mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 15:17 
Cytuj  
Kabra jeszcze nie uzywalem go w pve - ale wzialem ze wzgledu na pvp i podobna technike jak witch hunter. wyglada na to, ze dziala calkiem si.
te 30sec to calkiem duzo, 10sec cd tylko. ladnie przelaczaja sie oczywiscie bary na skille, ktorych mozna uzyc bedac w stealth.
a przydac sie zawsze przyda - szczegolnie kiedy ty pierwszy zobaczysz przeciwnika.
dzisiaj postaram sie potestowac czy dziala w pve.

poza tym dosc czesto zdarza sie jednak, ze trzeba walczyc melee - wiec i tu sa male bonusiki z assasina.

snare saboutera tez dziala fajnie w pvp - innych rzeczy na razie nie mam z tej klasy, liczylem na jakies fajnie trapy - ale tu chwilowo bida.

czy role mozna przelaczac bedac w combat?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:02 
Cytuj  
nie mozna.

juz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:07 
Cytuj  
Chyba że nie będzie mozna używac modów.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:14 
Cytuj  
Biegam sobie Warpriestem nakurwiatorem masakratorem z wielkim mlotkiem. Od 11 levelu w sumie jestem w top2 damage done (i kille) ale jednoczesnie w top damage taken.
Niestety gram na french PVP guardianem a tam jakos ani tankow ani healerow - przeciwna frakcja ma zwykle grupke 19lvl tank+ 3 dedykowanyh healerow + nuker.
Strzasznie boli brak jakiegokolwiek snare/root ani mozliwosci breaka z CC (jak dingne templara to podmienie druida na to pvp drzewko i tam bedzie dispell CC).

Moze jeszcze przelacze sie na justicara tanko-pvp build. Chociaz jakbym nie kombinowal, melee healer z tego nie wychodzi. Za male przelozenie dmg na heale mimo wszystko.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:15 
Cytuj  
Mam dwa pytanka:

1. Są jakieś odpowiedniki flight pathów? Bo widzę że każdy obóz ma taki kamienny okręg z którego gracze wychodzą po teleportowaniu.
2. Jak się robi salvaging broni?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:17 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Chyba że nie będzie mozna używac modów.

I to ma zapobiec robieniu cookiecutter buildów? One zawsze beda i jest to raczej oczywiste, ze pewnie skille synergizuja sie.jak trzeba bedzie to ludzie beda z combat loga spisywac a i tak wylicza, co jest najefektywaniejsze.



@zaratul jest transport przez portale. w stolicy w glownej sali jest taki i w pierwszym miescie chyba


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:18 
Cytuj  
Tak czy inaczej na takie mody jak sa w WoW nie ma szans.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:19 
Cytuj  
Zjebali z tymi rolami, nie można mieć innych niż to co wziąłeś na początku.

J A P I E R D O L E


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:20 
Cytuj  
1. Kamienny okrag to graveyard. :) Odpowiednik FP to Porticulum i jest 1-2 na zone. Takie portale podobne do tych do instancji a obok NPC <Porticulum Master> u nich tez bindujesz postac do lokacji.

2. Musisz sie nauczyc Weaponcraftingu. Chyba :) NIe bawiles sie zanadto craftingiem ale tak mi sie wydaje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:21 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Zjebali z tymi rolami, nie można mieć innych niż to co wziąłeś na początku.

J A P I E R D O L E


wut? Co ty pierdolisz?

Mozna sie nauczyc 8 drzewek a potem kombinowac do woli. Hint: NPCe z nazwami klas w tagach w stolicach.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:23 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
2. Musisz sie nauczyc Weaponcraftingu. Chyba :) NIe bawiles sie zanadto craftingiem ale tak mi sie wydaje.


