mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 18:10 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
co ty pierdolisz , a javelin ? imba auto aim

A sry, zapomnialem o takich haxach, nie mialem niestety okazji nigdy uzywac :<


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 22:22 
Cytuj  
A to w multi na konsolach był w jakiejkolwiek grze autoaim? Jak zwykle pierdolenie bez sensu - chociaż minimum konsekwencji panowie - albo się samo celuje, albo się nie da wycelować. Raz tak raz tak w zależności od potrzeby.

A ja tylko wam udowadniam, że w realu celuje się jeszcze wolniej a mimo tego, potrzeba do tego znacznie więcej skilla. Padem też celuje się wolniej, ale potrzeba więcej skilla. Wy tego raczej nigdy nie pojmiecie.
Nie potrafilibyście wycelować głupim padem w postać zajmującą pół ekranu TV :D

Razoth nastepny filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=cU65AqttGRA

łoj kujfa, jakie anemiki. Myszom to ja bym ich objechał jakbym chciał... Sam na 5-ciu. Noskillowce jedne. Tfuj.

Pokolenie niezdarnych dzieciaków upośledzonych ruchowo.


Ostatnio edytowano 2 lis 2013, 22:43 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 22:40 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 22:46 
Cytuj  
hahahahha

btw.
Cytuj:
Pokolenie niezdarnych dzieciaków upośledzonych ruchowo.

ale to przy myszce trzeba czasem ruszyc calym ramieniem i podobnie przy prawdziwym gunie, i co Ty na to? ;D

nei wiem czy byl auto aim, ale byl na pewno aim assist, chyba nawet w nielicznych grach na pc wystepowal.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 22:53 
Cytuj  
Highlander zajdz ty chociaż do muzeum i zobacz jak te prawdziwe guny wyglądają, albo poprzeglądaj sobie chociaż parametry. Nie masz absolutnie żadnego pojecia o czym piszesz:

http://www.youtube.com/watch?v=wMceVTQ9drg

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 22:53 
Cytuj  
100% popieram Marka, ja nawet w Starcrafta gram na padzie, bo inaczej czuje się jak noskillowa pizda, która idzie na łatwiznę.
A jak w przyszłym roku będę brał udział w moim pierwszym maratonie to na starcie przestrzelę sobie kolano, bo inaczej to żaden wyczyn.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 23:00 
Cytuj  
rotfl

A jak w przyszłym roku będę brał udział w moim pierwszym maratonie to na starcie przestrzelę sobie kolano, bo inaczej to żaden wyczyn.

widzisz trafiłeś w sedno. A powinieneś jak zatwardziały PC-towiec napisać, ze maratony nie mają żadnego sensu, bo wsiadasz do fiata 126 po ojcu i robisz ich wszystkich na cacy.

Właśnie o to chodzi głupi. Na konsolach wszyscy grają na padach. Nikt nie ma przestrzelonego kolana. Liczy się pure skill.


Ostatnio edytowano 2 lis 2013, 23:02 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 23:01 
Cytuj  
maraton biegac to tylko z dildo w dupie.

http://www.youtube.com/watch?v=R7HbCkU_-cM tu masz swoich ziomali konsolowcow marek

pad jest noskillowy do touchpada i kierownicy


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 23:09 
Cytuj  
tu zobacz noskillowców:
http://www.youtube.com/watch?v=zDv8rMi6ZOA
anemiki chyba..

ten mały by ich z zamkniętymi oczami (i przestrzelonym kolanem, ba bez kolan w ogóle) pojechał:
http://www.youtube.com/watch?v=OSl4mFw4GDo

:evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 23:16 
Cytuj  
Marek jesteś idiotą :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2013, 23:36 
Cytuj  
chociaz tutaj zostawilibyscie go w spokoju :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2013, 01:19 
Cytuj  
Obrazek


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 lis 2013, 04:58 
Cytuj  
oyciec - ty kretynem. Spierdalaj do wklejania dup i rozpisywaniu sie o analu.

Highlander - rozlozmy problem na czynniki pierwsze napiszesz z ktorymi punktami sie nie zgadzasz:
1.
a) klawiatura+mysz - celuje sie szybciej
b) pad - celuje sie wolniej
zgadzasz sie?
Jezeli tak, to jedziemy dalej:
2.
a) fps na PC sa dynamiczniejsze bo da sie tam szybciej wycelowac
b) fps na konsolach sa wolniejsze bo nie jestes w stanie tam tak szybko wycelowac padem
rozgrywka na obu sprzetach jest dostosowana do kontrolera
3.
a) trzeba skilla i ogrania (znajomosci mapy) by byc dobrym
b) trzeba skilla i ogrania (znajomosci mapy) by byc dobrym

Zgadzasz sie ze wszystkimi punktami?

