mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 17:07 
Cytuj  
W nadchodzacy weekend rozpocznie sie kolejny, tym razem ostatni (dla osob nieposiadajacych pre-order boxa) beta event. Aby wziac w nim udzial wystarczy udac sie na te strone, wypelnic co trzeba i ewentualnie pobrac klienta, jesli wczesniej nie graliscie w AA. Ostatni beta weekend potrwa od piatku do poniedzialku.

Co oferuje Auto Assault? Jest to w zasadzie pierwsza gra mmo, ktora umozliwia nam jazde modyfikowalnym pojazdem, naszpikowanym roznego rodzaju bronia. Wedlug autorow gry w grze do odkrycia bedzie grubo ponad 100 najrozniejszych wehikulow, zaczynajac od motorow a konczac na slusznych rozmiarow ciezarowkach. W AA do wyboru sa trzy frakcje walczace ze soba na powierzchni zniszczonej przez wojne planety. W kazdej z trzech frakcji do wyboru sa cztery klasy, takze w sumie klas niby jest 12 (niby, bo kazda rasa oferuje praktycznie to samo, tyle ze pod inna nazwa). Nie jest to na pewno gra na pare lat, ale jesli lubisz wartka~ akcje, niszczenie wszystkiego co znajdzie sie w zasiegu wzroku i postapokaliptyczne klimaty, to warto Auto Assaulta przetestowac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 17:36 
Cytuj  
Hmm, gram.pl mnie zaskoczyło. Po pierwsze dzisiejszą odsłoną nowego sklepu i tu przykład: http://www.gram.pl/sklep_kategoria_gt.asp?z=1&gn=online
a po drugie ceną AA (preorder z bezpłatną dostawą) - http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=380


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 18:07 
Cytuj  
Ladnie. Ale sam do konca nie wiem jeszcze czy i skad zamowie... Z jednej strony mam ochote grac w AA, bo podoba mi sie bardzo klimat gry, cala rasa mutantow i gameplay, z drugiej strony caly czas mysle o tych instance'ach... Ostatnio czytalem o zmianie, ktora wprowadzili, BARDZO duzy minus jak dla mnie - centralne zone'y, gdzie pierwotnie mialo odbywac sie faction PvP beda teraz podzielone na zone'y PvP i non-PvP, po prostu jedne beda mirrorami tych drugich, tyle ze bez/z PvP - co to ma kurwens byc? :<

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 19:45 
Cytuj  
Bruum bruum brumm! Wrrrrrr zeeeeeee bruummm!

Tym razem odpale bete, trzeba zobaczyc jak gra wyglada przed premiera ale jesli wszedzie sa te instance to faktycznie slabo. :(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 20:32 
Cytuj  
Nie tyle instance co podzial na districty... Instance swoja droga (jeszcze da sie z nimi zyc), ale to co naprawde denerwuje to podzial kazdego zone
a na identyczne pod-zone'y... Dodatkowo - nie wiem czy to poprawili (mozliwe, ze tak), ale gra rozrzuca czlonkow druzyny (po zmienianiu zone'a) do innych districtow - nie ma (nie bylo) tak jak w DDO np. ze gdy osoba A znajduje sie w district 1 to osoba B jest automatycznie tam wrzucona, tylko total random.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 21:23 
Cytuj  
Czyli instatnty jak w free GW i monthly fee? slabo troche...

a tak btw warto w ogole to AA sciagac? :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 21:40 
Cytuj  
Imho warto.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 21:59 
Cytuj  
a czy ktos gral juz w bete or smth?
interesuje mnie to czy AA to fps z upgrejdami czy moze cos wiecej.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 mar 2006, 23:24 
Cytuj  
Czyli instatnty jak w free GW i monthly fee? slabo troche...

Nie do konca...

Dokladnie wszystko opisalem w tym topicu. Dlugi post, wiec trudno przeoczyc.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 17:04 
Cytuj  
czysta ciekawosc sklonila mnie do zadania tego oto pytania: czy (nawet wielce naciagajac) mozna tu poczuc klimat Interstate 76? gra stara jak swiat, ale nadal...

ps. nie, nie czytalem innych tematow odnosnie AA.

radujmy sie!


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:07 
Cytuj  
Hmm, nie pamietam juz za bardzo klimatow Interstate '76, bo gralem w to b.dawno temu i do tego na dosc slabym komputerze... Moge jednak powiedziec, ze atmosfera zniszczonego wojna swiata zostala oddana bardzo dobrze i jezdzac swoim pojazdem ja po prostu czujemy. Sklada sie na to design pojazdow, postaci, wyglad otaczajacego nas swiata. Gre naprawde warto przetestowac w nadchodzacy weekend, mimo ze do sciagniecia jest calkiem sporo. Przeczytaj poprzednie topici, a przynajmniej moj post z mini recenzja gry.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 13:36 
Cytuj  
No ja nie mogę ;) Popatrzcie jaka edycja kolekcjonerska i to u nas na miejscu: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=410


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 13:56 
Cytuj  
i jeszcze warto doda "I jaka cena"

cholera... Gram.pl robi sie zajebistym sklepem z grami MMO

CoV i CoH po 50 zlotych (juz zamowilem sobie) a kolekcjonerska edycja AA za 140 zlotych. Dla mnie Bomba


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 14:34 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
a kolekcjonerska edycja AA za 140 zlotych

Jak ktoś ma wPLN to za 129,90 pln 8)

Miałem do oddania kluczyk do bety i jakoś chętnych zabrakło - ciekawe ...


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 14:58 
Cytuj  
bo akurat beta AA byla strasznie kiepsciuchna ;] tylko w weekendy ;] przynajmniej ja tak mialem :P co do wpln to racja :P ja mam tylko 20 wPLN dlatego mi do 140 obnizylo :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 15:16 
Cytuj  
Przynajmniej przy okazji wyjasnilo sie za ile abo, za tyle samo co wszystko w NCS :P


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 15:37 
Cytuj  
No szkoda jeszcze, że nie ma promocji na kartę prepaid za 70 zł jak się zamówi AA ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 15:56 
Cytuj  
Jest promocja - dodaj AA do koszyka i zobacz :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 16:12 
Cytuj  
Sweet. Oby tylko premiera byla rowno z premiera europejska, to lykne chyba wersje kolekcjonerska.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 16:32 
Cytuj  
Dziekujemy za zlozenie zamowienia

Twoje zamówienie zostało poprawnie złożone i zapłacone. Na podany przez Ciebie adres e-mail ([email protected]), otrzymasz wiadomość z informacją o szczegółach zamówienia. Zamówienie możesz potwierdzić także bezpośrednio w sklepie, na stronie z listą złożonych zamówień (Moje zamówienia).

Ciesze sie zatem, ze zaplacilem, zwlaszcza ze poki co nie pobrali. Taki drobny blad w sklepie, a cieszy :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.