mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
@UP Do kazdego itemku sa przypisane enchanty ktore na niego mozna zalozyc. Dokladne opsiy widzialem w ksiazkach w grze.


O kurde, to troche lipa. Ale to chyba nie znaczy, ze jako mag jestem skazany na szmaty, jezeli chce miec enchanty na np. +magicka, albo regen magicka?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:12 
Cytuj  
Ja wczoraj podciagnalem kilka punktow heavy armor na jakims bandycie zwyklym. Dalem mu sie okladac i poszedlem zrobic herbate plus inne rzeczy. :) Zycie mi nie spadalo praktycznie. Ale szlo wolno bo mam skila ~70. Chyba im potezniejsze ciosy dostajesz tym szybciej idzie.

@Enchanting
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Ench ... 8Skyrim%29


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:16 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
O kurde, to troche lipa. Ale to chyba nie znaczy, ze jako mag jestem skazany na szmaty, jezeli chce miec enchanty na np. +magicka, albo regen magicka?


Mozna czasem kupic fajne szmatki u vendora Master cos tam z 150%regenu i 22% do jakiejs szkoly, zastanawialem sie jak to dziala :) Niestety gram melee :/


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:28 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
candidoser napisał(a):
O kurde, to troche lipa. Ale to chyba nie znaczy, ze jako mag jestem skazany na szmaty, jezeli chce miec enchanty na np. +magicka, albo regen magicka?


Mozna czasem kupic fajne szmatki u vendora Master cos tam z 150%regenu i 22% do jakiejs szkoly, zastanawialem sie jak to dziala :) Niestety gram melee :/


U którego Vendora i gdzie :E??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:38 
Cytuj  
Zaboleq - w Whiterunie w sklepie kolo alchemicznego :) Warto tam za kazdym razem zagladac, bo sprzet do sprzedazy jest generowany losowo, podobnie jest w sklepie i tego lichwiarza w Winterhelmie :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:48 
Cytuj  
No wlasnie ja biegam po sklepach, bo szukam od pewnego czasu itemow absorpcji zycia i bonus 2h, zeby sie nauczyc. Ale ni ma. :/

Z innej beczki. Czy resist magick dizala takze na fire/frost/schock? Jak tak to podbijam enchanting dzis do 70, zakladam gdzie sie da resist magic i zaczynam smiac sie magom w twarz.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:55 
Cytuj  
Resist magic działa na każdą szkołę magii.

W drzewku alteration można wyuczyć się 30% magic resist.


Co do enchantignu to dziwne że nie mogłeś enchantować zbroi ja mogę bez problemy i elficką i ebony.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:03 
Cytuj  
No tego bym nie byl taki pewny :P

Resist Magic: alters the magnitude of any spell effect (from a spell being cast, or from an enchantment on a weapon or staff). Certain types of poison effects are also altered: Damage fatigue, Damage health, Damage attributes, Damage magicka, Silence, Drain attributes, Drain magicka, Drain health, Drain fatigue, and Burden poisons ARE resisted by resist magic. Paralysis and Elemental damage (Fire, Frost, and Shock damage) poisons ARE NOT resisted by resist magic. In other words, all spells are resisted by Resist Magic and all poisons except for Paralysis and Fire/Frost/Shock Damage are resisted by Resist Magic, but since NPCs don't use Fire/Frost/Shock poisons players don't have to worry about them.
Resist Normal Weapons: alters the damage done by normal weapons, i.e. non-enchanted weapons except for bows, silver, Daedric, and a few other rare weapon types.


Source

Tak bylo w oblivionie, wiec raczej nie sadze aby to zmieniali :P


edit: tutaj jeszcze takie info znalazlem :)


Maxing Magic Resist
Magic Resist caps at 85%. Here are the ways I currently know how to get magic resist:
Breton - 25%
Lord's Stone - 25% + block 50 damage: This is hard to get to. It is in the pale South by southwest of Dawnstar.
Agent Of Mara: 15% - Quest starts in the Temple of Mara at Riften
Magic Resistance X 3 in the Alteration Tree: 30%
Enchant a Ring, Jewelry or Shield: 23% Each max
Potion of resist magic: 32% each max


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.


Ostatnio edytowano 17 lis 2011, 11:12 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:07 
Cytuj  
A ja wczoraj podczas ataku pewnego zamku z Stormcloaks miałem przykra niespodziankę. Gra się zawiesiła, i wywalilo na zewnątrz. Źle jest bo teraz nawet load nie wchodzi. Trochę żenada.