Bo ja co chwila czytam kretynizmu pokroju oycieca czy torby:
padem celowac sie nie da, padem samo sie celuje, zaczne grac na padzie w rts na PC (jaki sens?), fps to tylko na PC, fps na konsoli jest dla noskilli, gra na padzie jest dla anemikow.

Porownujac granie do wyscigow (formula1 vs maraton - dzieki gosugamer), poslugujac sie wasza idiotyczna retoryka czy tam trollowaniem rownie dobrze moglbym zarzucic tym biegajacym maratony:
biegac pieszo w wyscigu nie ma sensu, wyscigi to tylko formula1, maraton jest dla noskilli, maraton jest dla anemikow, co z tego ze wygrales maraton jak ja wsiade do formuly1 i bede szybszy.

Ja tylko twierdze i zawsze twierdzilem co nastepuje:
1. grac w fpsy sie da na konsoli, probowalem, gralem jak i setki milionow innych
2. rozgrywka jest wymagajaca nawet single przez pierwsze pol roku stawial opor, po pol roku przestal
3. wymaga skilla i ogrania - szczegolnie w multi - osobiscie twierdze ze learning curve jest duzo wyzszy niz klawiaturze i myszy, przynajmniej mi opanowanie pada zajelo kilka miesiecy, a wymasterowac pewnie mi sie nie uda.

A teraz czekam na wasze posty - iq pantofelka i retoryka spod budy z piwem po 16 piwach. Zreszta jaka retoryka tak jak przy crossgamechacie na PS3 bedziecie kupa trollowac.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2013, 09:01 
Cytuj  
Jak sie ma Uncharted 3 w skali grafiki na PS 3 ? Top, srednio, słabo? Widziałem to przed kupnem i szczerze słabiutko to wyglada w porównaniu do pc i zacząłem sie zastanawiać czy jest sens jesli inne gry tez tak wygladaja

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2013, 09:24 
Cytuj  
Uncharted od początku miało gfx na wysokim poziomie i mimo, że 3 jakoś magicznie nie różni się od 1 to warto.

@Marek: no ale Ty jesteś idiotą. Niestety widać, że układanie płytek ceramicznych źle wpływa na abstrakcyjne pojmowanie rzeczywistości przez Ciebie. Równie dobrze mógłbyś zrobić takie zestawienie:

1. Sama klawiatura.
2. Klawiatura i mysz.
3. Pad.
4. Kierownica.

Teraz sobie porównuj na czym jest trudniej i co wymaga większego "masterowania".
Niestety w przeciwieństwie do niektórych z nas jesteś takim drewnem i betonem a ból dupy, ze musisz żyć w UK zamiast oglądać cudowne MILFy w Polsce przerósł Twoje instynkty samozachowawcze i dyskusja z Tobą to jednostronne fantazje schizofrenika. Kabra przy Tobie to mistrz elokwencji i lekkiego pióra.

Nie wiem m8 co się z Tobą stało ale nadal po cichu twierdzę, że po prostu trollujesz bo pamiętam Ciebie sprzed hmmmm 8-10 lat? Może mniej i jakoś można było normalnie o dupach i chujowości w kraju pogadać na gg. Obecnie to jakby jakiś nigger odbił Ci przysadkę drągiem i nie bardzo kumasz o co w tym biega ale pokrzyczeć trzeba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2013, 09:35 
Cytuj  
ok marek, przekonales mnie, pad > mysz, forever. jestem noskillem ;<

tu nawet nie chodzi o to, ze kompletnie nie masz racji, czasem te argumenty są kompletnie z dupy. np. Razoth pisze o dynamice gry i go opierdalasz, po czym sam mowisz, ze na konsolach jest mniejsza dynamika itp. Poza tym masz taki bol dupy z tym padem, ze masakra. Wszedzie o tym piszesz i o noskillach pc, jak to traktowac powaznie? Poza tym, nie da sie tego nazwac dyskusja.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2013, 11:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a) fps na PC sa dynamiczniejsze bo da sie tam szybciej wycelowac
b) fps na konsolach sa wolniejsze bo nie jestes w stanie tam tak szybko wycelowac padem
rozgrywka na obu sprzetach jest dostosowana do kontrolera


Dokładnie tak, problem w tym, że niedynamiczne FPS'y są dla retardów, tak jak nieskomplikowane karcianki, czy niewymagające myślenia RTS'y.

Ergo
FPS'y na konsole są dla retardów, zgadzam się z Tobą znowu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 21:49 
Cytuj  
PlayStation 4 od środka - Pracownik Sony rozbiera konsolę

http://www.purepc.pl/rozrywka/playstati ... a_konsole#


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 21:58 
Cytuj  
Bardzo ładnie to wszystko upchali. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2013, 22:36 
Cytuj  
mialem kupic ale powiedzialem sobie na ch.. mi to :) , grafa srednia , zadnego system sellera , zadjego jrpga

za rok bedzie za 1,5 k uzywane


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.