mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 12:08 
Cytuj  
Juz sie chyba nie boje o administracje. jednak kupie, chyba ze nagle napisza zenie bedzie dedykow ;p

Właśnie dostałem wiadomość od i3D.net :
Our advantages:

* Complete debranded servers (own hostname!)
* Full support of the BC2CC tool!
* Direct access to Punkbuster screenshots!
* The lowest pricing
* The best hardware: Dell QuadCore Xeon servers
* Complete control of the gameserver through the controlpanel (start/stop/restart/reinstall/support)
* No limit on datatraffic
* 1000 mbit connections with the internet
* Flexible support - expansion, need help, we take care of all of it
* Flexible support - phone, mail, live chat and through tickets
* Support in English, Dutch and German!
* You can rent a cheap all-codecs Teamspeak or Ventrilo voiceserver
* Stability: i3d is one of the larger game providers worldwide with 7000 game servers online
Dodam, że: Pre orders for Battlefield Bad Company 2 are available for 21,90 Euro a month in Frankfurt (Germany), Amsterdam, Rotterdam, Paris, London, New York, Dallas and Los Angeles.

http://www.i3d.net/battlefield-bad-comp ... ervers.php
http://blogs.battlefield.ea.com/battlef ... 2-pc.aspx##

http://www.fileplay.net/keys - klucze


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 12:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ale to są 2 rozne kwestie ktorys nie nalezy ze soba wiazac. 2 rozne wersje gry, 2 rozne sprzety. A to, ze komus "fajniej" hmm "wygodniej" sie gra na padzie to moge uwierzyc.


No i o towlasnie chodzi, gdybym miał wybór na ps3 grania na
padzie lub mysz+klawa, bybral bym to pierwsze, bo każdy frag zdobyty ma typie co gra myszy i klawie dawalby mi jeszcze wiecej funu i satysfakcji:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 14:51 
Cytuj  
Pograłem sobie dzisiaj w nocy trochę w tego Bad Company 2 i muszę powiedzieć, że gra się bardzo miło. Jak mi admin wymieni sprzęt od neta to potestuję bardziej.

Grafika nie jest tak dobra jak podejrzewałem, z drugiej strony na moim sprzęcie chodzi na max detalach (oprócz cieni, potem może włączę i sprawdzę czy coś się zmieniło) w rozdziałce 1680 na 1050 + 2x AA bez żadnych problemów - wszystko płynnie.

Dźwięk to czysta poezja, no tutaj po prostu szczęka opada. Cieszy mnie, że w dobie "ślepej" pogodni za coraz to lepszą grafiką są twórcy, dla których liczy się również oprawa dźwiękowa.

Nie podoba mi się dobór mapy (mam już szczerze dość zimy) i fakt, że jest tylko jedna. Gameplay bardzo "battlefieldowy", dokładnie taki jakiego oczekiwałem.

Fizyka kopie po jądrach i to ostro, do tej pory nie było chyba nic co mogłoby się równać Silent Stormowi. Tutaj mamy to samo i to na dodatek w czasie rzeczywistym. Biegnę sobie raz przez pole bitwy, słyszę zajebisty hałas, odwracam się a tam budynek się wali. Tak mnie zamurowało, że ofc jakiś recon zaszedł mnie od tylca i zajebał z noża.

Fajnie byłoby, gdyby wersja PC została bardziej serio potraktowana przez twórców, to bym pograł sobie w to dłużej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 15:10 
Cytuj  
Ma ktos moze kluczyk do oddania:P
Z chęcia bym zobaczył ale qpa obecnie...Chyba, że ktoś zna jakiś inny serwis co może kluczyki rozdaje??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 15:56 
Cytuj  
-|GROM|- uruchomi własny serwer publiczny gry Battlefield: Bad Company 2. Jeszcze nie wiemy, gdzie dokładnie zakupimy serwer, chociaż prawdopodobnie będzie to GamesNet.pl, gdy tylko przedstawią swoją ofertę. Mimo to szukamy w tej chwili alternatywy za granicą, no chyba, że macie jakieś sugestie? Gdy tylko serwer powstanie otrzymacie taką informację. Będziemy czekać na starych znajomych i nowych graczy.


