mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 15:49 
Cytuj  
no nagonka - aldatha, mrynar, kabraxis, czyli osoby które gry na oczy nie widziały, ale swoje 3 grosze muszą wtrącić.
Gra mogła się nie podobać - do Ciebie Mendol nic nie mam, oprócz oczywistych oczywistości gdzie grę bardzo długą (nie wiem czy w swoim gatunku nie jedną z najdłuższych) zwyzywałeś od krótkich.
Chociaż w sumie - ~20h a zleciało jak z bicza strzelił. Takiego Reckoninga czy RDR, gry które też mi zajęły jakieś ~20h kończyłem pół roku czy nawet rok, w miedzyczasie zasypiając z padem w ręku ;)


Ostatnio edytowano 29 cze 2013, 15:51 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 15:51 
Cytuj  
ale co mnie gatunek? biorac pod uwage, ze to powinno byc dlc do uncharted, to jest to w chuj drogi dodatek do istniejacej gry i mogli sie chociaz postarac i go troche rozbudowac i wydluzyc.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 15:52 
Cytuj  
20h DLC do 14h gry - do tego kompletnie inna bajka z innymi bohaterami, inna mechaniką? Znów pierdolisz jak potłuczony Mendol.
Te dwa tytuły łączy jedynie gatunek i studio które za tym stoi i prawdopodobnie skorzystało z tego samego enginu.

btw. jakoś sobie nie przypominam bys przy Uncharted narzekał, że gra za krótka. A gra krótsza o kilka godzin.

Dlaczego nie narzekasz, ze Fifa 2014 powinna być DLC do Fifa 2013, bo zmiany są kosmetyczne a nowy tytuł w pełnej cenie wychodzi co rok. Albo, że MW3 powinno być dodatkiem do MW2 - singiel na 4-6h + identyczny multi na 8 mapkach?
A te gry sprzedają się najlepiej.

W chuj drogi?
Trzeba zakupy robić z głową.
Kupiłem grę (joel special edition) za 35GBP w preorderze (z dostawą do domu) - a już wystawiłem na ebay za 55GBP :lol:
Nie ma co kolekcjonować - niedługo nowa generacja startuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 16:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no nagonka - aldatha, mrynar, kabraxis, czyli osoby które gry na oczy nie widziały, ale swoje 3 grosze muszą wtrącić.
Takiego Reckoninga czy RDR, gry które też mi zajęły jakieś ~20h kończyłem pół roku czy nawet rok, w miedzyczasie zasypiając z padem w ręku ;)


Marek tak juz jest w swiecie, ze sie roznym ludziom rozne rzeczy podobaja i kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie. Nie bede wydawal 200zl zeby kupic gre z gatunku za ktorym nie przepadam. Jak nie lubisz whisky to nie musisz probowac wszystkich marek zeby sie o tym przekonac.

Ja przy Reckoning sie bardzo dobrze bawie. Ta gra ma wszystko co lubie w prostych rpgach i idealnie sie nadaje na konsole.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 16:11 
Cytuj  
na fife nie narzekam bo mam 2012 i mi styka.
na uncharted nie narzekam bo nie kupilem, tylko dostalem z ps+.
na mw nie narzekam bo nigdy nie traktowalem tej gry jako single player - trzeba byc idiota zeby sie tutaj skupiac na tej czesci.

i nie pierdole - tylko pisze jak jest. inne story ze srednia mechanika. szumu narobiono, a sie okazalo, ze dostalismy srednia gre.

i jak ci mrynar napisal: przyjmij po prostu do wiadomosci nasze zdanie, skoncz z agresja i wyzywaniem, a wszystkim bedzie zylo sie lepiej.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 16:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na mw nie narzekam bo nigdy nie traktowalem tej gry jako single player - trzeba byc idiota zeby sie tutaj skupiac na tej czesci.


rofl


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 17:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale co mnie gatunek? biorac pod uwage, ze to powinno byc dlc do uncharted, to jest to w chuj drogi dodatek do istniejacej gry


Mimo że uważam Marka za typowego pelikana, który jara się niemiłosiernie wszystkim co mu akurat odpowiada, a pluje na wszystko co mu nie pasuje, czego nie rozumie, to twój tekst powyżej jest wybitnie głupi nawet jak na to forum.

