mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 19:27 
 
Boosterki pewnie
Z tego co pobieżnie czytałem to karty za tutorial i kampanie są stałe, więc takie syty imo z boosterków

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2013, 19:37 
 
Rarek za free nie rozdaja chyba ze bedziesz mial szczescie w Win Of The Day. Ogolnie ja gram juz ponad miesiac wiec wiecie. :) Wydalem tez troche nie wiem ile - ponad 50-60zl na pewno... (mozna placic po 1USD PayPalem wiec stracilem rachube). Ogolnie na poczatku trzeba troche pograc zeby nafarmic sobie IP, zrobic all kampanie (tylko ze niektore sa trudne) potem troszke moze jednak zainwestowac zeby zaczelo sie krecic.

To jest karcianka wiec jest jak w MTG - na poczatku zbierasz baty. A narazie nie ma systemu ELO itd.. wiec matchamaking sparuje cie z kolesiem co ma 40 rarow w decku i deal with it. Gra jest MOCNO nieskonczona - to jest bardzo wczesna beta.

Boosterki za free to ok. 4 dni grania (1050 IP cap na dzien + bonus z daily win i masz te 5250 na booster po 4 dniach). IP cap jest 'soft capem' po osiagnieciu 1050, ktore mozna nawet wbic z botem ktory nie zagrywa kart (trening mode - nazywa sie puffy albo an scenarios ktore trwaja po 10 sekund) mozna grac "instant play i mozna zarabiac IP dalej bez zadnego capa ale trzeba wygrywac. :))

Zalozyem temat do karcianek wiec pytania walcie tam.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2013, 18:46 
 
Poszły alpha invite do End of Nations. Alpha się nie rozpoczęła, ale można preloadować już

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2013, 21:52 
 
Age of Wonders 3 dopiero w 2014
http://www.strategyinformer.com/news/24 ... nd-content

Trailer do SR (jeszcze 4 dni kurde)
http://www.strategyinformer.com/news/24 ... ot-details

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 07:23 
 
http://www.change.org/petitions/bitcomp ... y-intended
bitComposer: fans petition for COREPLAY's Chaos Chronicles to be completed as originally intended


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 07:57 
 
Highlander napisał(a):
http://www.change.org/petitions/bitcomposer-fans-petition-for-coreplay-s-chaos-chronicles-to-be-completed-as-originally-intended
bitComposer: fans petition for COREPLAY's Chaos Chronicles to be completed as originally intended


Dzisiaj właśnie przeczytałem artykuł o tym, że gra ma spore szanse na to, że nigdy się nie ukaże (a miała być tego lata). Smutna sprawa, bo zapowiadał się genialny RPG.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 09:29 
 
Perrin napisał(a):
Highlander napisał(a):
http://www.change.org/petitions/bitcomposer-fans-petition-for-coreplay-s-chaos-chronicles-to-be-completed-as-originally-intended
bitComposer: fans petition for COREPLAY's Chaos Chronicles to be completed as originally intended


Dzisiaj właśnie przeczytałem artykuł o tym, że gra ma spore szanse na to, że nigdy się nie ukaże (a miała być tego lata). Smutna sprawa, bo zapowiadał się genialny RPG.


A o co dokładnie poszło ( o kasę pewnie ?). Ta gra na tym etapie co była spokojnie zebrałaby sensowną kasę na kicku, może jeszcze uratują.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 09:53 
 
Poszło pewnie o kasę.
Więcej można poczytać np. tutaj:
http://www.gram.pl/news/2013/07/21/niep ... atem.shtml

Sami twórcy piszą tylko tyle:
Cytuj:
I don't want to keep you guys from writing those excellent fiction, but the current unsettled situation with Chaos Chronicles is solely based on a conflict between us and bitcomposer.

At the current state the completion and release of the game is uncertain since our last attempt to find some agreement failed due the disappointment that we haven't heard back from bitcomposer after holding a long (and constructive) meeting.

