mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 10:03 
Cytuj  
Nie ma za duzo na tym forum o owej grze, po ostatnich wywiadach okazalo sie, ze bedzie ona pełnoprawnym mmorpg . Do końca nie wiadomo czy płatnym czy nie i jak wogole jej system ma zamiar wyglądać.
Jednak na 100% bedzie to gra MMO.

Oficjalna strona:
http://www.hellgatelondon.com/

I polska strona podobno oficjalna :)
http://hellgatelondon.pl/
Mozecie znależć na niej duzo informacji, uwypuklone są tu wywiady, artykuły. Nawet przetłumaczone na polski... przeze mnie :)


Zdania na temat tej gry sa podzielone, niektórym się podoba innowacyjny pomysł polączenia rpg z "fps'em", niektórzy podchodza do tematu sceptycznie.
Dodam iz jest ona na razie w fazie "budowania" i ma ukazać sie latem 2007.

Co sądzicie o ww. grze ?


_________________
forfiter


Ostatnio edytowano 16 kwi 2007, 12:11 przez Frost, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 13:30 
Cytuj  
Wygląda bardzo ciekawie imo, zapewne będzie DX10, więc młócka demonów będzie widowiskowa. Tylko wydaje mi się, że główna oś fabularna nie daje zbyt szerokich możliwości na "oquestowienie".


_________________
O.o

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:01 
Cytuj  
Hmm, nie wiedziałem że to będzie mmorpg... A że to jest twórców Diablo to może to będzie nieoficjalna kontynuacja diablo, długo oczekiwane Diablo 3 lol :D j/k. Może być ciekawie...
Edit: Ale jakoś nie wygląda mi to na mmo... Możesz dać linka do konkretnej wypowiedzi na ten temat?
Edit2: Z tego co wyczytałem, to sami twórcy gry nie wiedzą jeszcze co robią... Nie mają planów czy to bedzie P2P czy F2P. Myśle że długo trzeba będzie jeszcze czekać...


Ostatnio edytowano 29 sty 2007, 14:11 przez Armagin, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:11 
Cytuj  
www.hellgatelondon.pl
mówiłem ze wszystki tam bedzie, pozatym w newsach jest nowy wywiad przetlumaczony przezemnie. Odrazu pierwszy news, który wyjaśnia dlaczego często jest spotykana na screenach kamera z pierwszej osoby.

Co do konkretnego artykulu o MMO to prosze:
Artykul#1
Artykul#2

Może tez na szybko wytlumacze. Widok fp ma ułatwic strzelanie z broni palnych, jednak mozna tez strzelac z widoku tp, jednak jest on raczej dla broni białej, ktora rowniez pojawia sie w grze.
I nie jest to żaden fps poniewaz nie ma systemu hitboxs tylko ilosc hp moba i ilosc zadawanego dmg broni.


_________________
forfiter

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:15 
Cytuj  
Nie no, gra wyglada swietnie. Ale jakos nie wydaje mi sie, ze ta gra to bedzie mmorpg. Raczej cos ala diablo (pokoje) lub GW (instancje). Wolalbym jednak, aby byly to raczej serwery jak w diablo, cos w stylu Arena.net (Diablo fanboy :D).

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
Do ostatnich informacji na temat premiery Hellgate: London, możemy dodać kolejne: Dzisiaj dowiadujemy się, że firma Flagship Studios będzie stosować system multiplayer bazowany na innych MMO z płatnymi kontami. Bill Roper, który rozmawiał z przedstawicielami Schacknews podczas CES w Las Vegas powiedział, że Hellgate: London jest pełnowymiarym MMO, zawierającym takie rzeczy jak gildie, pełny system socjalny lub masowe najazdy graczy. Podobnie jak w Guild Wars z ArenaNet, aspektem Hellgate MMO będzie wielka ilość wydarzeń. Grupowe i solo PvE będzie głównym punktem gry; PvP będzie obecne, ale nie jest ono obecnie głównym elementem. Będzie również obecny tryb hardcore, podobny do tego z Diablo II. Hellgate MMO będzie zawierało wszystkie misje i pełną storyline, którą można znaleźć w single-player, ale ponadto będą również ekskluzywne rzeczy dla MMO. Podobnie do single-player, MMO będzie również bazowało na dynamicznie zmieniającym się świecie. Ponadto, wiele elementów gry będzie cały czas dodawane przez pracowników Flagship.Flagship planuje, aby otwarte testy beta ruszyły tuż przed premierą gry. Aspekty cenowe gry nie są jeszcze znane, ale Roper zaznaczył, że będzie forma próbna, lub darmowa wersja dla tych, którzy chcą posmakować Hellgate bez zobowiązań płatnych. \"Myślę, że tak jak Diablo i Diablo II zapoczątkowało ten religijny argument, czy jest to RPG czy nie, wydaje mi się, że Hellgate podobnie zapoczątkuje podobna debatę - czy jest to MMO, czy nie\" powiedział Roper, który dodał, że gra była robiona jako MMO od pierwszego dnia.


