mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 09:02 
Cytuj  
Za rpgfan.com:
rpgfan.com napisał(a):
Sony Online Entertainment's president John Smedley said at his keynote speech at the Austin Game Developers Conference that SOE would be releasing a subscription-free MMORPG. Much as SOE's EverQuest II partially works, their upcoming MMORPG will allow players to buy access to new zones and equipment in lieu of a monthly fee.

Smedley did not give a release window for the game, other than that they "[will] be launching this quickly."

Czyli krótko mówiąc, niby nie trzeba będzie płacić, ale bez tego nie wejdziemy sobie do nowych obszarów etc :}


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 09:39 
Cytuj  
a o jakiej grze to info jest?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 10:29 
Cytuj  
Oprócz tego, że ma nie być monthly fee żadnych informacji o samej grze nie podano :x


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 11:16 
Cytuj  
znajac soe all acces bedzie odblkowowywal w tej grze wszystko ;]


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 00:12 
Cytuj  
mailowalem o tej grze z babką z SOE, oficjalne informacje podadzą na wiosnę 2006. jestem bardzo ciekaw tej gry

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 00:34 
Cytuj  
ja tam omijam produkty SOE szerokim łukiem i bardzo dobrze na tym wychodzę - POLECAM!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 03:28 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
mailowalem o tej grze z babką z SOE, oficjalne informacje podadzą na wiosnę 2006. jestem bardzo ciekaw tej gry



Jakies konkrety?

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 16:56 
Cytuj  
Mark24 ---> no widzisz a ja zajmuję się grami SOE i zarobiłem na tym na dobry samochód, tak to jest między nami cwaniakami.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 17:43 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
Mark24 ---> no widzisz a ja zajmuję się grami SOE i zarobiłem na tym na dobry samochód, tak to jest między nami cwaniakami.

Hmm, no to wiadomo już czemu tak EQ2 wychwalałeś :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 17:52 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
Mark24 ---> no widzisz a ja zajmuję się grami SOE i zarobiłem na tym na dobry samochód, tak to jest między nami cwaniakami.



A dokładniej to co robisz jeśli można spytać?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 20:27 
Cytuj  
Soulcatcher napisał(a):
Mark24 ---> no widzisz a ja zajmuję się grami SOE i zarobiłem na tym na dobry samochód, tak to jest między nami cwaniakami.


Między nami cwaniakami... to ja zarobiłem na willę, dwa samochody i basen :P
... niech nam żyje SOE...

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 21:10 
Cytuj  
co robię? reklamy google na stronach EQ2 mają bardzo wysokie stawki, a oglądalność jest (a przynajmniej przez pierwszy rok była) bardzo wysoka
http://eq2.gamepressure.com

Dwutlenek ---> no to pozazdrościć

SwenG ---> no pewnie, ale WoW pod tym względem też nie jest zły, tyle że ja nie mam za bardoz do WoWa serca bo to jednak sporo pracy

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 21:25 
Cytuj  
Cytuj:
Między nami cwaniakami... to ja zarobiłem na willę, dwa samochody i basen


wcale nie zarobiłem :-?

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 21:49 
Cytuj  
Soulcatcher -> Mozesz rozwinac wypowiedz? Jak to robisz reklamy? Powiedz cos wiecej ;)


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 22:27 
Cytuj  
Soulcatcher ja się bawię mmorpgami, traktuję je jako czystą rozrywkę, a na życie zarabiam w inny sposób. A z doświadczenia wiem, że pracy i rozrywki nie da się połączyć bo po kilku miesiącach okazuje się, że rozrywki już nie ma - pozostał tylko zapierdol. Więc kondelencje - wolę pracować w innej branży i bawić się mmorpgami, niż zarabiać na mmorpgach, a bawić się np. kopaniem węgla 800m pod ziemią ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 23:45 
Cytuj  
wipe at 1% firemaw , wurwa mac! :evil: :evil: , 30 flame buffet na tanku :/

1:05 - firemaw klekl :]


sry ze w tym topicu emocje :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 09:28 
Cytuj  
Compton ---> nic skomplikowanego :) wystarczy że zrobisz bardzo popularną stronę po angielsku i zapiszesz się do programu Google Adsense który pozwala ci an tej stronie wyświetlać banery z google i kasa sama płynie :)
zobacz sobie strony http://eq2.gamepressure.com http://wow.gamepressure.com http://guildwars.gamepressure.com i tak dalej

Mark24 ---> jak zwykle mamy odmienne zdanie na każdy dostępny temat. Ja grami MMO bawię się od lat i od lat dobrze na grach zarabiam, nie znudziło mi się i nic nie zapowiada tego aby mi sie znudziło.
Ja w pracy zajmuję się grami za pieniądze, a w domu robię to co chcę, mogę grać lub nie i w taką grę jaką lubię.
Piszesz że wolisz pracować w innej branży, uważam to stwierdzenie za kłamliwe, ponieważ jestem pewien że gdybyś zarabiał kilka tysięcy miesięcznie na graniu to z nikim byś się nie zamienił.
A tak ogólnie to z tego co pamiętam mieliśmy ze sobą nie rozmawiać ponieważ ty jesteś "bogiem gier mmo" a ja tylko lamuchem od EQ2, więc może nie rozmawiajmy.

**

Posty: 239
Dołączył(a): 29.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 10:37 
Cytuj  
roball napisał(a):
Mialbys chwile zeby pogadac na ten temat? Mam male problemy z tym systemem i nie moge znalezc kogos kto posiada wiedze na ten temat.


odpisalem ci na emaila, nie mielismy i nie mamy z tym problemów

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 10:41 
Cytuj  
Ja rowniez sie dolaczam , wystosowalem juz odpowiedni PM , chcialbym tez uzyskac pare odpowiedzi na moje pytania na temat eq2 , gralem w trials of the isle i musze powiedziec ze po liftingu sprzetu program dziala nad wyraz przyzwoicie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2005, 10:47 
Cytuj  
Soulcatcher - skończ z łaski swojej z tym afiszowaniem i gówniarskim chwaleniem się ile to Ty nie zarabiasz i na czym to Ty nie zarabiasz. Nikogo to nie obchodzi, to nie jest forum o zarobkach, finansach, a topic nie ma nazwy "tu chwalimy się ile zarabiamy".

Soulcatcher napisał(a):
Mark24 ---> no widzisz a ja zajmuję się grami SOE i zarobiłem na tym na dobry samochód, tak to jest między nami cwaniakami.


A gdybyś te moce przerobowe zaprzęgnięte do projektu EQ2.pressure przerzucił na projekt WoW.pressure, biorąc pod uwagę dziesięciokrotnie wyższą popularność WoW-a, oraz to, że dodatkowy potencjał włożony w stronkę WoW-a mógłby ją uatrakcyjnić i zrobić konkurencyjną z thottbotem lub nawet wow.allakhazam pewnie zarobiłbyś na 10 samochodów. Więc zależy jak liczysz tą zarobioną kasę - mi to wygląda na stratę 9 samochodów ;) Gdybyś zamiast mnie banować z gry-online zatrudnił (za 2-3 samochody rocznie - dużo nie chcę) zyski byłyby większe 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.