mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 22:38 
 
Sparth2 napisał(a):
Cradle - Cyberpunkowa przygodowka z ciekawym art-style:
https://www.youtube.com/watch?v=Y270FSjykBc
Niestety diabli wiedza kiedy wyjdzie (maja pol roku spoznienia).


Pod względem klimatu przypomina mi trochę Sentinela, może być ciekawe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 05:29 
 
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =160687506
Deadly Premonition
Action, Adventure, Horror

calkiem "zrycie" wygląda ;d


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 07:04 
 
Co do Infinity Wars to rowniez devsi zasluguja na pochwale. Od 3 tygodni probuja mi pomoc uruchomic gre. Nikt z nas nie wie co sie dzieje. Nie moge zalogowac sie do gry pomimo wylaczonego firewalla i otwartego routera. Caly czas connection timeout :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 07:15 
 
Jakiś specjalista od karcianek może sie wypowiedzieć jak widzicie Scrolls? Kupiłem jakieś 3 tygodnie temu i pykam kilka partyjek dziennie, mnie sie całkiem podoba, znacznie bardziej niż M&M DoC, mimo ze za karciankami nie przepadam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 08:28 
 
Ja bym bardzo chętnie w scrollsa pograł, ale drogi :F Z kolei Infinity Wars dosyć przyjemne, na razie w kampanii szmykam misje żeby sobie posprawdzać decki wszystkie.


_________________
Duh, winning

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 08:49 
 
Macie dostęp z kickstartera czy jak?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 09:02 
 
Załóż konto na stronie i poproś w odpowiednim topiku na forum oficjalnym. Mi wysłali inva w ciągu 2-3 minut od posta.


_________________
Duh, winning

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 09:14 
 
shp napisał(a):
Załóż konto na stronie i poproś w odpowiednim topiku na forum oficjalnym. Mi wysłali inva w ciągu 2-3 minut od posta.


dziękuje dobry człowieku, już mam kodzik


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 10:55 
 
Znalazł by się jeszcze jakis dobry człowiek który byłby wstanie "załatwić" dostęp do Infinity Wars? Za cholerę nie moge wejśc na ich forum :evil:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 10:59 
 
http://lightmare.com.au/forum/index.php?topic=13362.0


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 11:11 
 
http://www.gram.pl/news/2013/07/19/stri ... roci.shtml - jaki czad! :)

Jutro zapowiedzą nowe DLC do "Bordka 2":
http://www.gram.pl/news/2013/07/19/zapo ... bote.shtml


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 12:41 
 
Kurde nie mogę nawet wejść na to forum Infinity Wars :( Dostaję taki komunikat na dzień dobry:
"Access Denied
Our anti-spam program has detected that you are a robot trying to send spam via our forum.
The most likely cause is that your computer, or another computer operating on your local network, has been infected with a virus, trojan, or worm. Infected computers are used by criminals, without their owners knowledge, to send spam and attack websites like this one you are trying yo visit.
If you are using a dynamic IP, the kind of IP that changes every time you re-start your router, maybe the only problem is that today you are using an IP that used to belong to an infected computer some time ago, so you can try, if you want, to re-start your router and your computer and open again one of our web pages to see if you can access them normally now."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 13:11 
 
Tak BTW to kazdy kto ma Infinity Wars moze zapraszac o ile dobrze pamietam. Chyba nawet jakies bonusy sa z tego ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 13:43 
 
@ankuman
rzeczywiście mogę wysyłać zaproszenia, więc jeśli dalej masz problem to podaj emaila to wyśle


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 14:04 
 
shp napisał(a):
Ja bym bardzo chętnie w scrollsa pograł, ale drogi :F Z kolei Infinity Wars dosyć przyjemne, na razie w kampanii szmykam misje żeby sobie posprawdzać decki wszystkie.


