mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:19 
Cytuj  
Wyglada na to ze tytulom takim jak Anarchy Online, Neocron czy Eve Online rosnie konkurencja w postaci nowej produkcji Mythic Entertainment tym razem z gatunku sci-fi: Imperator.

Przykladowe screeny:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wiecej informacji na temat gry: http://www.imperatoronline.com/


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:33 
Cytuj  
No wreszcie jakiś Sci-Fi. Yay!

ale to miasto... takie sobie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 08:48 
Cytuj  
kilka filmikow z gry
http://www.gamespot.com/pc/rpg/imperato ... _devint_03


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:16 
Cytuj  
Ostatni screenik taki przyjemny dla oka...

Co do miasta ;-) Wiesz to nie Rubi-Ka gdzie wszystko bylo budowane od futurystycznych podstaw... to ziemia! ;-) Gdzie masz nowe jak i stare budynki...

Yea ;-) At Last!

SvD.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 09:23 
Cytuj  
AO też mi nie leżało pod względem architektury... za to Neocron :] super.

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2005, 13:30 
Cytuj  
2 i 3 screen w pewnym stopniu mi HALO przypomina.


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 12:59 
Cytuj  
Dlugo sie nie nacieszylismy, gra zostala odlozona na polke na rzecz rozwoju DAoCa i Warhammera ;)
http://www.imperatoronline.com/pressrelease/

FAIRFAX, VA - July 13, 2005 - Mythic Entertainment, developer and publisher of massively-multiplayer online role-playing games, today announced the production postponement of "Imperator," the sci-fi MMORPG previously scheduled for a June 2006 release. The decision was made after a complete internal review of the project status.

"This was the most difficult decision that we have ever had to make," said Mark Jacobs, CEO and president of Mythic Entertainment. "However, our tremendous success with 'Dark Age of Camelot' set the standard for Mythic of releasing nothing less than triple-A games, and 'Imperator' was simply not meeting that standard."

There are no personnel layoffs planned as a result of this decision. Staff will be reassigned to the ongoing development of "Dark Age of Camelot" including the next expansion, "Darkness Rising," scheduled for Q4 '05. In addition some personnel have already been assigned to the new "Warhammer" MMORPG which Mythic announced at E3 in May 2005.

"Our team made a tremendous effort with the game and the praise it drew at E3 and in previews reflected their skill and dedication," Jacobs continued. "But in the final analysis it just wasn't great enough to be a Mythic game at this time."

Mythic will perform an internal reassessment of the game's features and make a decision on how to proceed with its development in the future.

The decision to postpone "Imperator" also means that the company's plans to establish a European publishing office have been postponed. It is expected that those plans will resume as the company prepares for its 2007 worldwide publication of the "Warhammer" MMORPG.


X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 13:25 
Cytuj  
Cytuj:
Dlugo sie nie nacieszylismy, gra zostala odlozona na polke na rzecz rozwoju DAoCa i Warhammera
http://www.imperatoronline.com/pressrelease/
Przykre to trochę. Podobne zagranie było w przypadku UO:X, marketing wolał aby devsi dalej rozwijali dziadulka UO zamiast skończyć UO:X (to był taki news z pogranicza nekromancji z kanibalizmem :wink:). Pamiętam, że dawno mnie tak nic nie wpieniło. Tu o ile rozwój Wh moge zrozumieć jako powód wstrzymania prac o tyle 'kolejny taśmowy dodatek do DAoC'a' raczej nie przechodzi...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 13:30 
Cytuj  
ja juz dawno zrozumialem prawidla marketingowe , nie robi sie gier orginalnych tylko klony gier ktore odniosly sukces


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 13:41 
Cytuj  
Hmm, no wiecie, wyszła w końcu druga edycja WFRP więc i klientów trochę się złapie. :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 16:20 
Cytuj  
A mi sie miasto podoba :) przypomina mi Syndicate az sie leska kreci chlip :) no i drugie chlip ze odlozyli produkcje ble.


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 16:31 
Cytuj  
O lol...

Rzeczywiscie... zastanawialem sie co mi to przypomina... Syndicate! ;-)

W takim świecie zasad jak w Syndicate z checia bym pogral.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 18:41 
Cytuj  
szkoda że projekt upadł, a tak się dobrze zapowiadało. :har:
P.S. ja najchętniej pograłbym sobie w jakiś wypasiony, ogólnie dostępny MMORPG w klimacie Władcy Pierścieni, np. 1000 lat po wydarzeniach z książki. :]


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 19:04 
Cytuj  
Nightclaw napisał(a):
szkoda że projekt upadł, a tak się dobrze zapowiadało. :har:
P.S. ja najchętniej pograłbym sobie w jakiś wypasiony, ogólnie dostępny MMORPG w klimacie Władcy Pierścieni, np. 1000 lat po wydarzeniach z książki. :]


No tak, a my zyjemy w klimacie sredniowiecza.....jedynie 1000 lat po wydarzeniach np. chrztu Polski....