Z tego całego kupiłem FalloutNV i mam zamiar dzisiaj trochę postrzelać ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ja wczoraj podciagnalem kilka punktow heavy armor na jakims bandycie zwyklym. Dalem mu sie okladac i poszedlem zrobic herbate plus inne rzeczy. :) Zycie mi nie spadalo praktycznie. Ale szlo wolno bo mam skila ~70. Chyba im potezniejsze ciosy dostajesz tym szybciej idzie.


Tak, ja ćwiczyłem naprzykład blok i heavy armor na wilkach, to 1 punkt bloku to chyba z 10 minut blokowania, potem walczyłem z silnym typem z 2h to 2-3 ciosy jego i w skakiwał mi lvl w bloku.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:28 
Cytuj  
@Bodziu ale z tego wynika wyraźnie że spelle są resistowane tylko poisony nie, czyli że napisałem dobrze ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:30 
Cytuj  
Qwa tylko gdzie jest Winterhelm bo jakoś się zagubiłem...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:31 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Qwa tylko gdzie jest Winterhelm bo jakoś się zagubiłem...


Winterhold lub Windhelm, Winterhelm nie znalazłem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 17 lis 2011, 11:34 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:32 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
@Bodziu ale z tego wynika wyraźnie że spelle są resistowane tylko poisony nie, czyli że napisałem dobrze ;)


No w sumie tak :) Tylko breath smoczka jest raczej poisonem ;) albo enchanty na broni itp Z tego wynika ze na casterow wystarczy resist magic tylko :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:33 
Cytuj  
No tak poisony na broni ale że cię zacytuję

Cytuj:
but since NPCs don't use Fire/Frost/Shock poisons players


;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 17 lis 2011, 11:35 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:34 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Qwa tylko gdzie jest Winterhelm bo jakoś się zagubiłem...


Sorki chodzilo mi o Windhelm hahaha sam sie teraz z siebie smieje, ale kombinacje wymyslilem O_O LOL


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:37 
Cytuj  
grajcie po polsku :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 11:46 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Też nam dom, sprzedałem smocze kości a kolejny tysiak jakoś z marszu wpadł :P No i jak u większości mainquest poszedł się kochać xD


Przyjechalem przeciazony do miasta i ukradlem wszystkie talerze/puchary w whiterun (u jarla i companionow). Nie musialem kosci sprzedawac ;]

A co do skillowania na wilkach, to jakos nie jestem za tym, mam zamiar RPGowo grac, nawet jesli mechanika nie jest doskonała.
Jezeli nie zajmuje się obroną bo za szybko zabijam, to moze nawet przerzuce sie na light armor, dla lepszego feelingu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 12:02 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A co do skillowania na wilkach, to jakos nie jestem za tym, mam zamiar RPGowo grac, nawet jesli mechanika nie jest doskonała.

Akurat powolne i aktywne skillowanie na wilkach jest jak najbardziej rpgowe, gdzieś postać musi się nauczyć podstaw :>.
Po zatym to był test, kiedy zalicza mi do skilla do bloku a kiedy nie i jak szybko idzie, jak działa power bash itd.
Ja gram RPGowo i też jestem przeciwnikiem maxowania do setki na exploitach czy bugach, wykorzystywania dziur w mechanice itd. No ale niektórzy lubią zablokować przycisk i potem flexować na forum jak to każdy mob klęka im do miecza i że gra łatwa jest:]
Każdy gra jak lubi.

W ogóle ubiłem kolejnego smoka jak jakąś fajkę, już więcej mi kłopotów sprawiają randomowi OP bandyci z dwurakami.

PS. Tomugeen, skoro Twoi przeciwnicy padają od 1-2 hitów to może zwiększ poziom trudności? To i heavy armor się przyda:> Na jakim grasz w ogóle?


Ostatnio edytowano 17 lis 2011, 12:04 przez Stobek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 12:02 
Cytuj  
Też nie jestem zwolennikiem takiego nabijania ale dużo ludzi tu porusza temat pod tym właśnie kątem to tak napisałem :P Ja sprzedałem kości bo gram na light armorze i tylko skórki mi się przydadzą... A co do nabijania to nabiłem tak kowalstwo i trochę mi to odebrało klimatu... Zastanawiam się czy nie zacząć od nowa Khajiitem łotrem bo tym mi jakoś za łatwo idzie.

Pytanie z uprzejmą prośbą o odpowiedź do grających łotrami - da się taką postacią pokonać smoka? Czy to raczej cud? Wgl ataki z zaskoczenia na smoki działają?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.