mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 99  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 15:03 
Cytuj  
będę pamiętał, dzieki :>

generalnie loot się nie respi dopóki nie zabierze się tego co leży?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2013, 17:18 
Cytuj  
Ja się zawsze na deerstandach wyposażałem. M24 też z ds miałem, cz550 zaś ze stodoły.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 6
Dołączył(a): 12.02.2013
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 18:38 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

jak lubisz grac z adminem oszustem to prosze cie bardzo...

info smierdzi chujem i tyle.


Miałem Cię za bardziej rozgarniętego gościa... Opowiadasz bzdury, bo Ci konkurencja wyrosła. Na swoim forum zgrywasz miłego gościa a tu wychodzi słoma z butów. Dayzinfo ma do zaproponowania zaangażowanych adminów, ciekawe pomysły, sporą społeczność (ciągle rosnącą). Cziterzy są systematycznie usuwani z white listy... Jest serwer dla ludzi, którzy wolą mniej hardcorową rozgrywkę a niedługo wstanie znowu serwer dla expertów.

Żenada chłopie, żenada...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 19:06 
Cytuj  
sernick napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):

jak lubisz grac z adminem oszustem to prosze cie bardzo...

info smierdzi chujem i tyle.


Miałem Cię za bardziej rozgarniętego gościa... Opowiadasz bzdury, bo Ci konkurencja wyrosła. Na swoim forum zgrywasz miłego gościa a tu wychodzi słoma z butów. Dayzinfo ma do zaproponowania zaangażowanych adminów, ciekawe pomysły, sporą społeczność (ciągle rosnącą). Cziterzy są systematycznie usuwani z white listy... Jest serwer dla ludzi, którzy wolą mniej hardcorową rozgrywkę a niedługo wstanie znowu serwer dla expertów.

Żenada chłopie, żenada...


Do żywego co?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 19:41 
Cytuj  
jak do tej pory gra nam sie na dayzinfo calkiem fajnie.
nie wnikam czy pomagaja kolegom czy nie - bo nie jestesmy tego w stanie sprawdzic.
ale jakos bardzo nie rzuca sie to w oczy.
a graczy jest calkiem spora liczba i to sie liczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 19:43 
Cytuj  
bys walnal jakims kontrowersyjnym tekstem, moze jakas drama by z tego byla ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 19:44 
Cytuj  
dramy to co chwila na dayzinfo sa ;)

ty bys pogral troche bo chetnie bym cie wyobracal na wszystkie strony :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 lut 2013, 21:00 
Cytuj  
No właśnie widzę, że na serwerowym forum drama bo ktoś kogoś zastrzelił po tym jak z nim gadał na TS.
I standardowa dyskusja o moralności w grze komputerowej lololololol.


Posty: 10
Dołączył(a): 16.02.2013
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 01:54 
Cytuj  
Shador, że niby ty grałeś z adminami dayzinfo ? Proszę cię... Nie spodziewał bym się że stać cię na takie kłamstwo. Gram na #2 już jakieś 2 miesiące. Miałem w chu* akcji z ekipą Widgeta, OldStalkera i Myzraela (admini) i jakoś nie byłem w stanie zauważyć jakiejkolwiek nieuczciwości z ich strony. Raz wygrywaliśmy raz dostawaliśmy po dupie. http://www.dayzinfo.pl/forum/viewtopic.php?f=25&t=214 - jeśli ktoś jest zainteresowany to w tym temacie jest parę nagranych akcji ekipy RP (gra tam 2 adminów - Widget i Tantos). Na tą chwile serwery dayzinfo.pl są najlepsze na polskiej scenie i wolałbym żeby admini "innych" serwerów ściągali sobie graczy dzięki innowacyjnym pomysłom i urozmaiceniom rozgrywki. A nie za pomocą takiej dzieciniady jaką przedstawił powyżej Shador.

P.S
Najprawdopodobniej jutro wyjdzie pierwsza wersja moda "dayzinfo", który wprowadzi MASE pozytywnych zmian.

