mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 18:33 
 
Czy słyszał ktoś z Was o możliwości emulacji Red Dead Redemption na PCta?


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 18:43 
 
Perrin napisał(a):
Wygląda tak, jak dawniej, tylko ładniejsze. Dokładnie tak ma być. To nie gra dla każdego (za dużo myślenia jak dla współczesnego gracza), to gra dla fanów pierwowzoru. Ja tam jestem zachwycony. 20 lat temu grałem w pierwowzór i z wielką przyjemnością zagram ponownie.


Perrin, napisz coś więcej o tym tytule. Obejrzałem screeny na Steam i już mam hype'a :D Walka jest na hexach w systemie turowym czy jak? Mocno liniowe?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 18:43 
 
Shador von Dal napisał(a):
Czy słyszał ktoś z Was o możliwości emulacji Red Dead Redemption na PCta?


*facepalm*

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 18:44 
 
yabaddi napisał(a):
Perrin napisał(a):
Wygląda tak, jak dawniej, tylko ładniejsze. Dokładnie tak ma być. To nie gra dla każdego (za dużo myślenia jak dla współczesnego gracza), to gra dla fanów pierwowzoru. Ja tam jestem zachwycony. 20 lat temu grałem w pierwowzór i z wielką przyjemnością zagram ponownie.


Perrin, napisz coś więcej o tym tytule. Obejrzałem screeny na Steam i już mam hype'a :D Walka jest na hexach w systemie turowym czy jak? Mocno liniowe?


Jak ci sie podoba RoA to zagraj w Wizardry 8 z GOGa jesli nie miales jeszcze tej niewatpliwej przyjemnosci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 18:49 
 
raggnarok napisał(a):
Jak ci sie podoba RoA to zagraj w Wizardry 8 z GOGa jesli nie miales jeszcze tej niewatpliwej przyjemnosci.


Miałem ale wieki temu. Prawdę mówiąc nie jestem wielkim fanem tamtej serii. Remake RoA mnie zainteresował ze względu na "odświeżenie" pomysłu i ciekawą realizację. Pewnie dawno już kupiłbym preorder gdyby nie fakt, że ostatnio lekko naciąłem się na innym rpgu (tyle, że z kicka) i teraz jestem ostrożniejszy :D


_________________
For the pony!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 18:57 
 
raggnarok napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Czy słyszał ktoś z Was o możliwości emulacji Red Dead Redemption na PCta?


*facepalm*


O kurwa, faktycznie, zapomnialem o tym!

Po uj takie teksty?!


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 19:14 
 
yabaddi napisał(a):
Perrin, napisz coś więcej o tym tytule. Obejrzałem screeny na Steam i już mam hype'a :D Walka jest na hexach w systemie turowym czy jak? Mocno liniowe?

Nie wiem co tu pisać, taki RPG sprzed 20 lat ;). Oparty na niemieckim systemie Das Schwartze Auge. Masa klas, statow i skilli. Z ta liniowoscia to trudno coś konkretnie powiedzieć, w tamtych czasach nie było Skyrimów ;). Quest główny prowadził fabułę do przodu, ale po mapce można było chodzić swobodnie, jakieś eventy też się chyba trafiały, trudno powiedzieć, to było 20 lat temu ;) Walka była turowa, tyle, że wtedy nie było heksów tylko kwadraty ;).
Ogólnie to taki mocno staroszkolny RPG, nic nie prowadzi nikogo za rączkę, zagadki takie, że można się poskładać a gra się nie kończy po 4 godzinach.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 19:56 
 
Perrin napisał(a):
yabaddi napisał(a):
Perrin, napisz coś więcej o tym tytule. Obejrzałem screeny na Steam i już mam hype'a :D Walka jest na hexach w systemie turowym czy jak? Mocno liniowe?

Nie wiem co tu pisać, taki RPG sprzed 20 lat ;). Oparty na niemieckim systemie Das Schwartze Auge. Masa klas, statow i skilli. Z ta liniowoscia to trudno coś konkretnie powiedzieć, w tamtych czasach nie było Skyrimów ;). Quest główny prowadził fabułę do przodu, ale po mapce można było chodzić swobodnie, jakieś eventy też się chyba trafiały, trudno powiedzieć, to było 20 lat temu ;) Walka była turowa, tyle, że wtedy nie było heksów tylko kwadraty ;).
Ogólnie to taki mocno staroszkolny RPG, nic nie prowadzi nikogo za rączkę, zagadki takie, że można się poskładać a gra się nie kończy po 4 godzinach.


