mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:38 
 
Highlander napisał(a):
ponoc dzisiaj juz mozna dostac w saturnie cod5 za 117 zl.

rly? to zaraz lecę


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 14:42 
 
Varenthin napisał(a):
rly? to zaraz lecę

Chudzini z mojego klanu dzisiaj kupil ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 15:09 
 
byłem w gdańskim saturnie i nie widziałem ani jednego pudła cod5

przy okazji jest wpip pudełek wotlk jeżeli kogoś to interesuje, na oko około 150 pudełek


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:00 
 
Varenthin napisał(a):
byłem w gdańskim saturnie i nie widziałem ani jednego pudła cod5

przy okazji jest wpip pudełek wotlk jeżeli kogoś to interesuje, na oko około 150 pudełek

gimnazjaliści już kończą lekcje, to zacznie schodzić ;)

btw ma ktoś dostęp do psn zarejestrowanego na jap i demko Patapona 2 na PSP?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:25 
 
http://www.bornegames.com/?page_id=369

Give PSP version, najlepsza flash based gierka ever.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:33 
 
exodus napisał(a):
http://www.bornegames.com/?page_id=369

Give PSP version, najlepsza flash based gierka ever.


Not working :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 16:45 
 
Oyci3C napisał(a):
exodus napisał(a):
http://www.bornegames.com/?page_id=369

Give PSP version, najlepsza flash based gierka ever.


Not working :<

rano działało, pewnie za dużo serwisów o grach wkleiło linka i serwer siadł ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 20:08 
 
bylem w saturnie w poznaniu i mam cod5 ;) za 119 zl


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2008, 22:36 
 
PL czy ENG?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 09:29 
 
exodus napisał(a):
PL czy ENG?

PL i to do tego chyba jeszcze gorsza lokalizacja niz cod4 :/


_________________
.


Posty: 20
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 15:35 
 
Zna ktos jakas wciagajaca, nie za stara strategie ekonomiczna/tycoona?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 16:20 
 
cywilizacja?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 21:28 
 
Highlander napisał(a):
exodus napisał(a):
PL czy ENG?

PL i to do tego chyba jeszcze gorsza lokalizacja niz cod4 :/


Hmm, pytam bo 120zl to wcale nie tak tanio za zlokalizowana wersje :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 22:02 
 
exodus napisał(a):
Highlander napisał(a):
exodus napisał(a):
PL czy ENG?

PL i to do tego chyba jeszcze gorsza lokalizacja niz cod4 :/


Hmm, pytam bo 120zl to wcale nie tak tanio za zlokalizowana wersje :<

CTF przetłumaczone na Wojna o flagę ftw

/facepalm


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 22:14 
 
Dobrze, ze nie Falgowa Wojna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2008, 23:18 
 
Najter napisał(a):
Zna ktos jakas wciagajaca, nie za stara strategie ekonomiczna/tycoona?

http://www.google.pl/search?q=tycoon&ie ... =firefox-a


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 22:25 
 
Prince of Persia nowy(premiera za 3 tyg). Dawno żaden trailer gry nie wzbudził u mnie tyle emocji. Jeżeli gra będzie taka na jaką się zapowiada to z pewnością dołączy do mojej "top listy" :wink:

Chodzi oczywiście o ten trailer:
click

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 15 lis 2008, 23:55 
 
Cytuj:
Zna ktos jakas wciagajaca, nie za stara strategie ekonomiczna/tycoona?


Sim City 4 z dodatkami jeszcze tak mocno sie nie zestarzal ;) nawet w SC 3000 przyjemnie dalej sie gra

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2008, 00:21 
 
Goatus napisał(a):
Prince of Persia nowy(premiera za 3 tyg). Dawno żaden trailer gry nie wzbudził u mnie tyle emocji. Jeżeli gra będzie taka na jaką się zapowiada to z pewnością dołączy do mojej "top listy" :wink:

Chodzi oczywiście o ten trailer:
click


Ta, trailer jest pelen "pure win". Podobno w tej odslonie jest troche wiecej swobody co cieszy.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2008, 18:54 
 
