mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 22:33 
Cytuj  
goatguy napisał(a):
Czy armora można upgradować więcej niż 1 raz? Tzn. zrobiłem jeden up na workbenchu, założyłem enchant i to jest wsio? Wiem, że można drugi enchant założyć z perkiem w enchantingu, ale co ze statami?


Jak robisz upgrejd broni/zbroi to za jednym razem jest to od razu najlepszy upgrejd na jaki pozwala Ci twoje kowalstwo. Jeśli potem dolevelujesz kowalstwo i będziesz mógł robić lepsze upgrejdy (epic-> legendary naprzykład) to możesz drugi raz poprawić ten sam item na lepsza jakość.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 18 lis 2011, 22:36 
Cytuj  
ponad 35h bawiłem się super, a potem mi się znudziło. Najlepsze podsumowanie/recenzja tej gry:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10265 ... racza.html

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 00:41 
Cytuj  
No dużo prawdy w tym tekśćie. Nie zmienia to faktu, że gra się świetnie :]
Dialogi są jednostronne i w większości przypadków drętwe niestety. Jak trzeba kogoś przekonać to jest "no weź no (persuade)" i koleś "no a jednak masz rację" - quest wykonany.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 01:11 
Cytuj  
Troche racji kolega ma, niestety wiekszosc tekstu to bol dupska i brak akceptacji dla alternatywnego systemu rozwoju postaci. Pozniej narzeka ze gra daje mu calkowita wolnosc (wtf) i jeden styl grania jest mniej optymalny niz inny. Tekst jest bardzo zaczepny i smierdzi ignorancja. Imo artykul promocyjny gamecorner.pl albo koles ma bardzo ograniczone horyzonty.

Zreszta dyskusja czy lepszy jest otwarty swiat czy kinematograficzny majstersztyk ala michael bay jest bezcelowa, bo to kwestia gustu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 07:49 
Cytuj  
Z częścią artykułu się zgodzę, ale na szczęście dla mnie mi się Skyrim nie znudził, po ponad 50h na main postaci i ledwo liźnięciu fabuły, zrobiłem sobie woja i idę zupełnie inną ścieżką questową i nadal mam fun :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:01 
Cytuj  
KamilCPN napisał(a):
Highlander napisał(a):
jest juz moze jakis mod zwiekszajacy obciazenie jakie mozemy nosic? nie chce mi sie myslec co wywalac...


Nie rozumiem problemu, kupilem dom i wszystko w skrzyniach chowam, fast travel i po sprawie. Weszło mi w nawyk fast travelowanie do domu po każdej dłuższej podróży.


Ale w dungeonie juz nie uzyje fast travel by wrocic do tego samego miejsca.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:25 
Cytuj  
Masz enchanty zwiększające capacity, ja np mam set który zwiększa mi takowe o 130, nie starcza tylko jak chcesz zebrac wszystko z dwemerskich ruin ale tam to byś musiał mieć udźwig paru ton..


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:29 
Cytuj  
Jest jakaś różnica jak będę miał skilla na 100 ale nie wrzucę niego żadnego perka? Czy bez perków które rozwijają skilla czy mam 0 czy 100 to będzie tak samo?


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 89
Dołączył(a): 16.11.2011
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:45 
Cytuj  
Cóz za progresywna składnia ;)
Perki to podstawa. Zobacz pan np. skradanie się - niby jak będę miał 100 skilla to będę dobrym skradajłą, ale bez perków wyciszających zbroję, umożliwiających bieganie w skradaniu i dmg x15 gówno z tego skradania będę miał :P


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:47 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Z częścią artykułu się zgodzę, ale na szczęście dla mnie mi się Skyrim nie znudził, po ponad 50h na main postaci i ledwo liźnięciu fabuły, zrobiłem sobie woja i idę zupełnie inną ścieżką questową i nadal mam fun :)


Znajdźcie mi grę z tego roku która zamiast na 3-5h jest na 50++ !!

PS. Może bez DS ;p


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:50 
Cytuj  
DS! ;p

a tak calkiem powaznie to ciezko. byly dobre gry ale skyrim na pewno sie wyroznia. chociaz mnie zupelnie nie wciagnal i darowalem sobie po 3 godzinach.