Obviously, the game won't be released in this summer because bitcomposer stopped the development earlier this year through an legal injunction(which has been recalled later). The next few weeks will finally decide if the game will see the day of light or not.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 10:42 
 
Perrin napisał(a):
Dzisiaj właśnie przeczytałem artykuł o tym, że gra ma spore szanse na to, że nigdy się nie ukaże (a miała być tego lata). Smutna sprawa, bo zapowiadał się genialny RPG.


Oh, shit.. A ja się zastanawiałem co tak długo nie ma żadnych nowych wieści o tym tytule (ostatni update strony mieli 9 kwietnia). Byłaby duża szkoda gdyby Chaos Chronicles nie wyszło, czekałem na ten tytuł.. :(

Ps. Swoją drogą zastanawiające jest, że mimo całego trendu na Kickstarter ten tytuł nigdy o niego nawet nie zahaczył.. Jeśli bitcomposer wycofał się z finansowania (a był nim do tej pory) i posiada prawa do rozporządzania projektem to twórcy CC są nieźle udupieni - w tej chwili to nawet udana akcja na kicku nic im nie da.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 11:37 
 
yabaddi napisał(a):
Oh, shit.. A ja się zastanawiałem co tak długo nie ma żadnych nowych wieści o tym tytule (ostatni update strony mieli 9 kwietnia). Byłaby duża szkoda gdyby Chaos Chronicles nie wyszło, czekałem na ten tytuł.. :(


Za Gry-Online:
Cytuj:
W najlepszym razie premiera zostanie znacząco opóźniona, a w najgorszym – tytuł zapowiedziany w połowie 2012 roku w ogóle nie zadebiutuje na rynku, mimo zaawansowanego etapu prac.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:37 
 
Jak się nazywała gierka 2d o zombie, taki w sumie sandbox, dość świeży. Totalnie wyleciało mi to z głowy...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 13:53 
 
zaboleq napisał(a):
Jak się nazywała gierka 2d o zombie, taki w sumie sandbox, dość świeży. Totalnie wyleciało mi to z głowy...


Project Zomboid?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 14:05 
 
O właśnie Shador, widziałem to na twoim let's playu :). Danke.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 19:51 
 
hmm... jakies crpgi na horyzoncie poza wasteland 2 i shadowrun, ktore nie beda w swiecie fantasy?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 20:06 
 
Grim Dawn ma taki klimat jakby cowboy walczył z zombie.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 20:07 
 
Może nie cRPG (a raczej na pewno nie cRPG ;d) ale Starbound:

http://www.youtube.com/watch?v=jB2pTxT2XEY

http://playstarbound.com/media/

Kosmiczny adventure sandbox o niesamowitym potencjale. Losowo generowane planety, questy, loot, crafting, wioski, możliwość budowania i kopania, pety, bossowie, levele, świetna muzyka, klimat, story, multiplayer (w tym PvP).

Grafika do rewelacyjnych nie należy ale ma swój niezaprzeczalny urok.

Od kiedy dowiedziałem się o tej grze nie mogę się doczekać, jeżeli nie spierdolą to będzie dla mnie spełnienie gamingowych marzeń o grze, w której mogę eksplorować kosmos.

Indie Oldschool w chuj.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 20:19 
 
grim dawn wyglada podobnie do fantasy dla mnie :p
to starbound to taka lepsza terraria?

w sumie to moze nie do konca koniecznie crpg, a bardziej otwarty swiat, a w ogole gry z jakims ciezszym klimatem, ale tez nie koniecznie od razu kosmos ;d ale fantasy jest najbardziej wszedobylskie ;d w sumie klimat stalkera czy fallouta...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 20:24 
 
Highlander napisał(a):
to starbound to taka lepsza terraria?


Yep.

Znacznie bardziej rozbudowana i ładniejsza terraria. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 20:30 
 
dla mnie wygląda jak gierka na komórkę za dolara


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 20:31 
 
Good for you...

Thx Razoth za ten Starbound - kolejne indie dopisane do listy - 'must try'.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.