_________________
forfiter

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2007, 14:23 
Cytuj  
lol, zobaczymy jak im wyjdzie. Trzymam kciuki.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 11:23 
Cytuj  
Frost napisał(a):
I nie jest to żaden fps poniewaz nie ma systemu hitboxs tylko ilosc hp moba i ilosc zadawanego dmg broni.

Czy Quake 4 jest fpsem czy nie? Bo tam wszystko jedno czy trafisz wroga w oko czy dupę (nie posiada hitboxa) :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 17:42 
Cytuj  
http://gry.interia.pl/wiadomosc-dnia/ne ... 07472,4045

Co o tym myślicie?
Nie lubię takich rozwiązań, ale jeśli gra będzie tego warta, na pewno się skuszę, żeby zapłacić

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 19:10 
Cytuj  
Aye, mi też się takie rozwiązanie nie podoba.
Albo płacimy albo nie, wszelakie "premiumy" tego typu śmierdzą mi koreą...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 maja 2007, 22:20 
Cytuj  
A tryb multi w Hellgate london bedzie cos ala gw czy lokacje beda otwarte dla wszystkich graczy?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 00:56 
Cytuj  
Biorac pod uwage, ze bedzie mozliwosc grania za darmo, najbardziej prawdopodobne jest, ze zastosuja rozwiazanie podobne do tego z GW.

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 14:17 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 16:32 
Cytuj  
Hellgate London- od około 2 lat jest o tej grze bardzo głośno ;P i pewnie będzie warta tego zamieszania no ale na blaszaq którego posiadam pewnie nie pociągnie :)

@ Ktoś wyżej napisał,że to twórców dialbo- ja słyszałem,że twórcy Hellgejta wzorowali się na diablo w sprawie gameplayu ale tego nie wiem na pewno :)


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 18:27 
Cytuj  
A co słyszała twoja ciocia z blizzarda?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 18:54 
Cytuj  
Kolejna gra strasznie malo rozreklamowana, malo informacji i brak konkretnych danych, nie mam pojecia jak oni chca cos osiagnac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 20:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Kolejna gra strasznie malo rozreklamowana, malo informacji i brak konkretnych danych, nie mam pojecia jak oni chca cos osiagnac.

Przeczytaj liste plac to sie dowiesz. FSS tworzy Blizzard-North (tzn. ludzie z niego) :P.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 23:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Kolejna gra strasznie malo rozreklamowana, malo informacji i brak konkretnych danych, nie mam pojecia jak oni chca cos osiagnac.


Jeslibys naprawde "siedzial w tym" to wiedzialbys jaka to gierka.

Ta gre robia ludzie ktorzy dali swiatu Warcraft 2/Diablo 1 i 2/Starcraft i zaczynali tworzyc WoW'a (potem odeszli bo nie podobalo im sie ze Vivendi za bardzo naciska).

Moze gdyby nie odeszli z Bllizard 'a to WoW bylby dzis gra lepsza.
W sumie jest gra OK (tak na 7/8 na 10) ale devsi z dzisiejszego Blizza zapomnieli co to kreatywnosc a to jest cecha ktora wypromowala marke Blizzard.

Dlatego nie napalam sie na prezentacje nowej gry Blizzarda w korei bo to juz poprostu ni ci ludzie ktorzy robili te super gry. I to widac po WOW'IE ktory prezentuje w tym momencie poziom simsow z EA (damy 3 nowe armory i 2 nowych bossow jtorych sie trza uczyc 2 miechy a dla 90% graczyto i tak marzenia bo prequest jest tak zajebisty ze ohohoh i mamy abonamennt od 8 milionow za 2 miechy z glowy). Taki jest WoW i taka bedzie nowa gra Blizzarda, no chyba ze to nie bedzie MMO ale i tak nie oczekuje zadnych cudow.

A Hellgate z tego co widzialem (gilmiki z gameplayu) moze w koncu zrobic to co nie udalo sie Divine Divinity, Sacred czy Titan Questowi - przebic Diablo 2. :-)

Czego z calego serca zycze panow z bylego Blizzard North - przynajmniej bedzie w co grac. :-)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 23:47 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
embe napisał(a):
Kolejna gra strasznie malo rozreklamowana, malo informacji i brak konkretnych danych, nie mam pojecia jak oni chca cos osiagnac.


Jeslibys naprawde "siedzial w tym" to wiedzialbys jaka to gierka.

Tyle ze wlasnie na tym polega rekama aby nie "siedziec w tym".
Reklama dociera do Ciebie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2007, 23:57 
Cytuj  
Wole nierozreklamowana gre ktora bedzie po prostu dobra (FarCry - zero reklamy przed premiara a do teraz hit) i milo mnie zaskoczy.

Niz szeroko reklamowane gowno ("nowy dodatek do Simsow najlepiej sprzedajacej sie gry wszechczasow", "gra tworcow xxx i yyy", nowa gra pana xx yy", "rewolucyjna grafika, dzwiek, AI, fizyka i wszystko", "najlepsza gra w gatunku od czasow xx" czy "pogromca xx albo yy") przy ktorym bede tylko plakal ze moglo by byc lepiej. A tworcy naobiecywali a 90% zostalo na materialach reklamowych.

Reklama jest dobra, ale ja jej juz nie wierze. :-)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.