Ostatnio edytowano 19 lis 2011, 09:55 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:54 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Znajdźcie mi grę z tego roku która zamiast na 3-5h jest na 50++ !!


Skyrim!


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 09:55 
Cytuj  
MrCloudancer napisał(a):
Cóz za progresywna składnia ;)
Perki to podstawa. Zobacz pan np. skradanie się - niby jak będę miał 100 skilla to będę dobrym skradajłą, ale bez perków wyciszających zbroję, umożliwiających bieganie w skradaniu i dmg x15 gówno z tego skradania będę miał :P


Ja np mam 87 w locpicking magiem, nie mam tam żadnego perka ale zamki z każdym "levelem" w lp otwiera się łatwiej, więc jednak coś tam dają.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 10:02 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
MrCloudancer napisał(a):
Cóz za progresywna składnia ;)
Perki to podstawa. Zobacz pan np. skradanie się - niby jak będę miał 100 skilla to będę dobrym skradajłą, ale bez perków wyciszających zbroję, umożliwiających bieganie w skradaniu i dmg x15 gówno z tego skradania będę miał :P


Ja np mam 87 w locpicking magiem, nie mam tam żadnego perka ale zamki z każdym "levelem" w lp otwiera się łatwiej, więc jednak coś tam dają.


A propo lockpickingu, to fajny mod jest do tego, ale to już w zasadzie cheatowanie.

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=219


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 11:09 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
ponad 35h bawiłem się super, a potem mi się znudziło. Najlepsze podsumowanie/recenzja tej gry:
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10265 ... racza.html


Marna prowokacja - w Morku i Obku też tak było. Viveka można było złozyc na 1-2 hity . Ogólnie koleś chyba liczył na mega rewolucje i teraz płacze jak inside albo inne babole.


Ogólnie to zaraz mnie kurwica trafi bo cały czas szukam ziomków, co niby zabijają deadry (ta ich gildia jakoś na S się zaczyna) ale nie wiem gdzie oni są... Jak ich dzisiaj spotkałem to byłem tak zajęty, że zapomniałem ich nazwy gdzieś spisać na kartce...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 11:14 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):

Ogólnie to zaraz mnie kurwica trafi bo cały czas szukam ziomków, co niby zabijają deadry (ta ich gildia jakoś na S się zaczyna) ale nie wiem gdzie oni są... Jak ich dzisiaj spotkałem to byłem tak zajęty, że zapomniałem ich nazwy gdzieś spisać na kartce...


Calkowicie prawy dolny rog mapy, masz "wyjscie" do reszty swiata ktore ofc nie dziala;] odwracasz sie do niego plecami i idziesz przed siebie ale w lewo na gore. Tam jest wieza i sa te ziomki ale poza blessem mi nic nie dali. Nie proponowali questa ani nic.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 11:39 
Cytuj  
BTW:
http://www.cdaction.pl/artykul-23427/th ... ionpl.html

Z tym się zgadzam, dla mnie najlepsza gra ostatnich lat a wady które posiada załatają albo patchami albo gracze sami się zajmą - normalka i tyle. A pierdolenie o tym, że jest za łatwo pozostawię bez komentarza.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 12:29 
Cytuj  
cze.
jest jakis skrot na przelaczenie miedzy bowem a dualwieldem? tak jestem zbyt leniwy zeby w optionsach znalezc

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 12:36 
Cytuj  
Mozesz klawiszem F faworyzowac ekwipunek. Pozniej cisniesz Q i z krotkiej listy favourities wybierasz co chcesz ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2011, 13:15 
Cytuj  
Postal napisał(a):
cze.
jest jakis skrot na przelaczenie miedzy bowem a dualwieldem? tak jestem zbyt leniwy zeby w optionsach znalezc


Jest taki sposób:
1.trzymasz w łapach dwie bronie/magie (dual wield)
2.wciskasz klawisz odpowiadający łukowi - masz łuk
3.wciskasz znowu ten klawisz i masz to co miałeś przed łukiem

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.