mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 23:51 
Cytuj  
hej!

Potrzebuje informacji (najlepiej sprawdzonych) jak mozna zaplacic za mmorpg RYL (wersje malezyjska). Z tego co sie orientuje istnieja trzy wersje tej gry

1. serwery w malezji RYL 1 www.ryl.com.my
2. serwery w usa RYL2: path of emperor www.ryl.net
3. inne serwery z wersjami nieangielsko jezycznymi

wszystkie z nich sa platne, teraz chodzi mi o to czy ktos moze placil w jakis sposob, o ile problemu z sererem w usa nie ma , potrzeba odpowiednia karte kredytowa, to bardzo zalezalo by mi na tym zeby grac w RYL1
gralem w beta wersje tej gry w malezji, potem w usa, niestety pierwszy serwer zrobil sie platny a drugi przeksztalcono na ryl2(tez platny), mnie ryl2 podoba sie mniej niz jedynka, dlatego bardzo chcialbym grac na serwerach malezyjskich, niestety oni nie przyjmuja kart visa, tylko paypal, a tego z kolei nie obsluguja polskie banki, tak? dobrze mowie? jestem troche lewy jesli chodzi o te sprawy dlatego generalnie potrzebuje pomocy, najlepiej kogos kto w cos takego gra , placi , ma sprawdzony sposob jak placic itd.
(wg mnie ryl jest lepszy od KO,WOW , GW , we wszystkie gralem i ryl podoba mi sie bardziej)cena okolo $10 to i tak dwa razy taniej niz wow
generalnie chodzi o to jak zaplacic za gre na malezyjskich serwerach, jesli nie znajde sposobu bede gral na ryl2 na serwerach w usa ale to jest dla mnie ostatecznosc

jestem pewien ze jakos da sie za to zaplacic pomimo ze mieszkamy w europie

mam nadzieje ze posta zamiescilem w dobrym miejscu, bardzo prosze o pomoc

krokoo

ps. ludzikow ktorzy chetnie wkleili by mi linka do ichniejszego forum informuje ze przeczytalem ich forum nie raz i generalnie ich wypowiedzi koncza sie w miejscu: " mieszkasz w europie? lol, przeprowadz sie do malezji, do nas"....

ps2. jakies sluchy chodzily o wersji europejskiej ryla... ale nie da sie niczego znalezc na necie , jesli posiada ktos takowe informacje bede wdzieczny za podzielenie sie nimi

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 05:54 
Cytuj  
plac paypalem i tyle :P
https://www.paypal.com/pl/ , skoro masz karte to mozna zaladowac konto paypal karta i placic paypalem


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.