mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 11:38 
Cytuj  
Dla fanów, którzy wylewają krokodyle łzy nad wycofaną z produkcji grą Stargate SG-1: The Alliance, nawiązującą do niezwykle popularnego serialu S-F, pewien rodzaj husteczki na ich otarcie proponuje firma Cheyenne Mountain Entertainment. Otóż przedstawiciele tego studia developerskiego poinformowali o pracach nad grą z rodzaju MMORPG, Stargate Worlds, osadzoną właśnie w uniwersum Gwiezdnych Wrót!

Dzięki Stargate Worlds gracze będą mogli eksplorować rozległy świat a właściwie światy, przeżywać mnóstwo przygód i toczyć walki. Dzięki podróżom przez Gwiezdne Wrota odwiedzimy zarówno światy przypominające Ziemię w różnych okresach historycznych ludzkości, jak również planety Obcych czy statki kosmiczne. Możliwe będzie zawieranie sojuszy, odkrywanie starożytnych tajemnic oraz obrona Ziemi przed Goa'uld czy Ori.

Gracze będą mogli łączyć się w oddziały, bądź to z innymi graczami, bądź z botami. Dowódca takiej drużyny będzie miał możliwości kontroli nad swoimi podopiecznymi oraz wydawania im rozkazów poprzez innowacyjny interfejs. Rozpoczynając rozgrywkę będziemy mogli wcielić się w członków SGC bądź też System Lords. Postacie określone będą przez szeroki wachlarz różnorodnych zdolności i umiejętności a dodatkowo będziemy mogli określić klasę prowadzonego przez nas bohatera. Tutaj wybór padnie m.in. na Żołnierza, Medyka, Naukowca, Dyplomatę, Inżyniera, Odkrywcę, Badacza czy Archeologa. Nie zabraknie także walk PvP, które mają być jedną z mocniejszych stron rozgrywki.

Świat(y) Stargate World żywo reagować będą na zachodzące w grze wydarzenia. Przykładowo najeźdźcy mogą zastraszyć mieszkańców jakiegoś świata i zmusić ich do pracy po swojej stronie. Gracze mogą wtedy przypuścić atak na wroga i wyzwolić ludność tubylczą, co zaowocuje uzyskaniem dostępu do nowych questów czy możliwości handlu. Premiera gry nie została ustalona, ale fani Stargate mają już nowy obiekt oczekiwań.

http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=24321

i ode mnie: ktoś kiedyś słyszał o tej firmie: Cheyenne Mountain Entertainment? Zrobiła już jakąś grę czy to jej pierwsze kroki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 12:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
i ode mnie: ktoś kiedyś słyszał o tej firmie: Cheyenne Mountain Entertainment? Zrobiła już jakąś grę czy to jej pierwsze kroki?


Sama nazwa swiadczy o tym, ze raczej staraja sie zrobic gre o SG niz MMO (fakt osadzenia rozgrywki w tym uniwersum jest wazniejszy)

Cheyenne Mountain:
Cytuj:
Kompleks Cheyenne Mountain to oczywiście siedziba Stargate Command

Cytuj:
Z bazą NORAD, spopularyzowaną przez Daenikena, Toma Clancy i filmy SF :)


Z drugiej strony:
http://www.cheyenneme.com/ napisał(a):
Cheyenne's development team has successfully shipped over 100 titles across many platforms and game genres.

Ale to wcale o niczym nie swiadczy (zwlaszcza jesli chodzi o zlozonosc mmo)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 13:31 
Cytuj  
Jak dla mnie bomba :) uwielbiam swiat Stargate :) bardzo jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

Ciekawi mnie jak rozwina pomysl z klasami, czym beda sir roznic poszczegulne klasy :) ciekawe czy bedzie mozna odwiedzic Atlantyde :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 13:33 
Cytuj  
Jezeli gra im sie uda i nie zepsuja gra jednego z najbardziej popularnych seriali to mysle ze gra moze byc niezla.

Jezeli beda podruze miedzy wrotami, zdobywanie swiatow, baz goauldow itd, to bedzie niezla gra.

Mysle ze sam sie przeniose do Stargate Worlds jak wyjdzie

Ps. Rowniez uwielbiam swiat Stargate (mam nawet na dysku wszystkie sezony)


Ostatnio edytowano 1 lut 2006, 22:43 przez Argahawk, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:16 
Cytuj  
ja tez jestem fanem SG. Ale jak dopiero zaczynają to robić to miną lata zanim produkt będzie w fazie beta, o ile oczywiście dotrwa i nie odmieni im się po drodze.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 14:43 
Cytuj  
Kilka concept artów na razie:
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 16:29 
Cytuj  
A tutaj link do strony Cheyenne CLICK


Lista oczekiwanych tytulow sie powieksza :P napewno bede bacznie obserwowal ten tytul


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 17:51 
Cytuj  
Nie ufam za bardzo newsow w stylu: OMG jakas nieznana firma ma zamiar zrobic mmo mimo ze nie ma nawet jeszcze zatrudnionych odpowiednich ludzi.

Anyway ja zaczynam prace nad UO2. Potrzebuje jeszcze tylko licencje i tabun artystow/programistow.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 17:53 
Cytuj  
ikona napisał(a):
Nie ufam za bardzo newsow w stylu: OMG jakas nieznana firma ma zamiar zrobic mmo mimo ze nie ma nawet jeszcze zatrudnionych odpowiednich ludzi.

Kiedys tak pisali o o Funcomie (AO), CCP (EVE), nawet na Blizzarda psioczyli, ze nie umie i napewno spieprzy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 18:04 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
ikona napisał(a):
Nie ufam za bardzo newsow w stylu: OMG jakas nieznana firma ma zamiar zrobic mmo mimo ze nie ma nawet jeszcze zatrudnionych odpowiednich ludzi.

