mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 00:11 
Cytuj  
Mi też to nie przeszkadza - planuję i tak grać "z doskoku", podobnie jak w Quake Live, więc taki matchmaking jest dla mnie wygodniejszy. Chociaż rozgoryczenie rozumiem, głupi ruch (dla graczy) ze strony IW imo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 01:08 
Cytuj  
To wystarczyłoby dać Quick Join...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 02:40 
Cytuj  
ale to zabijaloby cale clanwars, bez serwerow prywatnych . A to przedluza znacznie zywotnosc gry. Gdyby nie mecze i klany to juz dawno znudzilby mi sie cod4. Nie moze to byc prawda ;p a poki co nie ma nic lepszego niz punkbuster, system VAC prawie nic nie widzi, wiec bylby czit na czicie. bez prywatnyh serwow w sumie nie mamy po co kupowac tej gry heh


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 08:08 
Cytuj  
Panowie/Panie a co wy na to ze w MF2 na PC nie będzie dedykowanych serwerów i żadnego wsparcia dla modów?Wszystkie gry hostowane są na pc jednego z graczy ...W tym momencie gry już nie kupię :) - wiem wiem who cares


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 08:34 
Cytuj  
A co ty na to, że piszemy o tym już od jakis dwóch stron... ? -.-


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 08:38 
Cytuj  
Hehe jaka drama o mw2. Mnie to nie przeszadza wogole. Ja pewnie pogram jak w jedynke: 2-3 razy w tygodniu po godzince, dwoch. Po dwoch miesiacach sie znudze. Ze znajomymi tez mozna sie na jakis serwer umowic i wszystko. Moze jak ktos jest wkrecony bardziej w takie gry to rzeczywiscie jakis problem. Przecietnego niedzielnego gracza pewnie to nie ruszy.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 08:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A co ty na to, że piszemy o tym już od jakis dwóch stron... ? -.-


Pragnę się usprawiedliwić - leci ze mnie górą i dołem , nie miałem czasu zapoznać się z treścią wstecz:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 09:58 
Cytuj  
Tor-Bled-nam, tylko jakie to będą serwy? Wszystkie od Infinity Ward? Przeciążone? Oblegane? Za mało? Wszystkie takie same? Przy wyjsciu kolejnego coda wiedzialem mniej wiecej na kogo serwerach bede gral i ktore beda warte uwagi ;]


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 10:09 
Cytuj  
Highlander, taki na przykład Quake Live, który na razie w dalszym ciągu jest darmowy (a ma w późniejszej fazie oferować jedynie coś w rodzaju premium account) jakoś nie ma przeciężonych serwerów. Mimo, że firma może wyłożyć ze swojej kieszeni na infrastrukturę mniej, bo pieniądze dostaje jedynie z in-game reklam. Oczywiście zainteresowanie pewnie jest mniejsze niż CoDem 2, ale wydaje mi się, że IW akurat z lagami będzie w stanie sobie poradzić.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 10:38 
Cytuj  
No ale dajmy na to, że będą 2 na krzyż serwy bez perków, to kurna poczekam w kolejce z godzine zanim sie dostane ;] A modern warfare ma graczy w uj i jeszcze wiecej. Po prostu ograniczenie wolnosci grania. Kiedys to mozna bylo paramrtry gry zmienic w konfigu i kazdy serw mogl byc unikalny, bez wiekszego pieprzenia. Teraz tez mozna ale wtedy juz serwer nie bedzie rankingowy a wiekszosc jednak woli grac z perkami shittami killstreakami ;]

pożyjem, zobaczym. Ogolnie ludzie canceluja preordery, MW2 bylo na 3 miejscu na amazonie, juz jest chyba na 5 ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 10:52 
Cytuj  
Watpie, zeby postawili kilka zalagowanych serwerow. Chyba zdaja sobie sprawe z popularnosci pierwszej czesci.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 paź 2009, 16:04 
Cytuj  
btw. to prezentuje sie niezle: http://www.youtube.com/watch?v=xbYwVyaoNZk Bad company 2


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 01:04 
Cytuj  
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... raczy.html

miałem zamiar kupić grę w dniu premiery, póki co się wycofuje ;/

i tu jeszcze jeden fajny tekst
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... rzela.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 08:09 
Cytuj  
ech nie wiem, moze jakos to bedzie... moze kupie, choc mam ochote sprawe olac... poczekam na wiecej info heh
Cytuj:
Tutaj wypowiedź z 22.09:

"Shack: By the way, have you changed the way multiplayer games function on the PC at all?