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 19:34 
Cytuj  
A slyszales zeby Mieszko I rzucal np. fireballe?? Mysle ze chodzi o jakas gre w klimatach Shadowruna


_________________
retired...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 19:46 
Cytuj  
No ja mialem bardziej na mysli, ze ciezko zeby istnial jakis MMO w klimacie np. tego lotr 1000 lat po calej akcji....
Tak jak w realnym swiecie wszystko sie zmienia, a ze da sie zrobic na sile gierke z plakietka "1000 years later, since that time not much has changed, we've invented only: new armor attachments! now you can drink your ale while fighting and refill it at the closest ale station! Next what have changed in our world is time spending for house wifes! A rock cube with symbols on it whitch makes your wife watch it all the day, or new metal cube Gandalfsonic Trinitron for those want to experience better quality symbols!" etc. IMO bez sensu.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 19:55 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
No ja mialem bardziej na mysli, ze ciezko zeby istnial jakis MMO w klimacie np. tego lotr 1000 lat po calej akcji....
Tak jak w realnym swiecie wszystko sie zmienia, a ze da sie zrobic na sile gierke z plakietka "1000 years later, since that time not much has changed, we've invented only: new armor attachments! now you can drink your ale while fighting and refill it at the closest ale station! Next what have changed in our world is time spending for house wifes! A rock cube with symbols on it whitch makes your wife watch it all the day, or new metal cube Gandalfsonic Trinitron for those want to experience better quality symbols!" etc. IMO bez sensu.

Jezeli kcesz robic taka giere na sile to rzeczywiscie lepiej dac sobie spokoj ale mozna zrobic to ciekawie popatrz na pnp rpg shadowrun ktory jest kontynuacja earthdawn w przyszlosci i jakos w shadowrunie nie widac wciskania niczego na sile :D
ps
eh sry jesli zabrzmialo to cokolwiek bez sensu ale goraco jest :P Chodzilo mi o to, ze nie wiem o co ci chodzi :D


_________________
retired...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2005, 20:03 
Cytuj  
eh sry jesli zabrzmialo to cokolwiek bez sensu ale goraco jest :P Chodzilo mi o to, ze nie wiem o co ci chodzi :D

No to proscie mowiac, nie widze w jaki sposob moglby powstac mmorpg w klimacie czegos co bylo wedlug tej fantastyki 1000 lat temu, kontynuacje z watkiem wiazacym sie z przeszloscia o nazwie np. "Ancient people done this and that bla bla bal lets kill that boss" to jeszcze ujdzie. Ale nie da sie zrobic czegos realistycznie 1000 lat pozniej z takim samym klimatem jak przeszlosc 8)

PS.Nom, goraco strasznie :har:

*

Posty: 81
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 14:21 
Cytuj  
No jak nie !!?? Przykładowa fabuła Elrond jako że żyje wieczne wraca do Śródziemia bo w swoich objawieniach widział mroczną przyszłość, która niedługo ogarnie Śródziemie. Mroczna rasa (Sauron był jednym z tej rasy) pragnie zagarnąć Śródziemie przypłyneli z południowego - wschodu na czarnych statkach mając jeden cel zniszczyć to co jest inne niż ich rasa. Są jak szarańcza wszysto co napotkają zniszczą, spalą, zrabują. Wprowadzony zostałby wątek np. Bitwy morskiej której w grach RPG raczej nie spotkamy. Dużą rolę odegrałby Frodo który otrzymał dar nieśmiertelności. Mroczna rasa mogłaby chcieć poznać sekret nieśmiertelności, co sprawiłoby że byliby niezniszczalni. Tak w ogóle to chodzi mi o jakiś freestyle osadzony w realiach Tolkiena. Wszystko mogłoby się dziać np. wcześniej, Tolkien wymyślił tyle że na bank wyszłaby porządna gierka. Troche się rozpisałem sorry.


_________________
Prawdziwy sens zabijania zobaczysz tylko w obliczu wojny.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lip 2005, 15:03 
Cytuj  
Mroczna rasa (Sauron był jednym z tej rasy)

Sauron nalezal do rasy maiar :|

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.