Kiedys tak pisali o o Funcomie (AO), CCP (EVE), nawet na Blizzarda psioczyli, ze nie umie i napewno spieprzy ;)

X.


Masz racje. Ale nie da sie ocenic czy ta gra ma realne szanse sie ukazac po kilku concept artach i zakupieniu martwego franchise. 4 miejsce dzisiaj gdzie widze to nic nie wnoszace info.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 18:36 
Cytuj  
Nie wiem czy złożoność universum SG jest wystarczająca dla rozgrywki dłuższej niż miesiąc. poczekamy zobaczymy. :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 19:05 
Cytuj  
xyz napisał(a):
Nie wiem czy złożoność universum SG jest wystarczająca dla rozgrywki dłuższej niż miesiąc. poczekamy zobaczymy. :)

Hmm, no co jak co ale uniwersum SG-1 jest tak złożone, że na każdą oddzialną podróż przez wrota można by jedno mmo zrobic ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 06:58 
Cytuj  
brzmi ciekawie, wypijemy zobaczymy :)


_________________
..::Char profile::..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:45 
Cytuj  
Btw jak to bedzie wygladac, baza naszego oddzialu=miasto, wejscie przez wrota=instance?

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:00 
Cytuj  
To wiedza chyba tylko osoby ktore tworza produkt :) tak jak mark napisal, od pomyslu do wydania uplynie co najmniej 2 lata


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:11 
Cytuj  
Btw jak to bedzie wygladac, baza naszego oddzialu=miasto, wejscie przez wrota=instance?

Nie kracz :( Juz nam wystarczy tego typu "mmorpgow".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:13 
Cytuj  
Jakoś ciemno to widzę :har: Prawa do całego świata ma MGM i zawsze może coś zakwestionować, przez co zaburzać cały obraz gry jaki zrodził się w głowach twórców. Zresztą wstrzymanie prac na Allance jest spowodowane tym że producent nie móg się dogadać z MGM. EvE, AO i Warcraft są dobrymi tytułami bo producent ma 100% praw do nich...sami wiemy jak się skończyło dla SWG wtrącanie się LA w pracę SOE, no i jakim niewypałem okazał się MxO bo WB się wtrącał na każdym kroku i nakładał na producenta niemożliwe do spełnienia terminy... :har: Jeśli mmogi oparte o licencje takie jak Star Trek czy właśnie StarGate się wogóle ukażą to będzie dla mnie nielada zaskoczenie :] Ale zawsze mogę się miło rozczarować :P;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 21:44 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Jakoś ciemno to widzę :har: Prawa do całego świata ma MGM i zawsze może coś zakwestionować, przez co zaburzać cały obraz gry jaki zrodził się w głowach twórców.


Nie moge sie z tym zgodzic poniewaz jak pisze na stronie Cheyenne mountain 25 stycznia zostala zawarta umowa miedzy MGM i Cheyenne Mountain Entertainment gdzie MGM zgodzilo sie na wydanie gry Stargate Worlds.
Wiec mysle ze z wydaniem a moze i ze zrobieniem samej gry nie powinno byc problemow bo jak sami wiecie najwazniejszym celem bylo wlasnie zdobycie zgody MGM.

A oto fragment z tego co mozna przeczytac na stronie
"PHOENIX, AZ — January 25th, 2006 — MGM Interactive and Cheyenne Mountain Entertainment today formally announced their agreement to develop Stargate Worlds, an MMO-RPG (Massively Multiplayer Role-Playing Game) based on the popular science-fiction television series, Stargate SG-1...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 22:18 
Cytuj  
Argahawk napisał(a):
Kassei napisał(a):
Jakoś ciemno to widzę :har: Prawa do całego świata ma MGM i zawsze może coś zakwestionować, przez co zaburzać cały obraz gry jaki zrodził się w głowach twórców.


Nie moge sie z tym zgodzic poniewaz jak pisze na stronie Cheyenne mountain 25 stycznia zostala zawarta umowa miedzy MGM i Cheyenne Mountain Entertainment gdzie MGM zgodzilo sie na wydanie gry Stargate Worlds.
Wiec mysle ze z wydaniem a moze i ze zrobieniem samej gry nie powinno byc problemow bo jak sami wiecie najwazniejszym celem bylo wlasnie zdobycie zgody MGM.

A oto fragment z tego co mozna przeczytac na stronie
"PHOENIX, AZ — January 25th, 2006 — MGM Interactive and Cheyenne Mountain Entertainment today formally announced their agreement to develop Stargate Worlds, an MMO-RPG (Massively Multiplayer Role-Playing Game) based on the popular science-fiction television series, Stargate SG-1...


Oł gad :] To, że się zgodzili to kufa nic nie świadczy...pozatym pewnie nie zgodzili się za darmo, tylko ChME robi grę na licencji, którą nabyło za jakąś kasę : "Cheyenne Mountain EntertainmentTM has obtained the license to create online games based on the popular science fiction television series, StargateTM SG-1 and StargateTM Atlantis. "
Może jestem ograniczony, ale nie widze różnicy pomiędzy tym przypadkiem a SOE<->LucasArts czy Monolith<->WarnerBros :] Jedynie można mieć nadzieję, że wpółpraca pomiędzy ChME a MGM będzie się lepiej układać, w co szczerze wątpię :har: :] No ale jak juz mówiłem nie mam nic przeciwko temu, żeby się miło rozczarować :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 22:55 
Cytuj  
Poprostu robisz wszystko by zepsuc mi jedyna nadzieje bym kiedykolwiek mogl sie cieszyc ze robia wkoncu gre na podstawie mojego ulubionego serialu :wink: :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.