Robert Bowling: PC will be the same as it always was.

Shack: LAN support as well?

Robert Bowling: LAN support, yes."

link: http://www.shacknews.com/featuredarticle.x?id=1200

Albo kłamali chcąc utrzymać to w tajemnicy jak najdłużej, albo jakiś "geniusz" na górze forsował swój plan i w końcu mu się udało. IW wciąż nie umieściło nigdzie żadnego oficjalnego (ani nieoficjalnego) komentarza.

by Psyborg


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 11:51 
Cytuj  
ja skasowałem preordera
miałem taką nieprzyjemność grać w Battlestation Midway - czity były po tygodniu prawie na każdym "serwerze" a do tego ciągłe problemy z pingami,
a jak nie szlo hostowi granie to się rozłączał

PS dobry ten art z gamecorner'a

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 12:49 
Cytuj  
Tego typu bojkoty przy grach sprzedajaych sie w milionach egzemplarzy maja takie znaczenie jak pierdniecie slonia ma wplyw na ocieplenie klimatu. I tyle w temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 12:56 
Cytuj  
Hitler ciagle w formie
http://www.youtube.com/watch?v=Ya9eEqEt ... r_embedded

http://www.bit-tech.net/news/gaming/200 ... -servers/1

I znó swietnie to Psyborg ujął ;)

Cytuj:
O proszę, oficjalnie przyznał, że chodzi o kasę: "Bowling said that the up-side of IWNet though is that it allows Infinity Ward a lot more control over the community and the way players get updates."

Żadnych piratów i płatne patche. Very Happy

Wiecie, że właściwie to dobrze by było aby ten tytuł zdechł na PC... IW poszło o krok dalje niż w MW1. Jak poczytałem wywiady to aż się włos jeży. Stwierdzenie: "staramy się dostosowac grę tak, aby była przystępna dla wszystkich" należy rozumieć dosłownie. Tzn gra ma być równie łatwa i przyjemna jednocześnie dla nastol;atka, który z zamkniętymi oczami morduje pół serwera, jak i starego dziadka, który potrzebuje obu rąk, aby naciskać kursory poruszające postać. Jak zamierzają wyrównać szanse ludzi, którzy nie umieją grać w takie gry? Ano perkami, zdolnościami i innymi pierdołami - zginiesz, to dostaniesz bonusową bombę atomową wysadzającą mapę w powietrze tak, że karaluchy nie przetrwają, czy inny kretynizm. Matchmaking również ma być częścią systemu "równych szans".


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 13:16 
Cytuj  
Rzeczywiście sieciowe petycje nie oddają w żaden sposób wysokości strat jakie może przynieść firmie taka decyzja jak tutaj, jednakże patrząc na ilość ludzi którzy ją podpisali a jest tego już około 100k można sądzić że jest to dość znaczący procent sprzedaży w przypadku PC. Jeżeli więc gra ma przynieść zysk 10-15%(zwyczajne założenie, w pierwszym etapie sprzedaży) to 10% mniejsza sprzedaż równa się brak zysku. Ja osobiście chciałem zakupić, chciałem pograć, jednak po tej informacji na pewno tego nie zrobię.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 13:23 
Cytuj  
Heh dla mnie slowa "Activision-Blizzard" sa od paru miesiecy synonimem najwiekszego skurwienia w branzy i ogromnej pazernosci na kase (ktorej maja i tak az za duzo).

Wiem ze pewnie kazdy ma na to iezmiernie wyjebane ale ja ze swej strony nie kupie zadnej gra Activision i zadnej gry Blizzarda dopoki nie zaczna prowadzic normalnej polityki.

Nie nalezy zapominac o sporej czesci winy, ktora ponosza konsole, ktore juz nie jedna serie gier sprowadzily do bezmozgiego naciskania fire.

Czekam na Diablo 3 z matchmaking systemem i mikrotransakcjami... rly. :)

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 paź 2009, 14:58 
Cytuj  
ja zarabiam w chuj kasy i dla mnie moze wyjsc diablo 3 z abonamentem 100$ i starcraft 2 w 10 czesciach i tak kupie, bo mnie stac i mam taki kaprys

wole tyle zaplacic, ale wiem, ze to bedzie produkt z jajami a ze trzeba tyle placic ? nikt nikogo na szczescie do tego nie zmusza

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.