Lol, sorry - nie zrozumieliśmy się. Co to jest RoA to ja doskonale wiem bo dziesiątki godzin nad tym przesiedziałem. Nie wiem dlaczego pomyślałem, że masz z tytułu preodera jakiś early access do Blade of Destiny i dlatego poprosiłem o mini reckę :) Ok, preorder tak czy siak już zakupiony ;) Byle do 30-tego :D


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 20:21 
 
A lol, no to się nie dogadaliśmy ;). Ale niestety early accessów nie ma. Liczę, że to będzie dokładnie ta sama gra co 20 lat temu, tylko z lepszą grafiką ;). I oby tak było.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 20:49 
 
http://pl.twitch.tv/totalbiscuit

Można popatrzeć jak TB gra z AJ w Mechwarrior Tactics, a od czasu do czasu na czacie dev wrzuca kluczyki do bety.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 11:08 
 
http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_K ... hift_Codes
Nowe klucze , plus codziennie do 14 dojdzie nowy na moda.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2013, 22:56 
 
http://www.eurogamer.net/articles/2013- ... life-maker

Cytuj:
"There is actually a hidden layer of powerful management structure in the company, and it felt a lot like High School."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 06:56 
 
Nie niszcz marzen inisajda lol.

Swoja droga jakze naiwnym i glupim trzeba byc by wierzyc w te wszytkie PRowe bajeczki o Valve, firma musi byc zarzadzana, 'szeregowi' pracownicy musza byc zarzadzani, end of story. Zwlaszcza ze od pewnego czasu Valve to mnie jdeveloper a bardziej firma prowadzaca sklep.
Zreszta z tej firmy juz nic nie bedzie (tak jak i nic nie ma od 2007) oprocz moze kolejnych prob zaostrzania DRM wiec 'who cares'.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 lip 2013, 07:23 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 07:03 
 
sula napisał(a):
http://www.eurogamer.net/articles/2013-07-08-ex-valve-hardware-chief-offers-an-alternative-view-on-life-inside-the-half-life-maker

Cytuj:
"There is actually a hidden layer of powerful management structure in the company, and it felt a lot like High School."

Nie wiem co w tym sensacyjnego. To jest raczej oczywiste, ze do takiej pracy nie kazdy pasuje. Zeby pracowc w systemie "nie mam szefa robie co chce", trzeba miec sporo doze samodyscypliny i odrzucnie sporej ilosci kandydatow jest jak najbardziej sensowne bo mało kto pasuje do takiej kultury.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 11:19 
 
sula napisał(a):
http://www.eurogamer.net/articles/2013-07-08-ex-valve-hardware-chief-offers-an-alternative-view-on-life-inside-the-half-life-maker

Cytuj:
"There is actually a hidden layer of powerful management structure in the company, and it felt a lot like High School."

Najbardziej podobał mi się tekst o liceum :] Samo życie :] Tak samo jak w liceum łatwiej być lizusem niż coś osiągnąć więc świetnie to podsumowała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2013, 22:05 
 
TF2 update
http://www.teamfortress.com/post.php?id=11070

za takiego patcha to gracze coda i bf musieliby slono zaplacic pewnie


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:27 
 
Pewnie i tak, bo w tych grach nie ma item shopu a w TF 2 jest.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:45 
 
już nie pamiętam jak to wyszlo w tf2, chyba dali bronie, które wplywaja na gamplay jednak, ale nie rzuca się chyba to mocno w oczy. W każdym razie jak w dota, kupic nie musisz a i tak gra się spoko i więcej to kosmetyka niż ma wpływ na gameplay.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:54 
 
bronie i ekwipunek wplywajacy na gre mozna zdobyc bardzo latwo bez zadnego wkladu $$. Jeszcze jak gralem to mozna bylo u specjalnego bota wymienic kazde swoje 2 custom bronie na praktycznie kazde istniejace 2 custom bronie, ale wplywac na gre to one wplywaja choc jest to bardziej sidegrade niz upgrade, ale nie trudno jest je dostac.

No ale fakt co do tego ze pewnie bylby to jakis DLC w innych grach. Jakis czas temu dostalem maila od gram w ktorym dowiedzialem sie (nie sledze tematu tego juz w ogole), ze z BF4 wychodzi Day 1 DLC - "Chińska Nawałnica", do ktorego trzeba zlozyc preorder zeby go dostac za darmo, tak to placisz. Strasznie weak zagranie :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2013, 11:59 
 
Są tez serwery chyba gdzie standard bronie są "forced". Poza tym mniej jest durnot w tf2 niż np. cod, killstreaki itp.

A to standard u EA - day 1 dlc


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.