mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 11:00 
Cytuj  
Grałeś w tyle fajnych mmorpgów (daoc, swg, shadowbane, uo, darkfall) możesz powiedzieć co cię przekonało do rifta?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 11:08 
Cytuj  
hm.
pierwsza sprawa to pewnie troche ''tesknota' za wspolnym graniem ze znajomymi. jak to ktos wczoraj powiedzial na mumble (hi scorpi :) ) to z kolegami mozna i w kitty online grac.
calkiem serio - rift to naprawde polaczenie wow'a, warhammera, lotro.
skopiowali rozwiazania na chama (inventory, auction house, battlegroundy i setki innych rzeczy) - i wrzucili do jednej gry. co wiecej to wszystko dziala nawet sprawnie.
mobki bije sie jak w kazdym mmo, szybko i sprawnie w grupie, questow jest od zajebania (przynies, wynies, pozamiataj).
scenariusze (jest w tej chwili jeden) nie jest zly - od 10 levelu (chociaz nie ma to sensu moze z wyjatkiem healera) mozna juz sie bawic w instancjonowane pvp. nie wiem jak poza tym wyglada sytuacja na serverze pvp bo jeszcze troche za niski level mam.

rift jest prosty do bolu, prowadzi za raczke, zero stresu :)
ale wyglada lepiej od wow'a, nie musze robic 5 postaci zeby pobawic sie rogue'iem w dowolnej postaci. co wiecej jak ktos lubi sobie szybko klikac i grac 'dynamicznie' to tez znajdzie cos dla siebie.
oczywiscie to nadal jest klepanie 1,2,3,4,5,6 ale w naszych czasach nie spodziewam sie juz innych rozwiazan (biorac pod uwage powodzenie DFO i MO).
performance jest naprawde calkiem niezly juz.

zeby usiasc wieczorkiem i pograc chwile ze znajomymi - nie ma chyba lepszej gry w tej chwili.

a. i zajebiscie podoba mi sie podejscie devsow - 'nauka' poprzez prace.
jak sie gracze nie naucza dzialac razem i reagowac na rifty to questow sobie nie porobia :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 11:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a. i zajebiscie podoba mi sie podejscie devsow - 'nauka' poprzez prace.
jak sie gracze nie naucza dzialac razem i reagowac na rifty to questow sobie nie porobia :)


Taaa... szczegolnie jak przejdziesz pol freemarch i spotkasz 3 osoby max... i w koncu sam musisz przeganiac jakos inwazje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 11:38 
Cytuj  
Najgorsze obawy z doświadczenia to co będzie po premierze jak się fala koksów przewali przez krainę, niedobitki w większej ilości coś tam zrobią jeszcze ale potem będzie pusto i cały ten zajebisty content zostanie za nami jak miało to miejsce w war.
Przyjdzie moment i to dość szybko że przyzwoicie ubrany będziesz miał mały wybór co robić w kolejny dzień po zalogowaniu, zostają instancje pve lub pvp, bo czy bieganie za inwazjami i riftami będzie zwyczajnie miało sens dla dobrze ubranego gracza z max lvl ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 12:07 
Cytuj  
nie zakladam, ze dojde do max levelu ;)
poza tym to wszystko kwestia rozwiazania na serwerze pvp, o ktorych na razie nic nie wiem.
moze na 50 levelu bedzie w pvp taki fun jak w daocu?
moze bedzie co robic od levelu 20? nie oszukujmy sie, na samym pve to wytrzymam z 2-3 tygodnie. ale jesli naprawde ucza sie na bledach innych, to moze nie zrobia tego co bylo w warhammerze - ale cos podobnego i dajacego frajde przez dluzszy czas.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 12:12 
Cytuj  
Takie cos dziwne wg mnie po stronie defiantow.. "Gods grant me the power to defeat you!"... moze to tylko dla mnie jest dziwne i ubzduralem sobie ze "my" nie wierzymy w Bogow ani nic takiego.

Anyway - dobrze jest byc rogue z niewidka :P Przed grobem Jakuba byla inwazja w przejsciu... to stealth i idziemy ^^.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 12:20 
Cytuj  
Tak, troche sie balem sytuacji jak w WAR po premierze. Przechodzac drugi raz ten sam kontent omijalo sie PQ, bo nie bylo ludzi ktorzy chcieli przy trudniejszych stage'ach pomoc. Ale tam gralem w bete dluzej i wiecej niz w retaila wlasnie na low-mid lvl i byla najwieksza frajda.

Jesli nie zepsuja endgame to szykuje sie hicior. Najgorzej jesli nie bedzie co robic lub zostanie nudne pve i pve bez szans (bo masz 2 lvl pvp gearu, koxy lataja w 5lvl).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 12:22 
Cytuj  
ty nie medrkuj tylko wylaz z tego francuskiego crapu ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 12:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ty nie medrkuj tylko wylaz z tego francuskiego crapu ;p


Dokładnie :P



Chloromancerem sie gra zajebiście na warfronts i całkiem niezły wygar nawet ma :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 12:55 
Cytuj  
O fajny item dostalem chyba z riftu - zamienil mnie w nietoperza i moglem latac 10% szybciej..przez 30min. Chcialem zrobic screena jak oddam q ale jak odebralem pierwsza nagrode to niestety zmienilem sie spowrotem.

