mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 29.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 13:29 
Cytuj  
Witam,

Ponieważ jest to najpopularnijesze miejsce poświęcone tematyce MMO w Polskim internecie, zamieszam ogłoszenie tutaj. Otóż poszukujemy osoby, która perfekcyjnie orientuje sie w rynku MMO, zarówno od strony produktu jak i zasad nim (rynkiem) rzadacych. Osoba ta powinna posiadać następujące cechy:

- znakomita orientacja w segmencie MMO (szczegolnie dalekowschodnie rynki)
- dobra orientacja w branży gier komputerowych
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- umiejętność samodzielnej pracy
- umiejętność nawiązywania kontaktów
- konsekwencja, dokładność i samoorganizacja
- dobra komunikacja i umiejetnosc pracy w zespole

Jesli ktoś z Was czuje, ze spełnia powyższe wymagania proszę o kontakt na mojego maila wraz z opisem swoich doświadczen i umiejetności (jednym slowem cv).

Praca przez nas oferowana to etat w siedzibie firmy w Warszawie.

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt
www.cdprojekt.info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 05:29 
Cytuj  
No najs, juz tak bardzo forum sie nam rozroslo ze nawet cdproject daje oferte pracy :) Zycze powodzenia ;) Beast juz po takim ogloszeniu pisal do gazety, teraz inni maja szanse na prace w branzy ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:37 
Cytuj  
no oferta fajna - szkoda, że mój angielski to głównie "wtf" i "omg" tak to bym się może zainteresował ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 13:22 
Cytuj  
Ja sie nie znam na dalekowschodnich rynkach, tu kogos od free rodukcji trzeba :>

juz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 14:53 
Cytuj  
Taaa, wlasciwie glownie free lud ma szanse, bo oni pakuja sie wszedzie gdzie tanio i gdzie bety/triale darmowe. Z tym ze kogos kto gra w free ekspertem nazwac sie nie da, a wiekszosc osob to dzieciaki ktore nie maja kasy, albo lud z mniejszym potencjalem umyslowym ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 1
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 09:39 
Cytuj  
NO ale będą rozprowadząć "dalekowschodnie" MMO. A tu JUŻ coś.


_________________
-----------n00b*rUllzZ

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 09:45 
Cytuj  
Fajek napisał(a):
- konsekwencja, dokładność i samoorganizacja


Cholera, a moglo byc tak pieknie (bo o tych dalekowschodnich to zawsze mozna uzupelnic wiedze ;) )

;) ;)

pozdrawiam

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 09:48 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Taaa, wlasciwie glownie free lud ma szanse, bo oni pakuja sie wszedzie gdzie tanio i gdzie bety/triale darmowe.


Powiem szczerze ze w ogole nie rozumiem koncepcji platnej bety. O ile nie jestem zwolennikiem free mmorpg (mimo ze od takich zaczynalem, jak wiekszosc chyba), to jednak platna beta to juz przesada.

pozdrawiam

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 20:28 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Ashton napisał(a):
Taaa, wlasciwie glownie free lud ma szanse, bo oni pakuja sie wszedzie gdzie tanio i gdzie bety/triale darmowe.


Powiem szczerze ze w ogole nie rozumiem koncepcji platnej bety. O ile nie jestem zwolennikiem free mmorpg (mimo ze od takich zaczynalem, jak wiekszosc chyba), to jednak platna beta to juz przesada.

pozdrawiam


Nikt nie mówi o płatnych batach...

Z tego co zrozumiałem Ashton stwierdza, że doświadczenia sporej masy ludzi opierają się tylko i wyłącznie na darmowym MMO. W tym właśnie się zawierają bety i triale.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 22:11 
Cytuj  
Dokladnie, swoja droga chcialem nawet sprobowac, wkoncu jak ktos powiedzial o wschodnich mmo mozna sie douczyc, ale wawa to troche daleko ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 07:04 
Cytuj  
Osobiście spełniam większość warunków, oprócz tego:
- konsekwencja, dokładność i samoorganizacja

Tylko 18 nie ma [no i Wawa daleko] -_-;


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:23 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Osobiście spełniam większość warunków, oprócz tego:
- konsekwencja, dokładność i samoorganizacja

Tylko 18 nie ma [no i Wawa daleko] -_-;


i napewno grales we wiekoszosc platnych mmorpg


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 11:52 
Cytuj  
Dam se reke uciac ze juz ktos sie zglosil i stanowisko zajete :wink:
Jak ktos ma czas i checi oraz lubi gry to idealna posada.
Ciekaw tylko jestem czy byli redaktorzy "Playstation Plus" z FFXI sie tym zainteresowali 8)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 12:25 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Nikt nie mówi o płatnych batach...


