mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 19:17 
Cytuj  
Devsi odpowiedzialni za the Chronicles of SpellBorn zaczeli przyjmowac zgloszenia do closed beta testow ich gry. Aby wypelnic formularz zgloszeniowy trzeba sie wczesniej zarejestrowac na ich forum.

Na bete zapisac mozna sie w tym miejscu, natomiast tutaj mozecie sie zarejestrowac na forum.

Na koniec pozostaje jeszcze wrzucic link do oficjalnej strony, gdzie znajdziecie sporo informacji o tCoSB oraz oczywiscie FAQ dla spragnionych info o grze w wersji skondensowanej. Click.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 21:33 
Cytuj  
zalatuje mi to dalekowshodem ale z racji ze obecnie rynek nas nie rozpieszcza to nie bede wybrzydzac, jak odbiore nowa vga to wysle app


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 22:14 
Cytuj  
Jak mam im wyslac ten plik DXDiag.XML jak nie ma go nigdzie na dysku, jak to zrobic ?

EDIT>> Przepraszam, juz mam, trzeba go utworzyc :) <<

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2005, 23:20 
Cytuj  
wygląda to to fenomenalnie...

Obrazek

ciekawe jak się rusza

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 05:35 
Cytuj  
No tentego z wygladu pierwszy klon WoWa, ciekawe czy bedzie award jakis "for 1st wow clone" :oops:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 09:51 
Cytuj  
raczej Lineage , mimo ze to produkcja Francusko-Belgijska

jedno jest pewne : za muzyke bierze sie sam Jesper Kyd wiec bedzie napewnoe zajebista


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 10:21 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jedno jest pewne : za muzyke bierze sie sam Jesper Kyd wiec bedzie napewnoe zajebista


Hmm o ile się niemyle to on zrobil muzyczke do GW. Wedle gustu, ale wydala mi sie tam troche mdla, w sumie przez wiekszosc czasu niezdawalem sobie sprawy ze ja slysze. W sumie moze i to dobrze, ktos powiedzial ze w grach dobra muzyka powinna byc taka ze jej sie nawet nie slyszy


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 10:42 
Cytuj  
Panowie, poczekajmy, nie nastawiajmy sie od razu na nie.
Primo dopiero zaczyna sie beta, sekundo gra ma interesujace features (oczywiscie jestem realista w tym temacie), tertio diablo bylo klonem uo bo mialo rzut izometryczny? Na boga. Na pierwszy rzut oka eq2 jest klonem daoca w takim razie.

juz.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 11:18 
Cytuj  
Też mi się wydaje że mowienie, że to klon wowa to nadużycie... ta gierka ma swój ciekawy charakter...
Na pierwszy rzut oka wygląda, że grafika nie będzie wyciskała siódmych potów z kart graficznych.
Mam już dosyć cukierkowych silikonowych modeli a'la EQ2.
Spellborn wygląda bardzo obiecująco. To pierwszy tytuł po WoW o którym moge to powiedzieć. Nie sądze żeby mnie od WoW oderwał... jeszcze nie ale może dzięki niej będe miał jakąś szansę na skok w bok ;)

Z drugiej jednak strony wiadomo, że pod względem budżetu WoWa nie przebije raczej a jak wiadomo kasa = rozwój w MMORPG.

No ale zobaczymy :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 11:38 
Cytuj  
Podobieństwo do WoW ? Moze troszke do Lineage, ale juz widac po tych paru skrenach ze chca wyrobic swoj klimat i moze bedzie lux bo faktycznie grafika WoW jest juz zacofana dosc bardzo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 11:39 
Cytuj  
no i o2 podsumowal o co tak naprawde chodzi w tym biznesie :]

w jakim sensie zacofana jest grafa WoW? , ze niby nie taka jak w EQ2?
no i dobrze gry mmorpg robi sie dla ludzi nie stacji graficznych


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 11:51 
Cytuj  
A wlasnie, co ciekawsze devsi od razu zapowiadali ze nie nastawiaja sie na super wyglad graficzny gry. Wychodza z zalozenia ze uo wygladalo badziwnie a gralo (gra) w nia tysiace osob. Bardziej bede starali sie stworzyc specyficzny klimat.

juz.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 11:53 
Cytuj  
ta dwutlenek dobrze to ujął :)
nie chodzi o to by trójkątów było jak więcej, chodzi o wyrobienie swego własnego niepowtarzalnego stylu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 12:09 
Cytuj  
EQ2 to wcale nie taka rewelacja, a wymagania sprzetowe troszke przesadzone, przyklad wybalansowania wymagania/jakosc to nadal niedoscignione Lineage2 ( najnowsze C4 kolejne poprawki tekstur ).
Ja wiem ze WoW to klimat ale postaci mogli troszke dopracowac bo jak po roku grania w L2 weszlem w WoW to wszyscy znajomi sie smiali z tej grafiki :)
Ciekawe czy SpellBorn wniesie cos ciekawego wogole bo jesli maja robic kolejny mmog gdzie tlucze sie miliony mobow lub robi sie questy, w których zabija sie kolejne miliony mobów to nie ma sensu.
No i tu jest własnie szansa ze nie robi tego gigant taki jak blizz, który robi wszystko pod klienta i moze oni cos zrobia innego co sie przyjmie i bedzie sukcesem, a za rok bedziemy czytac "Juz 10 milionów opłacanych kont w SpellBorn..." :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 12:38 
Cytuj  
sposób rysowania mangi jest taki a nie inny - nie każdemu to odpowiada. Duża szczegółowość posunięta aż do przesady w rysowniu postaci (błyszczące oczojebne 5 razy większe niż nasza postać miecze i majtki wystające spod heavy armor-u) i dużo gorsza jakość otoczenia.
Ma to swój urok nie przeczę, ale fanów jest mniej więcej tyle samo co przeciwników tego stylu.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 14:01 
Cytuj  
Wyglada oblednie imo. Nie lubie grafiki silacej sie na 'ultrarealistycznosc'. Taka troche komiksowa mi odpowiada w 100%. Pewnie dlatego WoW mi sie tak podoba.

A co do muzyki to jest strasznie wazna i dobrze, ze wezmie sie za nia ktos kto zna sie na rzeczy (mam nadzieje). Ostatnio WoW przestal mnie bawic... do chwili gdy wlaczylem muzyke z powrotem! Nawet nie zdawalem sobie sprawy jak wiele znaczy muzyka. Jak dla mnie jakies 30-40% klimatu jak sie okazuje.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 14:22 
Cytuj  
Ten obrazek jest de best imo.
Obrazek


_________________
Obrazek


Posty: 30
Dołączył(a): 15.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 14:49 
Cytuj  
Hmm a ta beta juz jest do sciagniecia :P ?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 14:53 
Cytuj  
Poko napisał(a):
Hmm a ta beta juz jest do sciagniecia :P ?


:roll:
przeczytaj wszystko od początku to będziesz wiedział


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 paź 2005, 15:20 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Aldatha napisał(a):
jedno jest pewne : za muzyke bierze sie sam Jesper Kyd wiec bedzie napewnoe zajebista


Hmm o ile się niemyle to on zrobil muzyczke do GW.


Błąd - GW - Jeremy Soul.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.