mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:02 
Cytuj  
Oczywiscie chodzi mi o gry ktore sa w trakcie produkcji, bo z gier ktore juz powstaly o najwieksza liczbe graczy nie moze konkurowac zaden MMO. Nie pisze tego watku, poniewaz szukam juz zastepce WoWa (bo ta gra jest dla mnie dalej #1) ale chcialem sie troche rozejzec, poniewaz od roku gram w WoWa i przez ten rok kompletnie nie interesowalem sie zadnymi innymi grami sieciowymi, a jak wspomnialem w tytule- konkurencja nie spi.

Oto kilka gier ktore przykuly moja uwage:

-RF Online - kosmiczny klimacik. Grafika narazie nie zachwyca. Na screenach widac rozne bronie z stylu Bazooki z Q3 i moze beda w tym elementy strzelaniny?

-Heroes Journey - standardowy swiat fantasy. Tworcy przykladaja duza uwage grafice gry

-WAR (Warhammer Online) - na podstawie najlepszego papierowego RPG IMO. Ogolnie chyba nikt nie ma pewnosci czy projekt zostanie dokonczony.

Chyba to sa najlepiej sie zapowiadajace tytuly MMO.

ps Mam nadzieje ze WoW bedzie sie rozwijal jak najdluzej i mam nadzieje ze Buring Crusader nie bedzie jedynym dodatkiem.


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 16:05 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:04 
Cytuj  
No chyba nie bardzo, bo zapomiałeś o jednej najważniejszej - D&D Online. Od jakiegoś czasu biorę udział w beta testach i muszę powiedzieć, że to chyba jedyna gra, która odciągnie mnie od WoWa :lol:

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:07 
Cytuj  
D&D to ta gra, gdzie mana/hp nie regeneruje sie w instancjach?
Ja wierze w Warhammera. Swiat Warhammera + developerzy DAOC = 8)

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:14 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
No chyba nie bardzo, bo zapomiałeś o jednej najważniejszej - D&D Online. Od jakiegoś czasu biorę udział w beta testach i muszę powiedzieć, że to chyba jedyna gra, która odciągnie mnie od WoWa :lol:


juz szybko zapisuje sie na ostatnie chwile bety. Zobacze czy gra jest warta mojej uwagi :) (abonament wowa mi sie skonczyl, nie mam co robic ;P)


ps transfer sciagania 700KB/s :D jak tak dalej pojdzie dzis se w to jeszcze zagram


Ostatnio edytowano 21 lut 2006, 16:39 przez kikas, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:18 
Cytuj  
Vanguard

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:40 
Cytuj  
The Chronicles of Spellborn 8)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:41 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
No chyba nie bardzo, bo zapomiałeś o jednej najważniejszej - D&D Online. Od jakiegoś czasu biorę udział w beta testach i muszę powiedzieć, że to chyba jedyna gra, która odciągnie mnie od WoWa :lol:


- max lv20
- brak pvp

I tyle :)

Poki co jedynie rzeczywiscie warhammer online zapowiada sie dobrze, glownie z powodu franchise'u i developera ktory zna sie na MMO.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:42 
Cytuj  
Jeszcze żeby można sie było tego spodziewać w jakimś przywoitym czasie :(


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:43 
Cytuj  
Gra. która (i hope so) odciągnie mnei od tego zasranego WoWa to Warhammer On-Line. Czekam na tą grę z niecierpliwością. Już się widzę jako wojownika Chaosu!!! Yea!!!


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:45 
Cytuj  
Mya byc podobno GTA mmo... to by bylo ciekawe i mysle ze jesli by tego nie spaprali to bym sie wkrecil... gangi zamiast glidii.. :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:47 
Cytuj  
Słyszałem też cos kiedyś o MMO w świecie Star Treka *mniam*


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 16:53 
Cytuj  
Z ciekawiej zapowiadajacych sie niedlugo to :

Vanguard
Pirates of Burning Sea ( czy jak im tam tytul zmienili)
D&L :) Prawdopodobnie skonczy jak duke nukem forever ( ktorego ponoc juz niedlugo skoncza!!!)
Lord of the rings online

Zreszta, dopuki ktos czegos nie wyda, nie chce sie o niczym wypowiadac, bo baaaardzo duzo fajnych zapowiedzi zanim dotrwa do release konczy swoj zywot w bolach.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 137
Dołączył(a): 17.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 17:23 
Cytuj  
Mnie Warhammer odciagnie na pewno - wojownik chaosu :]
Gralem i w figurki i w Rp wiec online tez napewno bede.
Ps. Wie ktos kiedy wyjdzie Burning Crusade?

