mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 15:59 
Cytuj  
jak działa ten Ps+ ? , płacę 150 zł na rok i dostaje AAA tytuły co miesiąc każdy wart po 200 zł ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 16:02 
Cytuj  
No, mniej więcej tak to działa ;). Po dodaniu danego tytułu do swojego konta możesz w niego grać tak długo, jak długo trwa Twoja subskrybcja w PS+. Co miesiąc dostajesz kolejne gry...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 16:05 
Cytuj  
no to zajebiście , wychodzi tanie granie za psie pieniądze na konsoli


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 16:11 
Cytuj  
Co do Last of Us, ciekawa recka:
http://www.youtube.com/watch?v=tTsBn36yPrg :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 16:21 
Cytuj  
cos podobnego napisalem chyba pare stron temu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 18:16 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Co do Last of Us, ciekawa recka:
http://www.youtube.com/watch?v=tTsBn36yPrg :D


Jeżeli Dunkey robi poważny filmik, to wiedz, że coś się dzieje. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 cze 2013, 20:36 
Cytuj  
Google wylaczylo YT!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2013, 23:46 
Cytuj  
Ok.
TLoU - warte 200zł, można było wydać.
Przede mną jeszcze multiplayer, ale SP zasługuje na dobre 7/10.
Fabuła fajna, przewidywalna jak w każdym postapo, ale nadal fajna. Znając klasykę zombie + serię uncharted przewiduje się dosłownie wszystko.
Zdecydowanie lżejsza gra niż uncharted, mało jest momentów trudnych. Na normalu jedynie "purchlaki" stwarzają jakiś problem. Czasami fajnie zaplanować akcję można, ale tak to jest to clickfest fabularny. Fabuła oczywiście nie wciąga i nie porywa jak w Heavy Rain.
Szkoda, że końcówka zrobiona na odpierdziel. Ostatnie dwa chaptery zabierają pół godzinki.
Fajna muzyczka, ale też nie porywa.
No i jednak gra mogłaby być nieco dłuższa. Mogłoby pojawić się opcjonalne farmienie, cokolwiek.
Czas teraz na survival i mp. Potem zaś survival+.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 07:20 
Cytuj  
A jest jakas dluzsza gra o liniowym story (nie sandbox z 50-cioma identycznymi misjami) nie wymagajaca godzin farmy i nie zmuszajaca do kolekcjonowania znajdziek na dluzej niz 20h? Bo tyle srednio zajmuje przejscie TLoU - mi nic do glowy nie przychodzi.
Narzekanie, ze jedna z najdluzszych gier w swojej kategorii jest za krotka to imho failzor jak chuj.


Ostatnio edytowano 25 cze 2013, 07:23 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 07:22 
Cytuj  
i to oznacza, ze musieli zrobic to na odpierdol sie? zamiast pokazac, ze mozna?
za 3 miesiace okaze sie, ze 19h to przeciez zajebisty wynik.
a za 2 lata bedziesz zdziwiony, ze przejscie zajmuje 4h, 12 wraz ze wszystkimi dlc.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 07:26 
Cytuj  
tzn. co zrobili na odpierdol?
Gry na 2h, 4h czy 8h to ja mialem 15 lat temu. Ba 20 lat temu Prince of Persia (gra zrecznosciowa ze story, pradziadek Unchartedow, Tomb Raiderow, czy... Prince of Persia) przechodzilem w 40min. A co chwila czytam jakie to kiedys gry byly dlugie, a jakie teraz krociotkie.
Zreszta wiekszosc starych przygodowek to byla rozgrywka na niecala godzina, o grach arcade nie wspomne.
A teraz gre na 20h uwaza sie za krotka, podczas gdy single story srednio w swoim gatunku to jakies pewnie 6h.
W glowach sie wam pierdoli - bierz Disgaea i napierdalaj identyczne mobki na identycznych planszach rozkoszujac sie "rozgrywka" na setki godzin.

Przyklad dluzszej gry zrecznosciowo-przygodowej poprosze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 09:48 
Cytuj  
Mark prosze Cie nie porównuj PoP z 89 roku(chyba?) do gry z 2013 roku :). 2d gierka z mechaniką skomplikowaną jak budowa cepa była dobra w tamtych czasach jak na tamte możliwości. Też się zagrywałem za gówniarza i często padałem ale jarałem się tak samo za każdym razem o ile udało mi się dojść kawałem dalej ;). No i zapewne za pierwszym razem to tej gierki nie przeszedłeś ;)(sejvów nie było o ile dobrze pamiętam a na przejście gry miało się 1h).

