mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 12:02 
Cytuj  
Od wczoraj gra mi się jakby łatwiej, chyba z powodu newbie z Founder's Packów.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 12:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
zabol, nikt po hotsie nie jeździ, Vences ma jakiś problem co do doty i tyle.
hots to po prostu dla mnie inna gra i wymaga tez dopracowania.

Wczoraj Stitchesem miałem chyba 28 killstreak czy tam takedałnów.


Mimo że gram w Hots to trzeba tą grę zjechać bo jest daleka od czegoś sensownego - począwszy od prawie zerowego MMR i systemu rank w heroe League ( przy mmr 3600 i 300-400 grach dostać możesz ludzi którzy mają rozegrane 4 gry w swoim teamie - bądź u przeciwnika...).
Brak szans na casual gaming - comon przy tym systemie gry to nie przejdzie- casual gamer po paru solo quee zauważy, że gra w dużej części przeciwko 5 man premade i dostaje ostro w tylek- a żeby coś z tym zrobić musi znaleźć sobie Team...
Koszt gry- prawdziwie darmowa...
Postacie- brak głębi w tych postaciach, nie ma "feelingu" progressu twoich umiejętności danym bohaterem może dlatego że Twój skill gówno znaczy jak 4 innych nie wie co robić i biega dookoła mapy szukając szczęścia.

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 12:12 
Cytuj  
Skąd możesz znać swój mmr? Z lamerskich stron, gdzie ludzie wrzucają, co chcą? Podobnie jest z noob stronami, które podają zmyślone mmr w LoLu. Prawda jest taka, że ani Blizz ani Riot nie ujawniają formułek na swoje mmr ani ich wartości.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 13:40 
Cytuj  
No gra dopiero co wyszła z fazy Alpha wiec fakt można ją już skreślić.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 14:00 
Cytuj  
Vences napisał(a):
Skąd możesz znać swój mmr? Z lamerskich stron, gdzie ludzie wrzucają, co chcą? Podobnie jest z noob stronami, które podają zmyślone mmr w LoLu. Prawda jest taka, że ani Blizz ani Riot nie ujawniają formułek na swoje mmr ani ich wartości.


Jest to zbliżone MMR, co weryfikuje się później na podstawie ludzi jakich dostajesz w solo quee (przynajmniej w Quick match, w hero league to działa średnio). W przypadku tych stron owszem trzeba zakładać margines błędu.
Jednak moje wszystkie przegrane i tak są uploadowane zawsze, nie pamiętam już kiedy nie została uploadowana przez wygraną drużynę.

Gra wyszła z Alphy ale założenia samej rozrywki już raczej się nie zmienią, gry nie skreślam- inaczej bym w nią nie grał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 14:57 
Cytuj  
No gra jest taka jak Evolve - team musi mieć ogarniętego dealera i działać razem bo inaczej jest dupa.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 15:08 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No gra jest taka jak Evolve - team musi mieć ogarniętego dealera i działać razem bo inaczej jest dupa.

raczej więcej niż 1 "dealera" :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 15:10 
Cytuj  
Niby do tych hero trzeba miec min level 30 i 10 postaci wlasnych. Ale jak gra sie solo to prawie zawsze trafiasz na barany które pickują najniżej notowanych hero. Ale jak widze w teamie nazeebo co bierze Garganue zamiast Spirit, albo zeratul z Shadow Assault to odechciewa mi sie gry.

Tutaj zawsze ranged dps tacy jak Valla albo tychus to podstawa budowania teamu.


_________________
Turbot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 15:29 
Cytuj  
Propo MMR, wydaje mi się, że między innymi po to jest beta żeby własnie w jakiś sensowny sposób zebrać dane, przeanalizować je i wymyslić sensowny (słowo klucz) sposób na wyliczenie MMR. Szczerze mówiąc to śmieszy mnie nieco fakt tego, że firmy tworzą jakiś wzór na wyliczenie czegokolwiek bez uprzedniego przeanalizowania na żywym organiźmie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 15:36 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Propo MMR, wydaje mi się, że między innymi po to jest beta żeby własnie w jakiś sensowny sposób zebrać dane, przeanalizować je i wymyslić sensowny (słowo klucz) sposób na wyliczenie MMR. Szczerze mówiąc to śmieszy mnie nieco fakt tego, że firmy tworzą jakiś wzór na wyliczenie czegokolwiek bez uprzedniego przeanalizowania na żywym organiźmie.


tyle że mmr nie ma być resetowany po CB ani OB, dlatego jest to problem jak sobie go zniszczysz podczas tych ich testow:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 15:44 
Cytuj  
Que? Ale z tego co zrozumiałem to aktualnie nie ma żadnego oficjalnego mmr. Wydaje mi się, że finalnie mogą zrobić jakieś dywizje jak w SC2. Teraz mamy jakies dziwne mmrlogs czy tam hotslogs gdzie to te stronki wyliczają.