Rowniez mam bol dupy ze scroolsami bo cena... plus taki ze potem grac mozna totalnie bez inwestycji finansowych i mozna zdobyc wszystko i zrobic wszystko.

Dla mnie gra wyglada fajnie choc ja nie lubie lane combat wiec pewnie bym dlugo nie pogral. Ale jak na taka 'pseudo karcianke' (:)) to jest git. No i napewno lepsze niz Heroes.


PS. Cieszy mnie tak duzy odzew dla Infinity Wars. Moze zaloze jakis zbiorczy temat 'cyfrowe karcianki' - opisze all i bedize miejsce do dyskusji tak jak maja HnS, bijatyki, FPSy Higlandera (:)), itd.... moze mi sie zachce wieczorkiem.


PS2 PO ( :evil: ) skonczeniu tutka w IW dostaje sie token na 75% discount na Collection Starter Pack - warto im rzucic te 2$ jesli ci sie karty podobaja - dostaniesz Legendarke (Agent Coyle - super animacja :) i troche commonow/uncommonow na start. Potem sobie robisz PIEWRSZA MISJE w kazdej kampanii i masz Faction Deck za free. Na poczatek mocni i latwi od grania sa Flame Dawn (taki zerg rush) i Cult Of Verore (taki troche control) - nie polecam na poczatek tylko Genesis Industries - mocno kombinatorska frakcja, poczatkujacy wymieknie chyba ze masz w UJ doswiadczenia w karciankach/mechanikach kart.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 16:55 
 
kurwa mać, iw nie ma czegoś takiego jak instant i stwory można cofać :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 17:01 
 
może ktoś mi przypierdolić w twarz zaproszeniem do IW? :)
username: coldzik

EDIT: Dzieki Niahu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 18:49 
 
Niah napisał(a):
kurwa mać, iw nie ma czegoś takiego jak instant i stwory można cofać :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:


Nie ma czegos takiego jak instant bo tury sa jednoczesne (priorytet w stosie efektow przy rozpatrywaniu tury ma gracz, ktorego nick jest podswietlony aktualnie na zielono - jest to naprzemienne ofc - raz ty raz przeciwnik). Stwory mozna przemieszczac miedzy strefami gry (Command, Support, Defense, Offense), sa takie ktore sa locked w danej strefie, sa karty wracajace na reke, sa karty zmuszajece do przemieszczenia - itd...
tbh to zonglerka zolnierzami jest chyba najlepsza czascia calej mechaniki - to jakie cuda i blefy (czego efektem jest fizzlowanie efektow i spelli przeciwnika) mozna wyczyniac czasem az sie nie miesci w pale. :)

Przykladowo spodziewasz sie Mass Death - spella ktory zabija all stwory na w Combat Zones (offense + Defense) to cofasz all story do Support Zone na ta ture i obserwujesz wkurw przeciwnika, ktory marnuje potezny spell na pusty stol. :) ew. ty sie wkurwiasz bo koles jednak cie wyczul i nie puscil Mass Death tylko wystawil do Attack Zone dwa stwory 4/4 i dostajesz ladna i zgrabna osemeczke bo ty cofnales all swoje i nie mozesz bronic.

To tak z grubsza.


PS. Dzisiejsza zdobycz:

Obrazek

Zastanawiam sie na talia oparta na tej panience - ona jko win condition i reszta talii skupiona na obronie fortress i anolka do tego direct damage spelle i removal. Should work. :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 19:00 
 
Pograłem chwilkę i całkiem przyjemne :) Widzę tylko jeden problem. Dosyć tanie boosterki - jak się wkręcę to pewnie sporo kasy wydam na nie, bo w końcu są tanie, a ja zawsze uwielbiałem otwierać boostery :)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 19:10 
 
@kabra
można zostać twoim padawanem? :wink:
skąd brać takie syty? zrobiłem q na frakcję ofc wybrałem verone czy jak to się zwie i zbieram straszny baty od innych graczy którzy mają już hoho w deckach


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.