@up
Dramy zawsze były i będą. Czy to na dayzinfo, czy to na fragxperts, (na dayz.pl za pewne też nie długo będą).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 10:11 
Cytuj  
czy pozytywnych to w sumie nie wiem.
chwilowo i tak wiekszosc siedzi i kampi ;/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 11:01 
Cytuj  
bachuxd napisał(a):
Shador, że niby ty grałeś z adminami dayzinfo ? Proszę cię... Nie spodziewał bym się że stać cię na takie kłamstwo. Gram na #2 już jakieś 2 miesiące. Miałem w chu* akcji z ekipą Widgeta, OldStalkera i Myzraela (admini) i jakoś nie byłem w stanie zauważyć jakiejkolwiek nieuczciwości z ich strony. Raz wygrywaliśmy raz dostawaliśmy po dupie. http://www.dayzinfo.pl/forum/viewtopic.php?f=25&t=214 - jeśli ktoś jest zainteresowany to w tym temacie jest parę nagranych akcji ekipy RP (gra tam 2 adminów - Widget i Tantos). Na tą chwile serwery dayzinfo.pl są najlepsze na polskiej scenie i wolałbym żeby admini "innych" serwerów ściągali sobie graczy dzięki innowacyjnym pomysłom i urozmaiceniom rozgrywki. A nie za pomocą takiej dzieciniady jaką przedstawił powyżej Shador.

P.S
Najprawdopodobniej jutro wyjdzie pierwsza wersja moda "dayzinfo", który wprowadzi MASE pozytywnych zmian.

@up
Dramy zawsze były i będą. Czy to na dayzinfo, czy to na fragxperts, (na dayz.pl za pewne też nie długo będą).


Oczywiscie ze gralem biorac pod uwage, ze prawie piec miesiecy prowadzilismy wspolnie serwis.

Przylazi typek donator dayzinfo i sieje ferment...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 12:58 
Cytuj  
czemu ferment? czasami dobrze wysluchac obu stron.
tym bardziej, ze grajac na dayzinfo nie zauwazylismy zbyt wielu akcji 'z dupy' i jakos bez pomocy adminow dajemy rade :)


Posty: 10
Dołączył(a): 16.02.2013
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 14:36 
Cytuj  
Prowadziłeś serwer wraz z Seybee'm (który od 4-5 miesięcy nie gra) reszta adminów (Widget, Tantos, OldStalker, Myzreal, Intruder), byli zwykłymi graczami. I nie nie grałeś z nimi, no chyba że masz na myśli adminów TeamSpeak'a, którzy nie mieli i nie mają dostępu do narzędzi administratorskich. Rusz głową i odpowiedz sobie na to pytanie - Kto tu sieje ferment ? Ja ? Czy Ty ?
http://www.dayzinfo.pl/chernarus-expert ... -dayzinfo/ - opis zmian dla wersji 1.0

@Mendol
Jaki masz nick w grze ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 14:58 
Cytuj  
inny niz tutaj :)


Posty: 10
Dołączył(a): 16.02.2013
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:07 
Cytuj  
http://www.dayzinfo.pl/forum/viewtopic. ... 5710#p5710 - Lista przewidywanych zmian w 1.1. Z tymi 10 puchami to fail :D I nie będzie to tak wyglądąć.

Ohh Mendol, jakiś Ty tajemniczy ;>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 15:08 
Cytuj  
taa, z tego jedzenia juz zlewamy ;p
chlopaki powinni tesco i biedronke gdzies dodac :)


Posty: 6
Dołączył(a): 12.02.2013
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:22 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Przylazi typek donator dayzinfo i sieje ferment...


A co żal Ci dupę ściska, że społeczność dayzinfo.pl potrafi w jakiś niewielki sposób wspomóc serwery? Też jestem donatorem - to znaczy, że nie mogę się wypowiedzieć o takim "typku" jak Ty, który opowiada farmazony? Ferment to siejesz tylko i wyłącznie Ty. Masz jakieś żale do właściciela strony Dayzinfo.pl to sobie to z nim wyjaśnij prywatnie a nie pieprz głupot na temat adminów czy serwerów. Nie masz klasy - nikt na Dayzinfo.pl nie powiedział złego słowa na temat Twojej strony...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:24 
Cytuj  
ale po co ta agresja? wyluzujcie troche bo sie zaraz syf zrobi.

chociaz z drugiej strony... :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:25 
Cytuj  
Nie Mendol, open pvp przeciez jest... :P


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 6
Dołączył(a): 12.02.2013
Offline
PostNapisane: 16 lut 2013, 19:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale po co ta agresja? wyluzujcie troche bo sie zaraz syf zrobi.

chociaz z drugiej strony... :)


Wiesz, trudno nie zareagować nerwowo jak się czyta kłamstwa i obelgi ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1967 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 99  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.