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 17:23 
Cytuj  
Warhammer Online - miodzio się zapowiada. Gra jest na pewno ciężka do stworzenia. Trzeba pokazać prawdziwy Chaos i jak ludzie się go boją. Już nie mogę się doczekać kiedy wstąpie na rubieże Kislevu. Pierwszym miejscem do jakiego się udam będą Pustkowia choćby mnie to miało zabić:).


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:05 
Cytuj  
Ja bym chcial MMO o Wh40k. Marzenia scietej glowy ;(~~


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:17 
Cytuj  
ja bym sie tak na WHO nie napalal jesli sprawdzi sie ta opcja

EA is apparently buying Mythic Entertainment for somewhere in the $30-50M range. Mythic is the developer and publisher of the MMORPG Dark Age of Camelot and is currently developing an MMORPG based on Warhammer. Dark Age of Camelot has been on the decline, like many US MMORPGs, because of the blockbuster success of World of Warcraft.

I wonder how much of its 2003 $32M investment TA Associates gets back?

If true I think it is a good move for EA. They need to get much deeper into the MMORPG business, especially if the PS3 is going to possibly be delayed into 2007.


zrodlo: http://bbb.typepad.com/billsdue/


osobiscie nie lubie EA i tego co robia z wykupowanymi firmami, boje sie ze nawet jesli mlotek wyjdzie to bedzie to produkt dla bezmozgich 12 letnich burgerow :/


_________________
retired...

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 18:40 
Cytuj  
ok D&D online sciagniete ide tego shita wyprobowac ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 19:57 
Cytuj  
RF Online rusza 14 lutego, wiec sie potestuje, StarTrek Online nawet nikt nie zna przyblizonego terminu, to samo Stargate Online i LoTR Online, wiec nie ma sie co napalac, Warhammer online faktycznie moze byc fajny ale zeny nie przegieli z cudowaniem, reklamy, zapowiedzi i caly szum marketingowy to wlasciwie nc nie mowi o grach, dopiero jak sie zobaczy bete test to mozna co wiecej pisac.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 20:58 
Cytuj  
co do D&D online :

Bawilem sie z tym 4 h az w koncu zagralem

Tworzenie postaci : Duzo opcji, aczykolwiek postacie nie wygladaja zbyt ladnie

Interface: Fatalny...

Grafika: Bardzo ladna grafika w wnetrzach, na zewnatrz tez niczego sobie dopuki sie nie trafi na murowane lasy :[

Na poczatku bardzo malo opcji. Lazisz po jakis malych loszkach i zabijasz jakies pajaczki.

Bardzo szybko sie zniechecilem do tej gry

ps Patrzac jedynie na screeny warhammera moge powiedziec ze gra do gustu mi nie przypadnie, chociaz kartkowego warhammera uwielbialem

ps2 cos czuje ze szybko z WoWa nie zrezygnuje :>


ps 989 jakby ktos chcial wyprobowac D&D Online to chetnie uzycze moje konto. Tak czy inaczej 1.7 giga + dluugie aktualizacje tzreba zaliczyc, aczykolwiek "papierkowa" robota z keyem i kontami jest juz zalatwiona :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2006, 21:14 
Cytuj  
Mialem to samo z D&D, piekna grafika na dobrym sprzecie, interface slabiutki, no i moj problem to ze lubie grac solo, a ta gra skierowana jest do innego celu :)
Gralem chwilke w RF Online i kupilem pre ordera bo to gierka przyjemna, prosta i ladna.
Mam nadal konto w WoW i zapewne kiedys zagram jeszcze ale jak bede mial czas i nie wejdzie cos ciekawego wczesniej, licze ze w pierwszym polroczu pokaze sie wiekszosc pozycji ciekawych.
Dziwie sie ze jest taki lament odnosnie SWG bo to nadal jest ciekawa gierka, mysle ze ci co farmowali pol roku jedi maja problem i zniechecaja reszte, no ale to nie moj problem, teraz przynajmniej mozna konto kupic za grosze, a nowki po 70zł juz sa :lol: buhaha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.