mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 20:32 
Cytuj  
[przewin na dol]

Nie minelo zbyt duzo czasu od ostatniego beta weekendu, ktory zostal bardzo pozytywnie oceniony przez wiekszosc bioracych w nim udzial graczy, a juz szykuje sie nastepny. Tym razem organizowany przez znany wszystkim dobrze Penny Arcade oraz oczywiscie NCSoft.

Tak jak poprzednio AA free-play event rozpocznie sie w piatek o godzinie dziewietnastej naszego czasu i potrwa do godziny pierwszej w nocy z poniedzialku na wtorek. Nie wiadomo na razie, czy konta z poprzedniego eventu zostaly skasowane i czy bedzie mozna grac starymi postaciami. Biorac pod uwage, ze miedzy beta weekendami w GW wipe'ow nie robili, to istnieje duze prawdopodobienstwo, ze bedziemy mogli sie przewiezc starym wozkiem. Jakby nie bylo, wszyscy zainteresowani musza udac sie na strone PA i kliknac na odpowiedni banner, zeby ponownie dostac kluczyk (nawet jesli uczestniczyli juz wczesniej w beta weekendzie i kluczyk posiadali). Osoby, ktore zamowily wczesniej gre w pre-orderze automatycznie wezma udzial we free-play evencie bez potrzeby pobierania kluczyka od PA.

Klienta gry mozna sciagnac juz teraz z tego samego FTP, co wczesniej, czyli stad. Pobrany installer nalezy zainstalowac i spatchowac (2.6gb do sciagniecia, 6gb na dysku po rozpakowaniu).

Wszystkich zainteresowanych gra oraz informacjami o niej zapraszam do poprzedniego tematu dotyczacego Auto Assault, znajdujacego sie nie gdzie indziej tylko w Niusach. Click. Na szczegolna uwage zasluguje jego ostatnia strona, gdzie zamiescilem pare screenow i spisalem swoje wrazenia po ostatnim beta weekendzie.

Dzieki za info Azelito.


Ostatnio edytowano 13 lut 2006, 20:19 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 22:46 
Cytuj  
Ja jeszcze dodam, że w międzyczasie był patch (jakieś ~400MB) w którym poprawili (moim zdaniem) trochę silnik (mam odczucie że mniej i żadziej się tnie) no i poprawili dźwięki wydawane przez brykę (już słychać jak strzelasz ;)).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:40 
Cytuj  
Ghm... nie dosc ze nie chca mi przyslac keya (dostal ktos?) to jeszcze w czasie instalacji cos robi konflikt, przy daniu check all files to samo. Jest jakas opcja sciagniecia tego w calosci or sth?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 22:58 
Cytuj  
Nieraz jest down ich serwera i nie mozna pobierac plikow (tak bylo wczoraj), nie wiem jak teraz, bo juz zassalem co trzeba. Co do klucza, to nie mi takze nie przyslali, ale wlazlem na ta stronke jeszcze raz i o dziwo tym razem mail przyszedl.

Cytuj:
(...)
Congratulations! You have been selected to take part in the Great Penny Arcade Auto Assault Beta Weekend!


To jak to jest, nie daja kazdemu klucza ?


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 23:05 
Cytuj  
Chyba dopiero teraz rozesłali. Jakby co to chętnie swój odstąpię.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 23:52 
Cytuj  
Wyglada na jakies losowanie, albo niektore maile w dziwny sposob pomijaja. Jednemu przyszlo, drugiemu nie... Anyways, ja juz mam i zamierzam pograc biomekami, mam nadzieje, ze nieco dluzej niz 4 lvle.


Posty: 27
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 01:03 
Cytuj  
Na jednego maila przyszlo, na drugiego nie. Loteria widac.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 18:44 
Cytuj  
Hej!

Czy ktos gra na jakims kiepskim sprzecie? Mam athlona 1,4 i 512 mb GF6200 256 mb i gra wywala sie na starcie. Na notebooka (lepszy procek)niby mi wchodzi, ale radeon mobilty 9000 to pewnie bedzie za malo :/

Gra ktos na kiepskim procku? Bo troche sie ludze ze moze to kwestia softu.

Pozdrawiam.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 19:48 
Cytuj  
Na takim sprzecie nie ma mowy o komfortowej grze, nawet z najnizszymi mozliwymi ustawieniami :\ Chyba ze wprowadzono jakies drastyczne zmiany od ostatniego bweekendu.

Czy komus udalo sie zalogowac do gry? Ja probuje od parudziesieciu minut i przy logowaniu dostaje msg, ze konto jest nieaktywne (zalozylem jedno, a potem drugie nowe przez add game), albo serwery leza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:26 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Czy komus udalo sie zalogowac do gry? Ja probuje od parudziesieciu minut i przy logowaniu dostaje msg, ze konto jest nieaktywne.

Taka informacja pojawia sie, gdy login serwer jest down.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2006, 20:43 
Cytuj  
Niby tak, ale zapomnialem wspomniec, ze moi e-friends juz graja... Wyglada na to, ze niektorzy maja problemy z zalogowaniem sie po prostu. Na oficjalnych forach tez o tym pisza :< Slabo.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 18:15 
Cytuj  
Wlasnie dostałem zaproszenie do bety aa. W samą porę.. nawet nie bedę ściagał klienta bo nie zdążę :) Ciekawe czy ten numer będzie działał w przyszłej becie. Być może przekonam się na własne oczy jak bardzo mi nie podchodzi ta gra :D


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 20:04 
Cytuj  
W samą porę.. nawet nie bedę ściagał klienta bo nie zdążę

Na co nie zdazysz? Beta skonczyla sie dzisiaj w nocy.

Ciekawe czy ten numer będzie działał w przyszłej becie.

Nie bedzie.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 20:59 
Cytuj  
No to ciekawostka po co przysłali mi dzisiaj ten numer. Emila dostałem o 17:24 a pocztę ściągam kilka razy dziennie :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 22:43 
Cytuj  
Maja cos popieprzone ogolnie. Do mnie na jednego maila przyszly dwa kody, chociaz zapisywalem sie tylko raz... Chociaz ten drugi przyszedl w sobote wieczorem, jak sie juz dawno beta weekend zaczal. To samo bylo w poprzednim bweekendzie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 08:48 
Cytuj  
Dostałem invite do EU-Bety na drugie konto w NCSoft. Mogę się podzielić.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 09:07 
Cytuj  
chetnie przyjme acc do betki
z gory dzieki

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2006, 20:27 
Cytuj  
Nie chce trzeci raz tworzyc niusa o tej samej tematyce, wiec update'uje poprzedniego o AA.

Po raz trzeci NCSoft daje nam mozliwosc pogrania przez pare dni w nich najmlodsze, skrzywdzone przeinstance'owaniem dziecko - Auto Assault. Aby dostac dostep do beta weekendu, ktorego start zaplanowany jest na siedemnasty dzien trwajacego miesiaca, nalezy wejsc tutaj i wypelnic wszystkie pola.

Klient do pobrania tutaj.

Wiecej info o samej grze w tym miejscu, na samym spodzie.

UPDATE: Zapomnialem dodac, ze stad od niedawna mozna pobrac nowy, oficjalny trailer gry.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 07:59 
Cytuj  
Dodam tylko ze kazdy abonent FilePlanet, ktory ma oplacona subskrypcje moze zalapac sie na kluczyk. Klient juz sie sciaga.
http://www.fileplanet.com/promotions/autoassault/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 16:24 
Cytuj  
Też mam do oddania kluczyk do EU bety Auto Assault.
Szczegóły tutaj: viewtopic.php?p=333896#333896


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.