Dead Space - gra rzeczywiscie nie jest specjalnie straszna, ale duzo pewnie zalezy od tego, co kogo przeraza... Najbardziej przerazajaca rzecza w calym Dead Space jest obsluga myszy, ale o tym pozniej. Atmosfera jest ciezkawa, bo jest ciemno, muzyka jest mhroczna, jest krew i sa flaki, ale co z tego? To juz bylo. Atakujace nas alieny to w wiekszosci zmutowani ludzie, ale ich modele wygladaja po prostu zalosnie slabo i na dodatek brakuje im roznorodnosci. Wiekszosc wyglada jak czlowiek z nienaturalnie rozciagnietym tulowiem i rekami. Inne sobie pelzaja, bo nozki przeksztalcily im sie w ogon. Gdy robia sie mocniejsze i grozniejsze, to zazwyczaj zmieniaja im sie teksturki. Kazdemu pojawieniu sie straszaka towarzyszy straszna, filmowa muzyka, ale tak za setnym razem zaczyna to powszedniec i nawet najbardziej nerwowi / przestraszeni beda juz tylko rutynowo wyzynac kolejne maszkary. Pozniej w grze atmosfera tak jakby sie zageszcza, bo pojawiaja niagresywne duchy-zombie (przeciwnicy pozostaja ci sami) i sa tez miejscowki z porozstawianymi tu i owdzie swieczkami, napisami na scianach, podwojna dawka ludzkich zwlok, w okolicach ktorych wymrukiwane sa jakies evil chanty, a jako przerywnik dziewczynka wyspiewywuje sobie jakies rymowanki. Czasem robi sie calkiem sielankowo, gdy mamy do rozwiazania jakas mini-zagadke w pomieszczeniu bez grawitacji (swietny pomysl i implementacja btw). Na plus zdecydowanie grafika, dzwiek i ogolnie caly silnik gry, dzieki ktoremu gra wyglada i dziala naprawde swietnie (miejscami grubo ponad 100fps) na moim niezbyt hi-endowym juz zestawie. Na minus sterowanie i kamera. Postac w takim blizej nieokreslonym miejscu na ekranie to beznadziejny pomysl. Nie wiem, czemu to ma sluzyc - mamy widziec plecy naszego bohatera i bac sie, ze zaraz cos na nie wskoczy? Wyswietlacze energii na plecach to raczej slabe tlumaczenie. Sterowanie mysza... Ja wiem, ze na konsolach o czyms takim jak normalny kontroler do FPS itp. nie slyszeli, ale na PC mamy myszy i w tej grze nie da sie sprawnie celowac niestety, bo przy niskich predkosciach poruszania gryzoniem to konwertowane przy pomocy loma dziadostwo przestaje rejestrowac jakikolwiek ruch, do tego dorzuca jakis rodzaj akceleracji. Oczywiscie da sie z tym grac, bo gre skonczylem, ale tak dzialajaca mysz w grze, w ktorej kluczowy element to celowanie jest jawna kpina z ludzi kupujacych gre na PC. Ogolnie dalbym tej grze 6/10. Nie chce koniecznie dostawac zawalu przed monitorem dla rozrywki, ale te alieniki nie sa straszne i gra nie jest straszna, takze w kwestii bycia horrorem DS wyklada sie calkowicie. Sterowanie i kamera odgryza od 10 ze 2 punkty. Fabule przemilcze, bo to gra akcji.

Far Cry 2 - na moje oko to wyglada, ze albo wypuscili wersje alpha produktu, albo chcieli celowo zniechecic ludzi do zakupu tej i nastepnych swoich produkji. Nie moge zmienic ustawien klawiatury, bo wszystko wyklada sie na pysk i musze grac wg ich widzimisie. Implementacja myszy to ten sam potworek co DS - dziwna akceleracja i nierejestrowanie wolnych ruchow. W grze FPS zle funkcjonuje mysz. Nie jestem w stanie pojac gdzie lezy problem w naprawieniu takich drobnostek, w momencie gdy mowimy o produkcji, na ktora wyrzucono (w odniesieniu do FC2 to dobrze dobrane slowko) wiele milionow dolarow. AI w tej grze to zdecydowanie najgorsze AI jakie kiedykolwiek widzialem w wysokobudzetowej produkcji. Przeciwnicy nie celuja tam gdzie strzelaja, a niektorzy ani nie strzelaja, ani nie celuja, gdy widza jak wycinam im kolegow w obozie, tylko stoja jak wryci pare metrow ode mnie i wpatruja sie w dal. Gra to fajny sandboxik z ogromem mozliwosci (w teorii), wiec postanowilem przymknac na to oko. Robienie kolejnych misji zabilo niestety we mnie ostatni nadziei na to, ze gra z czasem nabierze kolorow i przestane zwracac uwage na totalnie spartaczone AI. Kazda misja to przejazd na drugi koniec mapki, ktora z poczatku wydaje sie duza i fajna, ale nie w momencie, gdy przez to same miejsce przejezdzamy po raz setny, zeby wykonac kolejna misje, ktora - tak sie smiesznie sklada - znajduje sie w miejscu maksymalnie oddalonym od miejsca, w ktorym sie obecnie znajdujemy. Po drodze zahaczamy o pare guard postow, ktorych nigdy nie udaje nam sie na stale wyczyscic, i w przypadku kazdego historia wygladac moze tak, ze zatrzymujemy sie przed i zabijamy wszystkich, albo przejezdzamy na pelnej k. i zatrzymujemy sie kawalek za, bo goni nas wstado rozwscieczonych nygrow z mg na pace, ktorzy dziwnym trafem potrafia rozwijac zdecydowanie wieksze predkosci mimo poruszania sie tym samym pojazdem co my. Niech oni ida z ta w ch., zrobia jej pare miesiecy pozadnych testow i poprawek, az bedzie miala do zaoferowania cos poza fajna grafika.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.