuma :)


można tak ostro po za Flames?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:46 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Ultimate Nagi, te niebieskie banki daja immunity na dmg - cos za cos. Nie wiem czy zauwazyles bo pewnie nie, ale ten mega op stun trwajacy 20 godzin nic nie dal... no ale trzeba umiec grac, a nie klikac Q W E R jak w hotsie. ;)


To pojeżdzanie po hotsie jest śmieszne trochę a konkretnie pisanie ze gra jest prosta i wszystko samo sie gra. HoTS jest zdecydowanie szybszy przez to, że wszystkie skille poza ulti masz od razu a to sprawia, że już na pierwszych lvlach mają miejsce ciekawe walki(no i objecity to niejako wymuszają). Na pewno mechaniki walk będą bardziej zróżnicowane jak tylko dojdzie więcej hero.

W HoTS też mozna robić całkiem ciekawe akcje ale oczywiścia DOTA2 musi być górą bo pro i w ogóle. Nudne to już jest w sumie ale tak to już jest że przecież ja jestem bardziej pro bo gram w pro gre a ty nie wiec jestes noob. Heheszki.

Ogólnie porównywanie doty2 do Hotsa gdzie w DOTA 2 hero zostali wręcz przeniesieni z jej poprzedniczki miaj się z celem. Zupełnie inne podejście do rozgrywki.

BTW to jest piękne i ogólnie ten filmik - muza pieknie dobrana:)
https://www.youtube.com/watch?v=Yzp7HeFSUlo


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 22 sty 2015, 11:53 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:51 
Cytuj  
Te pogo w kopalni:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 11:53 
Cytuj  
zabol, nikt po hotsie nie jeździ, Vences ma jakiś problem co do doty i tyle.
hots to po prostu dla mnie inna gra i wymaga tez dopracowania.
hots nie jest szybszy.

Wczoraj Stitchesem miałem chyba 28 killstreak czy tam takedałnów.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.