Rozumiem że gra ci się nie podoba, zdarza się, każdy ma inny gust, rozumiem też że twoim zdaniem oceny są zdecydowanie za wysokie, też się zdarza, całkiem często nawet, więc nie wiem czemu robisz z tego powodu halo jak byś się dowiedział o tym dopiero teraz. Ale płakanie o to że gra z tego gatunku jest za krótka, bo dostarcza tylko kilkanaście godzin rozgrywki jest na prawdę głupotą. Każdy przeciętnie zorientowany gracz spodziewał się ile godzin rozrywki ten tytuł dostarczy. Nie jest to w końcu pierwsza gra tego studia (ani nawet druga), ani pierwsza gra z tego gatunku, więc bardzo mi przykro, ale jeżeli wydałeś kasę na Last of Us licząc na kilkadziesiąt godzin gry, super inteligentną pełną głębi fabułę, i brak liniowości, to obawiam się że coś ci solidnie na mózg siadło przy dokonywaniu tego wyboru ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 17:28 
Cytuj  
nie wiem na chuj wrzucasz te usmieszki na koncu.
jesli mi cos siadlo to moj problem i moja kasa, ktorej nie byloby mi szkoda, gdyby gra oferowala cokolwiek.
proponuje abys sie zapoznal, a nie komentowal po tygodniu jak ci sie zachce.
przyjmij do wiadomosci - mam prawo wyrazac wlasne zdanie na temat gier, w ktore gram.
czego mi zabraklo napisalem juz wczesniej.
jest za krotka, co nawet tczewiak potwierdzil.

naprawde, to glupota jest proba dyskusji w sposob, ktory to robisz.
ale zeby nie przedluzac, w dupie mam twoj komentarz i pierdolenie :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 08:01 
Cytuj  
Goatus +1
Oczywiście nie zgadzam się z tym o mnie - nie jaram się wszystkim, blamuje mój TV panasonica który jest chujowy za tą cenę, blamuję mój monitor Benq który jest plastikowy w ch.., za to przedkłądam PS3 nad X360 z wiadomych powodów o których pisałem setki razy, i iphone bo po dwóch androidach to mercedes wśród telefonów i tyle.

Mendol - następnym razem wstrzymaj się do recenzji Tczewiaka, zaoszczędzisz sobie frustracji, a my czytania totalnych bzdur.

20h rozrywki w liniowej grze opartej na story i gra za krótka... rotfl. Wskaż grę dłuższą w takim razie. Na razie znalazłem jedną (nie podpowiem Ci).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 09:13 
Cytuj  
a czemu mam sie wstrzymywac? i jakiej frustracji?
napisalem co mi sie w grze nie podoba, lacznie z tym, ze jest krotka. chyba zapomniales przeczytac reszte.
i jesli nie rozumiesz mojej wypowiedzi to po co komentujesz?

nie bede nic szukal bo mam to w dupie, tak samo jak twoje pieprzenie w kolko :)
gry traktuje jako rozrywke, ktora zeszla juz na bardzo daleki plan w tym co robie.
z tego tez powodu przestalem je dzielic na gatunki, ale oceniam je biorac pod uwage to co oferuja.

wyrazilem swoja opinie i tyle. ale chyba faktycznie przestane to robic, bo zaczynam obawiac sie o twoj stan zdrowia.
jeszcze zawalu dostaniesz i bedziesz musial wracac do polski zeby sie leczyc, kiedy nie daj bog odwaze sie cos jeszcze skrytykowac.

niestety wraz z wiekiem jebie ci coraz bardziej i jestes nieznosny.
dla mnie tlou jest bardzo przecietne i tyle. w tym przypadku nie ma znaczenia czy ma 15h czy 30.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 12:07 
Cytuj  
podobnie jak twoj :)
ale to dobrze, ze w naszych czasach jest miejsce, gdzie od lat nic sie nie zmienia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 17:54 
Cytuj  
nie mial byc swietny.
mial tylko stwierdzic fakt, ze jestes zjebany dzieciak.
na wiecej i tak nie zaslugujesz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 21:13 
Cytuj  
no ty masz jeszcze czas, zeby sie poprawic :)
ale przy takim podejsciu to nie wroze ci za dobrze na przyszlosc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:16 
Cytuj  
no ja przynajmniej moge wypic :)
a ty juz sie spakowales, corpo szczurku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:25 
Cytuj  
do sciany nigdy nie probowalem, zakladam, ze tak zachowuje sie twoja narzeczona jak do niej mowisz.
no ale w sumie jej sie nie dziwie :)

edit: do lustra tez nigdy nie pilem, w tym przypadku zakladam, ze takowych nie posiadasz aby swojej brzydkiej mordy nie ogladac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:26 
Cytuj  
piesn o mendolu
http://www.youtube.com/watch?v=ysXMAOgEIq4


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:26 
Cytuj  
tego to sie akurat od ferdka nauczylem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:27 
Cytuj  
no, szkoda, ze wyedytowales swoj, cwaniaczku z pksu :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:29 
Cytuj  
piesn o roballu:

http://www.youtube.com/watch?v=3VMgThCSXLk


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
uproscilem go specjalnie dla ciebie.


dzieki za troske, ale jak widzisz radze sobie :)

edit: a swoja droga to skoro sie zadeklarowales, to zrobilbys tutaj porzadek i wywalil te niepotrzebne posty.
ale pewnie juz ci sie znudzilo.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.