Weaponcrafting to ja mam. :) Trener mi mowi że dzięki tej profesji mogę robić salvaging.Wszystko fajnie tylko szkoda że nie mówi jak mam to robić. :P Trzeba sprawdzić oficjalne fora.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:26 
Cytuj  
Kabra, wybrałem Justicara, Shamana i Druida. Po kupieniu Roli mogłem tylko z tej puli wybrać jak się przełączyłem na tą nową, inne rozdysponowanie punktów to za mało.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.


Posty: 41
Dołączył(a): 8.01.2011
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:26 
Cytuj  
Zaratul napisał(a):
Mam dwa pytanka:

1. Są jakieś odpowiedniki flight pathów? Bo widzę że każdy obóz ma taki kamienny okręg z którego gracze wychodzą po teleportowaniu.
2. Jak się robi salvaging broni?


1: prawdopodobnie masz na mysli res pointy gdzie sie mozesz resnac lub zapiepszac do ciala

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:31 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Kabra, wybrałem Justicara, Shamana i Druida. Po kupieniu Roli mogłem tylko z tej puli wybrać jak się przełączyłem na tą nową, inne rozdysponowanie punktów to za mało.

Bo jeszcze innych niezdobyles WUUT ? Co te gry robia z ludzmi ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 16:39 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Co te gry robia z ludzmi ;/


e tam, nie uogolniaj :) Niah zawsze byl nieogar :>


_________________



*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 17:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
Chyba że nie będzie mozna używac modów.

I to ma zapobiec robieniu cookiecutter buildów? One zawsze beda i jest to raczej oczywiste, ze pewnie skille synergizuja sie.jak trzeba bedzie to ludzie beda z combat loga spisywac a i tak wylicza, co jest najefektywaniejsze.



@zaratul jest transport przez portale. w stolicy w glownej sali jest taki i w pierwszym miescie chyba


Buildy nieh sobie robią ale nie będzie obliczania debilnego GS, czy nikt nie będzie patrzył na dmg metery podczas rajdu/dungeonu tylko sie na grze skupiać będą imo.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 18:13 
Cytuj  
Co mi się nie podoba w tym evencie:

1. WF - dopóki nie masz max levela - nie ma po co tam wchodzić, wyższe levele robią z tobą co chcą. Same WF dają śmieszne ilości expa i Favor. Po co mam wchodzić na WF levelować skoro za gracza dostaję marne 75 XP podczas gdy za zwykłego moba na swoim levelu - 330.

2. Ludzie mają wyjebane na rifty i inwazje, przynajmniej w Gloomwood czy jak to się tam nazywa. Zona zasyfiona jest "main feature gry" ale nikt sobie nic z tego nie robi, atakowane sa jedynie inwazje w największej wiosce w zonie, od święta także te w mniejszych. Resztą nikt się nie przejmuje. No ale co się dziwić skoro nagrody za niszczenie riftów są śmieszne, w dodatku usuneli możliwość kupna Champion Emblemów za Mote of Sourcestone, co już w ogóle jest failem do kwadratu.

Po tym co zobaczyłem, trochę ostrozniej podchodzę do gry. Może ten brak działania spowodowany jest zalewem odmóżdżonych WoW kidów którzy nie za bardzo wiedzą w co grają, albo po prostu gracze faktycznie wolą siedzieć w insancjach zamiast walczyć w otwartym terenie. No nic, okaże się. Gry i tak nie mam zamiaru kupować dopóki performance nie będzie sensowny.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 18:18 
Cytuj  
Wszyscy pewnie tluka WF. Za wygrana dostaje sie ponad 3.5k exp za przegrana okolo 2k.

Ale z expem za grazcy musza cos zrobic jest smieszny. Trzeba bedzie im zablokowac forum..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 18:27 
Cytuj  
Czy mi się tylko zdaje czy dziś defianci kompletnie nie wiedza co robić w wf?

To że usuneli emblemy za mote to faktycznie jakas porazka ...


_________________
Mam leniwe szare komórki.


Ostatnio edytowano 8 sty 2011, 18:28 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2011, 18:27 
Cytuj  
Wczoraj tez nie wiedzieli ;p


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.