mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 13:20 
Cytuj  
Hej!

Szukam MMO który byłby nastawiony na roleplay i rozwój gospodarki. Mogą być oczywiście poszczególne serwery spełniające te kryteria.

Miło by było jakby grafika była utrzymana w poważnym klimacie.

PS. Grałem trochę w Wurma - jakby ta gra była odrobinę "bardziej grywalna" to byłby ideał ;).

Pozdrawiam!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 13:25 
Cytuj  
Eve Online


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 36
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 13:43 
Cytuj  
A co z DAoC? Czy ta gra spełniła by te kryteria?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 13:58 
Cytuj  
Hmm, rozumiem, ze szukasz czegos z minimalna iloscia magii ? Jedynym rozwiazaniem byloby Roma Victor, ale ta gra niestety umiera, jesli kiedykolwiek bylo mozna mowic o jej narodzinach. Full RP, full realizm itepe, ale niestety nikt w to nie gra, z tego co mi wiadomo. Jest jeszcze taka niewielka gierka z rzesza wiernych fanow, ktora zwie sie "A Tale in the Desert III" (teraz juz trzecia czesc jest...) - musialbys przetestowac, a na pewno maja triala, bo ja nie gralem z uwagi na tematyke i gameplay, ktore niekoniecznie trafiaja w moje gusta.

Jesli nie one, to pozostaja RP serwery w grach takich jak Vanguard, EverQuest II, LOTRO, POTBS.

DAoC niestety tez od dluzszego juz czasu powoli umiera i gra w niego coraz mniej ludzi, wiec nie wiem, czy jest sens sie w niego pakowac.

Jesli moze byc s-f to zdecydowanie EVE.


Posty: 36
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 14:19 
Cytuj  
Zapomniałem dodać że miło by było jakby pvp był rozwinięty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 14:26 
Cytuj  
blackdrake napisał(a):
Zapomniałem dodać że miło by było jakby pvp był rozwinięty.
eve = gospodarka + pvp.
potestuj


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 15:01 
Cytuj  
Vanguard po czesci tez spelnia te w/w warunki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 09:57 
Cytuj  
EVE - 99% gospodarki jest player based
EVE - PvP is fun, jest ostre death penalty, wiec dzieciaki szybko miekna i latwiej spotkac tu powaznych ludzi 30+ niz 20- goniacych za sama akcja
EVE - z rpg to tak sobie jest, aczkolwiek sa sojusze rpgujace - ale to sie raczej odbywa na poziomie sojuszu i poltyki i wojen, a nie pojedynczych rozmow silacych sie na klimat - chociaz i takie do rzadkosci nie zaleza. Latam w takim ally to cos wiem... :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 10:04 
Cytuj  
EvE ma niestety/na szczęście 2 mankamenty. PvP jest dla ludzi posiadających sporo czasu na farmę ze względu właśnie na full loot a sam combat nie każdemu przypada do gustu.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 36
Dołączył(a): 20.10.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 12:45 
Cytuj  
Dzięki za zainteresowanie. Przejżę te gry i może coś mi się spodoba, :)

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2008, 19:45 
Cytuj  
A Tale in the desert 3 jest za free

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.