mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 11.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 13:57 
Cytuj  
Witam,

Ostatnio dorwalem sie do informacji jak dopchac sie na Bete DDO.

Wsszystko gra mam kontko, klienta, spaczowany znalazlem proxy i...?

Nie moge dorwac kluczyka z fileplanet....

Czy komus sie ta sztuczka ostatnio udala?
Zagladalem tam z roznych ip przedewszystkim UK ale tez US i nic.
Zawsze laduje w kolejce oczekujacych....

Przegapilem jakas informacje? Ktos ma moze zbedny Key?

Wszelka pomoc mile widziana....

Yahro

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 14:54 
Cytuj  
Wydawalo mi sie, ze jest juz temat o ddo a nawet kilka tematow, tutaj link do ostatniego -> http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17554

ps. wystarczylo pomyslec


_________________
@polygamia


Posty: 4
Dołączył(a): 11.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:46 
Cytuj  
W sumie to faktycznie mozna by bylo tego posta tam przeniesc. Jesli sie znalazl by admin forum to prosil bym go o przeniesienie tam ... nie chce smiecic....

Jak najbardziej. Czytalem te posty i doszedlem tak dalego jak sie dalo ale nie moge przejsc fazy zdobycia kluczyka. Bylem ciekaw czy od tego czasu kiedy zakladaliscie kontka cos sie zmienilo? (15.01.2006 - pirewszy post...)

Mozliwe ze nie mam poprostu szczescia do proxy....


Y.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 15:49 
Cytuj  
yahro napisał(a):
W sumie to faktycznie mozna by bylo tego posta tam przeniesc. Jesli sie znalazl by admin forum to prosil bym go o przeniesienie tam ... nie chce smiecic....

Jak najbardziej. Czytalem te posty i doszedlem tak dalego jak sie dalo ale nie moge przejsc fazy zdobycia kluczyka. Bylem ciekaw czy od tego czasu kiedy zakladaliscie kontka cos sie zmienilo? (15.01.2006 - pirewszy post...)

Mozliwe ze nie mam poprostu szczescia do proxy....


Y.
Ja dostałem klucz po tym jak sie zgłosiłem na betę. Nawet maila nei dosałem tylko mi się wyświetlił po rejestracji...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 4
Dołączył(a): 11.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 16:40 
Cytuj  
Tez sie zglaszalem na bete.... 2 razy... raz jako polak raz bylem bardziej angielski niz anglicy...

Ulice, kod pocztowy, telefon, serek na ktorym lezy kontko pocztowe (.co.uk), ip itd.... :x


Oblecialem fileplanet jeszcze raz....
Nawet na codemaster raz mnie nie wpuscil tym razem z ip z usa...

I nic....

Mozliwe ze zwyczajnie przyjeli juz wystarczajaca ilosc ludzi....

Jesli komukolwiek ostatnio udalo sie zdobyc kluczyk to prosil bym o info...

Dzieki wielkie....

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 19:40 
Cytuj  
Do European Beta nie potrzeba proxy. Z czystej ciekawosci sprawdzilem przed chwila co i jak. Rzeczywiscie wyglada na to, ze kluczyki sie skonczyly poki co. W miejscu gdzie powinien pokazac sie kluczyk mamy "You are on the Waiting List. See info below.". Wyglada na to, ze musisz uzbroic sie w cierpliwosc i czekac. Kazdego dnia wysylana jest kolejna partia kluczy ...

Cytuj:
Your unique DUNGEONS & DRAGONS ONLINE™: Stormreach™ European beta key is reserved for you! Guaranteed!!! Due to high demand and release schedule, we are distributing a limited amount of keys each day. You will get your key as soon as your group is released. Watch for your DUNGEONS & DRAGONS ONLINE™: Stormreach™ European beta key email and have fun!


T.


Posty: 4
Dołączył(a): 11.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 01:24 
Cytuj  
Na to wyglada. Kurcze a narobilem sobie smaka czytajac wasze posty....

:wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.