mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 13:46 
Cytuj  
Taa Soul Calibur.. pamiętam jak w demko na PS3 naparzałem, nauczyłem się fajnych ciosów po czym przyszedł kumpel co to jest zielony odnośnie konsol, zaczął mashować wszystkie przyciski na padzie i mi zlał dupę :lol:

No nic spróbuję Mortala jeszcze po chorobie, bo przy przeziębieniu gorzej we wszystkim mi idzie.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 16:28 
Cytuj  
No tak, zapomniałem o SC, głównie dlatego, że dla mnie osobiście seria skończyła się na II, a wszystkie kolejne części dodawały masę niepotrzebnych "ficzerów" i miałem wrażenie, że pod względem gameplayu są po prostu gorsze.

Dla wielbicieli arcade'owych nawalanek/gier studia Platinum (Bayonetta, Vanquish, Mad World), w piątek premierę ma Anarchy Reigns. Cena 120 zł.


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 19:14 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
italios problem miałem już w tutku z Cage'm gdzie trzeba było zrobić kombo []+X+/\ i mi za cholerę nie zaliczało, więc pad pod kątem dwa palce na [] i X i weszło.. Ale tym sposobem nie widzę sensu grać więc chyba trzeba poszukać coś bardziej casualowego :cry:


PRóbowałeś "jeździć" palcem? Chodzi o to żebyś miał cały czas wciśnięty palec i po prostu przesuwasz sobie palec nie podnosząc go.
Jest też taka opcja, że kciukiem przykrywasz X /\ [ ] O wszystkie na raz i wciskasz częścią kciuka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2013, 20:07 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Co do casualowości, MK jest nieporównywalnie prostszy do ogarnięcia niż Tekkeny, Virtua Fightery, SFIV, Marvel vs. Capcom 3, Blazblue, czy Persona 4 Arena, także niczego prostszego raczej nie znajdziesz w tej kategorii.


Casualowe MK jest fajne, ale w sumie sie szybko nudzi do grania przy piwie, jesli sie na wyzszy poziom nie wejdzie.
Z kolei jesli ktoś mial kiedys do czynienia z tekkenem, to odpalajac kolejna wersje mozna grac nie znajac ciosów, tylko klepac kombinacje i wczuc sie w rytm timingów (no warto pamietac sekwencje bloków gora/dol) i juz mozna grac ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 7 sty 2013, 11:54 
Cytuj  
Na Vite ma też DoA5 się pokazać, jeśli ktoś lubi ten styl rozgrywki.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 09:30 
Cytuj  
czy ktos wie jak mozna wylistowac w ps3 gry, ktore mamy i sa dostepne do pobrania?
musialem zrobic troche miejsca na dysku wczesniej i pokasowalem jakies pierdoly.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 10:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czy ktos wie jak mozna wylistowac w ps3 gry, ktore mamy i sa dostepne do pobrania?
musialem zrobic troche miejsca na dysku wczesniej i pokasowalem jakies pierdoly.


jak wejdziesz do ps store to gdzies tam jest 'download list'
na pewno dostepne z menu glownego albo tego na gorze
nie pamietam dokladnie rozlozenia tego nowego store, a nie mam konsoli pod reka zeby sprawdzic


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 11:17 
Cytuj  
Tak, download list jest na górze, ale niestety w żaden sposób nie sortuje dostępnych downloadów i wszystko jest w kolejności chronologicznej.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 14:05 
Cytuj  
Grał ktoś w tego Władce Pierścieni "Guardians of the Middle - Earth" ?
W sumie wydaje się całkiem spoko, jedyne co odstrasza to malutka ilość postaci. Wie ktoś czy oni planują dodawać kolejne?

Mam jeszcze pytanie, czy miałby ktoś do użyczenie kod do zaavi na 10% zniżkę? Czasem wysyłają takie coś na e-mail, akurat nie mam a chciałbym zamówić DMC. Tam przynajmniej od razu dołączone jest DLC z tego co słyszałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 14:07 
Cytuj  
a nie mozna sie zrzucic we 2 na psn? nie wyjdzie taniej?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 15:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a nie mozna sie zrzucic we 2 na psn? nie wyjdzie taniej?


Nie zastanawiałem się nad tym, ale na zaavi jest za 38 funtów, to jakby dorzucić zniżkę 10% to masz 168 zł. I dodają za darmo gold/bone pack oraz DLC z Vergilem. A w polskich sklepach niestety 200-219 zł i bez Verigll's fall.

Poza tym lubię potem wymieniać gierki za pośrednictwem gametrade :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 15:55 
Cytuj  
Te kupony w zavvi sa dla kazdego tak naprawde, ostatni widze byl 3 stycznia


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 16:38 
Cytuj  
Ja je ciągle dostaje i wywalam :D A on nie był przypadkiem tylko na zamówienia powyżej 40 funciaków? Czy to ten 30%?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 16:46 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Grał ktoś w tego Władce Pierścieni "Guardians of the Middle - Earth" ?
W sumie wydaje się całkiem spoko, jedyne co odstrasza to malutka ilość postaci. Wie ktoś czy oni planują dodawać kolejne?

Mam jeszcze pytanie, czy miałby ktoś do użyczenie kod do zaavi na 10% zniżkę? Czasem wysyłają takie coś na e-mail, akurat nie mam a chciałbym zamówić DMC. Tam przynajmniej od razu dołączone jest DLC z tego co słyszałem.


Poczytaj sobie tu wrazenia osob, ktore kupily: http://forum.polygamia.pl/dyskusje/guar ... dle-earth/ Ja bym sie generalnie trzymal od tego z daleka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 16:49 
Cytuj  
Po co kupować, w środę my (Plusowcy) dostaniemy to za darmo.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 17:18 
Cytuj  
Plusowcy mają to za free od początku stycznia. Trochę pograłem, ale ja generalnie nie przepadam za moba, więc jak dla mnie to jest tylko ok. Matchmaking jest jakiś zjebany, bo czeka się strasznie długo.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 17:46 
Cytuj  
Pewnie malo ludzi gra czy cus.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 19:22 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Pewnie malo ludzi gra czy cus.


Najprawdopodobniej, co prawda drużyna jest uzupełniania ai ludkami, ale nadal trwa to 3-5x dłużej niż pokazuje średnia czasu oczekiwania na dołączenie do rozgrywki. Generalnie za 5X zł to omijać szerokim łukiem, za darmo też szału nie ma jak dla mnie.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 20:31 
Cytuj  
Dzisiaj chciałem trochę więcej w to pograć, ale musiałem czekać średnio po 6 minut żeby wejść do gry w stylu "ja i 4 boty przeciwko kolesiowi i 4 boty". Do tego jakieś lagi ciągle.
Nie dość że nikt nie gra, postaci tyle co kot napłakał to jeszcze muszę płacić 7 zł za króla goblinów albo Thorina. Posrało ich :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2013, 21:44 
Cytuj  
As for consoles, has said enough that Sony has ads for this year and is working on a new PlayStation Will we see a new model in a few months?
"That's still a big secret, but our friends are preparing Sony PlayStation. I can only say that we are focused on the E3 gaming event, scheduled for June.'s Announcement may be in that minute or even earlier in May."

tadam!!!

http://www.emol.com/noticias/tecnologia ... s-mas.html

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.