No stwierdzenie "...i gdzie bety/triale darmowe" zrozumialem tak ze sa tez bety za ktore trzeba placic :) Nie slyszalem o takich, ale o wielu rzeczach jeszcze nie slyszalem wiec stad moja reakcja :) Ale nvm

Pozatym, teoretycznie, w betach wlasnie powinno sie zdobywac najwieksze doswiadczenie... w koncu sprawdza sie mechanike, szuka bledow zeby pomoc devsom je naprawic, a nie ze gra sie dla przyjemnosci ;) ;) ;) ;)

pozdrawiam

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 14:26 
Cytuj  
Ta ale w mmo to wiekszosc tych osob kwalifikuje sie do stress testow, pozatym swg mialo platna bete


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 17
Dołączył(a): 29.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 15:38 
Cytuj  
Witam,

Dziekuje za odzew z Państwa strony - napłyneło sporo ciekawych ofert. Jednocześnie chciałbym wspomnieć, że nie wyłonilismy jeszcze kandydata na wspomniane stanowisko. Wkrótce będziemy zapraszali wybrane osoby na rozmowy.

Jednocześnie chciałbym wyjaśnić pewne kwestie dotyczące wymagań.
Otóż jak wspomniałem musi to być osoba perfekcyjnie zorientowana w rynku gier MMO i zasad nim rządzacych (ze wskazaniem na rynek dalekowschodni). Kandydat powinien być doskonale zorientowany w produkcjach komercyjnych i niekomercyjnych, powinien wiedziec jakie tytuly skazane sa na odplyw graczy (i dlaczego), a jakie maja duze szanse stać sie popularnymi tytulami. Jednym slowem powinna to byc osoba (gracz) interesujacy sie gatunkiem MMO nie tylko od strony rozrywki ale i biznesu. :)


W razie pytan prosze pisac albo tutaj albo bezposrednio na maila.

pozdrawiam

Marcin Hajek
CD Projekt

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 16:28 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
i napewno grales we wiekoszosc platnych mmorpg

Potrafisz wytrzymać bez flame'owania człowieku? -_-
Nie ironizuj, jeśli czegoś nie jesteś pewny, byłoby mi miło.
Gram w FFXI [płatny], ponad rok grałem w Ragnaroka Online na oficjalnych serwerach [płatne], w rynku dalekowschodnich siedzę trochę głębiej, gdyż po prostu interesuję się tym tematem - Tales Weaver, Mabinogi itp.
A co do zasad działania rynku, to radzę poczytać "New Riders - Developing Online Games - An Insiders Guide", książka w sumie pisana dla firm, są w niej dokładnie opisane konsekwencje finansowe produkowania mmorpga, koszty serwerów, problemy na jakie można się natknąć [gdyby goście z Blizza ją przeczytali, na starcie nie mieliby tylu wtop ;] i sposoby na ich rozwiązanie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 16:59 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Potrafisz wytrzymać bez flame'owania człowieku? -_-
Nie ironizuj, jeśli czegoś nie jesteś pewny, byłoby mi miło.
Gram w FFXI [płatny], ponad rok grałem w Ragnaroka Online na oficjalnych serwerach [płatne], w rynku dalekowschodnich siedzę trochę głębiej, gdyż po prostu interesuję się tym tematem - Tales Weaver, Mabinogi itp.


OMG urzekla mnie twoja historia ... juz masz ta prace.

[gdyby goście z Blizza ją przeczytali, na starcie nie mieliby tylu wtop ;]

szkoda ze do nich nie napisales, zatrudnili by cie jako experta.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 17:03 
Cytuj  
Ech, człowiek spokojnie odpisuje i dostaje w łeb deską z napisem "fu n00b".
Szczerze mówiąc, miałem Cię za więcej niż zwykłego trolla, no ale cóż...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 20:28 
Cytuj  
Uspokuj sie aenima, nie kazdy mangowiec musi byc free. Co do gier ktore odpadna z rynku, to wlasciwie starczy sledzic to forum + kilka innych i opinie graczy.

btw: Aenima tak ma, jego ego wzroslo jak sie pobawil z konem i teraz uwaza sie za guru ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.