Problem polega na tym, że coraz więcej osób ma dość gierek do bólu liniowych, gdzie wszystko wiadomo jak się skończy i nie za bardzo mamy wybór na to co się dzieje. Ludzie mają coraz większe parcie na sandboxy i pewną swobodę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 09:58 
Cytuj  
ale nie chodzi nawet o sama swobode.
w takim heavy rain bylo kilka zakonczen, ale sama gra byla w miare prosta.
natomiast fabula i rozwoj akcji staly naprawde na wysokim poziomie.
w tlou tego elementu brakuje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 11:21 
Cytuj  
zaboleq - to niech takich gier nie kupuja. Sorry, ale duza czesc osob ma dosyc sandboxow, gdzie aby "przejsc dalej" musisz wykonac 20 identycznych zadan tylko w roznych czesciach miasta. Dla mnie to jest nudne w ch.. i dlatego raczej daruja sobie sandboxy, ale tez nie narzekam jak w jakiegos zagram. Taki gatunek.
A przygodowa gra akcji? taki gatunek, ze najczesciej jest to gra liniowa silnie powiazana ze story, to, ze tworcy nie przygotowali n-tu zakonczen tylko jedno to akurat standard - przewazajaca ilosc przygodowek ma jedno zakonczenie.
I 20h to caly czas wynik trzykrotnie bijacy srednia gatunku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 11:33 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
zaboleq - to niech takich gier nie kupuja. Sorry, ale duza czesc osob ma dosyc sandboxow, gdzie aby "przejsc dalej" musisz wykonac 20 identycznych zadan tylko w roznych czesciach miasta.


THIS.

Teraz do każdej gry wciskają na siłę "sandbox" aby ludzie nie dopierdalali się jaka to gra jest liniowa.
Tlou zajebiste, dałbym nawet z 8+. Trochę czasem przeciwnicy biegają jak pojebani, AI się gubi. Fabuła świetna, lokacje bajeczne. Końcówka nie urywa dupy, ale jakby zrobili standardowe zakończenie, znane z filmów, to wszyscy jeszcze bardziej spinali by dupska. Ludziom nie da się dogodzić.
Fakt, że serwisy dały tej grze 10/10 to jednak trochę żenada. Ponoć na najwyższym poziomie trudności gra zamienia się w survival horror pełną gębą. Ja grałem na normal i w sumie amunicji/środków na przetrwanie miałem zapas.

BTW. Mimika twarzy na bardzo wysokim poziomie. Nie grałem w L.A Noire, ale czytałem, że tam była podobnie dopracowana (jak nie lepsza). Ktoś ograł obydwa tytuły i może porównać ten aspekt?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 11:39 
Cytuj  
fabula swietna? ty czytasz czasami jakies ksiazki, ogladasz filmy/seriale?
bo jak nie, to moze i faktycznie jest swietna...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 12:34 
Cytuj  
Prawdziwego, dobrego sandboxa to ja od dawna nie widziałem. Podobnie jak quake like gier. Czasem z komentarzy wnioskuje, ze jest tego pelno. Jakis slepy jestem. Ostatnio to może... skyrim?... minecraft? W każdym razie dużo tego nie ma, a najczęściej wlasnie jest to wciskane na sile.

Za to gier z liniowa fabula itp. jest od nasrania.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 18:57 
Cytuj  
przestań, w cholerę jest ostatnio sandboxów, nawet Batman przerobili na sandbox-a. Kuźwa biegałem po całym mieście wykonując jakieś debilne identyczne questy.
Z ostatnich "dobrych" to Sleeping Dogs, po ~12h niestety odpadłem bo ileż można hakować kamery w mieście, czy napierdalać się z bandami.
Ostatni sandbox w którym dotrwałem do końca nie padając z nudy powtarzalności po drodze to bodajże Infamous ze 4-5 lat temu. Tylko dlatego, że tam było ograniczenie do 3 identycznych questów w różnych częściach miasta ;)
W reszcie nie dotrwałem.
Nawet zachwalane RDR kończyłem rok czasu bo wkurwiały mnie "dojazdy", które stanowiły jakieś 80% gry...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 19:24 
Cytuj  
pseudosandboxy.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2013, 19:57 
Cytuj  
rynce opadaja :)
do samej dupy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.