Martwia mnie troche te Rifty bo ok - jest duzo ludzi to ok, masz dobra gildie to tez tam sie wpadnie i pozamiata. Ale tak jak grasz w becie szczegolnie kilkudniowej to ludzie robia q i wbijaja lv na sile az czesto trzeba poczekac z 10-20min az ktos przyjdzie. Rogue ma chyba najlepiej bo zawsze moze sie schowac, bard chyba moze leczyc a ja nightblade moge atakowac z daleka, choc to mallo efektywne - za szybko sie konczy energia jak spamuje 1,1,1,1 :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 13:07 
Cytuj  
Nie oszukujmy się, jeśli questy będą lepszą alternatywa dla koksów w porównaniu do riftów i inwazji to skończy się jak pisałem wcześniej.
Z questów nie można zrezygnować ale musza popracować nad balansem nagród, nie koniecznie musi to być itemek czy coś na wymianę na obecny lvl, można zbierać coś z myślą o przyszłych lvlach, o crafcie, nie wiem co wymyślą ale obecna mechanika nie sprawdzi się na dłuższą mete.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 13:47 
Cytuj  
pogralem chwilke klerykiem do 10 levela i rzeczywiscie chlopaki nie przesadzili : to jest duze zaskoczenie 2011 . To takie niby tylko polaczenie WoW i War a cieszy . Grafika jest naprawde calkiem , calkiem ..nie wiem jaki performance mieliscie wczesniej ale ja z c2d 3,5 i 5770 mam dosyc plynna rozgrywke na high , nawet na sporych riftach nie problemu zeby ogarniac co sie dzieje na ekranie , wiec nie jest tak zle i grac sie naprawde da na mid-range setupie .

pvp to taka typowa levelowka czyli zawsze wiekszy level cie zgwalci , tak to wygladalo przynajmniej na warfronts , no i wiadomo-itamz

co nie przeszkadza by sprawilo ze gracze ktorzy dawno nie mieli fajnego mmo do pogrania , dostali wzwodu :)

kurwa pogralbym ale za miesiac , bo cos czuje ze zawale studia i sesje + robote jakby w to zaczal grac , rift jest cholernie addictive :)

znajac zycie wtedy wam sie juz znudzi :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 13:51 
Cytuj  
Alda - beta nie trwa ciagle, to sa weekendowe eventy :) wiec luzik :)

juz.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 14:22 
Cytuj  
Przeglądałem tylko screeny na www. Graficznie nie jest źle, chociaż nieco koreańsko/japońsko. Full lootu w tej grze nie ma?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 14:27 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Full lootu w tej grze nie ma?


To jest PvE centric gra więc nie :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 14:30 
Cytuj  
Thx. W takim razie mimo wszystkich wad zostanę przy dfo. Chociaż ciekawe jak ta gra się rozwinie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 15:25 
Cytuj  
Thou napisał(a):
Takie cos dziwne wg mnie po stronie defiantow.. "Gods grant me the power to defeat you!"... moze to tylko dla mnie jest dziwne i ubzduralem sobie ze "my" nie wierzymy w Bogow ani nic takiego.

Anyway - dobrze jest byc rogue z niewidka :P Przed grobem Jakuba byla inwazja w przejsciu... to stealth i idziemy ^^.


Bo Defiants nie uznaja bogow, tylko nauke i postep. Cos ci sie musialo przewidziec. A jak nie to zraprotuja ze jakas niezgodnosc maja ;p.

Cytuj:
Przyjdzie moment i to dość szybko że przyzwoicie ubrany będziesz miał mały wybór co robić w kolejny dzień po zalogowaniu, zostają instancje pve lub pvp, bo czy bieganie za inwazjami i riftami będzie zwyczajnie miało sens dla dobrze ubranego gracza z max lvl ?

No k. Tylko ze z instancji nie bedzie dobrych itamkow. Raidowe Rifty, eventy itd. sa outdoor to raz.

Po drugie koksy nie będą mogły koksać na questach, kiedy im inwazja te questy zlikwiduje.

Po trzecia Necro z Soul Purge jest mega. Praktycznie zero downtime, nieskonczony dmg, self-heal i heal dla peta.. Jesli sie wezmie Warlocka dla szybszego charge generation i life-tapa to praktycznie mozna urznac 6 mobow naraz..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 15:38 
Cytuj  
Widzę że kolejna gra w którą będzie grac duża część forum, jakby ktos składał jakąś gildię to ja się piszę :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 15:39 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Widzę że kolejna gra w którą będzie grac duża część forum,


tylko w becie :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 15:46 
Cytuj  
Oj tam w becie ^^. Na pewno spora czesc wykupi nawet pierwszy miesiacc (tak mi sie wydaje ^^)

http://img842.imageshack.us/img842/5300/riftx.jpg

Niezly fart :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.