_________________
Obrazek

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 16:09 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Que? Ale z tego co zrozumiałem to aktualnie nie ma żadnego oficjalnego mmr. Wydaje mi się, że finalnie mogą zrobić jakieś dywizje jak w SC2. Teraz mamy jakies dziwne mmrlogs czy tam hotslogs gdzie to te stronki wyliczają.

MMR jest ukryty i pewnie taki pozostanie.
Dodany ma zostać nowy/inny system niż dzisiejsze RAngi wprowadzone do Hero league< ale one nic nie będą robiły praktycznie innego niż to że będą zwiększały epenisa.( tak jak teraz rank 1 może dostać do druzyny ludzi z rank 40-50 nawet a przeciwna drużyna cała w rank 1 :P)< nie wliczam już tego że mmr sam w sobie mecze źle dobiera teraz.
MMR zostanie bez zmian niestety z tego co mówili i to on będzie definiował z kim będziemy grać wyłącznie.
(sam bardzo licze że to wszystko się zmieni, bo będzie bajzel straszny)

***

Posty: 927
Dołączył(a): 27.01.2013
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 16:20 
Cytuj  
Teraz dobiera tak, a nie inaczej z powodu bardzo ograniczonego dostępu do gry. Gdyby system w becie miał składać teamy z dokładnością do kilku punktów mmr, to byśmy czekali wieczność na grę.


Ostatnio edytowano 22 sty 2015, 16:22 przez Vences, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 16:22 
Cytuj  
Czyli ogólnie jak wprowadzą jakąś zmianę do systemu mmr to i tak nikt nie będzie wiedział.

Swoją drogą, masz jakiś link do ich wypowiedzi - poczytałbym sobie.

To jest jedna z niewielu gier do której mam ochotę wracać wieczorami.

@Vences
Swoją drogą - dokładnie, racja.


_________________
Obrazek

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 16:40 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Czyli ogólnie jak wprowadzą jakąś zmianę do systemu mmr to i tak nikt nie będzie wiedział.

Swoją drogą, masz jakiś link do ich wypowiedzi - poczytałbym sobie.

To jest jedna z niewielu gier do której mam ochotę wracać wieczorami.

@Vences
Swoją drogą - dokładnie, racja.


Nie mam niestety, a szukanie tego to zadanie dla głupiego.

A system dobiera tak że np wczoraj moj team wygladał tak:
ja- 500 gier- mmr 3600
gracza 2 - 5 gier brak mmr
gracz 3 - 39 gier 900 mmr;p
gracz 4 -1 gra
gracz 5 - 6 gier

Przeciwnicy:
1- 3500+/- mmr , 800 gier
2- 2100 mmr- 200 gier
3- 21 gier
4- 1900 mmr, 120 gier
5- 2300 mmr, 300 gier

tak naprawde super to działa:D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 17:01 
Cytuj  
A gdzie widzisz kto ile gier miał? :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 17:07 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Propo MMR, wydaje mi się, że między innymi po to jest beta żeby własnie w jakiś sensowny sposób zebrać dane, przeanalizować je i wymyslić sensowny (słowo klucz) sposób na wyliczenie MMR. Szczerze mówiąc to śmieszy mnie nieco fakt tego, że firmy tworzą jakiś wzór na wyliczenie czegokolwiek bez uprzedniego przeanalizowania na żywym organiźmie.


wtrące tylko, ciekawa rzecz zrobilo Splash Damage tutaj:
Echo System https://www.youtube.com/watch?v=zYvMOpV2Rjs ciekawy system do zbierania danych


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 19:43 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A gdzie widzisz kto ile gier miał? :)

hotslogs.com


_________________
Duh, winning

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2015, 20:40 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):

to sa filmiki z pubow, nie chcialem przytaczac najbardziej znanego przykladu z polfinalow TI2 - https://www.youtube.com/watch?v=tDaJes0T1Ig
bo to jednak nie ten poziom.


E tam teamplay. Tutaj dendi solo wykerowal to force staffem :lol:


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 23 sty 2015, 09:04 
Cytuj  
Ja po wczrajszym wieczorze zdecydowałem sobie odpuścić granie jako takie.
Nie będę nerwów tracił>teraz w Quick match co mecz dostaje się ludzi co dopiero zaczeli grac i jest to męczarnia- MMR kompletnie nie spełnia założeń na ten moment.
Hero league bez premade na dzień dzisiejszy też mogę sobie odpuścić - równie irytujące to jest.

Gra w moim odczuciu tylko i wyłącznie dla 4-5 zgranych ze sobą osób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1035 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.