_________________
.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 16:32 
Cytuj  
Highlander: a nie lepiej jednak w PL zakupic? Gamesnet ma swietne pingi, praktycznie lag jest niemozliwy. Z zagranicznymi to roznie bywa.

Edit: o ktorej grywacie w bete BF2? Chetnie bym pogral z jakims zgranym teamem z ktorym mozna sie komunikowac;]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 16:43 
Cytuj  
przegląd mapek z retaila

jest fajny sposób na zirytowanie gromadki snajperów na górce - strzelasz im w twarz tracer dartem i mają wkurzające migające światełko na ekranie które potrafi wściec :>

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 16:54 
Cytuj  
Ale wystarczy trafic w skale?:D Niezly sposob, dzieki.
Imho troche bezsensu jest ze nie mozna tam na ta gorke zajsc od tylu i wybic snajperow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 17:01 
Cytuj  
prawde mowiac to do mnie przychodzili (od boku), moze miescili sie w 10sekundach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 17:07 
Cytuj  
Na ps3 mozna tam wejsc;p


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 17:10 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Highlander: a nie lepiej jednak w PL zakupic? Gamesnet ma swietne pingi, praktycznie lag jest niemozliwy. Z zagranicznymi to roznie bywa.

Edit: o ktorej grywacie w bete BF2? Chetnie bym pogral z jakims zgranym teamem z ktorym mozna sie komunikowac;]

hmm przeciez ja napisalem, ze przede wszystkim myslimy o gamesnet.pl ale jesli cos bedzie nie tak (nie znamy ich oferty), to wezmiemy pewnie jakas holandie albo niemcy.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 20:09 
Cytuj  
A tak z ciekawości, DICE jakoś ustosunkowało się do zarzutów, że Beta PC to starsza wersja w porównaniu do bety/dema na PS3?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 21:06 
Cytuj  
Z jednej strony tak, ale tylko jeśli to prawda.
Bo może okazać się, że wersja PC po prostu będzie niedorobiona na przykład i zmian, które są na PS3 nie wprowadzą.
Przesadzam, ale chodziło mi po prostu o to, czy DICE to potwierdziło ;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 22:11 
Cytuj  
Ja muszę powiedzieć ze bardzo przyjemnie grało Mi się w squadzie z redrumem na ps3 z headsetem niezłe akcje byly:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 22:22 
Cytuj  
czy dowolny headset dziala w bf2 na ps3? i dajcie nicki to moze uda sie jutro cos pograc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 22:46 
Cytuj  
gdzies tam DICe pisali o tym, ze ta wersja bety jest o stabilizacji systemu dedykow czy cos tam i jakiejs optymalizacji. A contentu nei tykaja. Nie chce mi sie szukac oficjalnego info, ale na forum bety wszyscy o tym trąbią.

ja zostaje przy pre orderze gram.pl, bede gral w kinowej wersji.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 22:50 
Cytuj  
Ja mam oryginalny headset bezprzewodowy sony. Wiem, ze headysety logitecha przodowe jak i bezprzewodowe są kompatybilne. Raz wziąłem jakiś headset do telefonu bezprzewodowy niewiadomej firmy i nie działał.

Moj psn: Nyxs86


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 23:49 
Cytuj  
ja im dluzej gram, tym mniej mi sie podoba ;/ nawet na hc serwerze ludzie biegaja bez opamietania, bez ladu i skladu.
coraz bardziej za to mag mnie przekonuje ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2010, 23:59 
Cytuj  
mendol odszedl w odmęty konsol ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 00:15 
Cytuj  
e. do bf'a zmienilem karte graficzna, i sie okazuje, ze niepotrzebnie ;p
bo na pc to crap hehe. a na szukanie klanow, zeby miec dobry teamplay to juz nie mam czasu ani ochoty :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.