mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 19:08 
Cytuj  
Ktos jeszcze dostal invite?

Wlasnie sciagam klienta. Jak juz odpale i pogram opisze pierwsze wrazenia.

BTW jak ktos zdazyl zobaczyc, to przez pomylke dalem post nie w tym dziale i usunalem. Zle przeczytalem i zapomnialem ze nie ma NDA hehe

edit:
patchowanie idze jak krew z nosa... ale klient tylko 400mega heh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 19:27 
Cytuj  
Jakos seryjnie wysylali bo Aenima i ja tez sie dostalismy.. jak sciagne to zapewne nick YogS.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 19:34 
Cytuj  
o Aenimek? Fajnie.

Ja pewnie Zematis.

BTW jak Ci idzie patchowanie?

edit:
btw servery leza i tak ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 21:32 
Cytuj  
Tez dostalem.

BTW nie moge sie zarejestrowac. Co bym nie robil, to mi pisze, ze daje zle haslo na forum przy rejestracji konta.
Na swoje konto do bety sie nie moge zarejestrowac za ch.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 21:51 
Cytuj  
Tez mialem problem z kreacja konta.

Dlugo nie moglem namierzyc problemu, juz myslalem ze zapomnialem haslo na forum. Ale okazalo sie ze podawalem takie samo haslo dla kontai forum, to raz, a dwa potem podawalem za krotkie. A blad wywalo ten sam...

Troche poczytalem, i zastanawiam sie jaki jest sens tej gry. Bo calosc sprowadza sie do naprawiania stacji, ktora to czynnosc nie wymaga zadnej interakcji.
No ale zobaczymy jak to wypada w praniu.

Transfer to zabojcze 11kb/s. Nim zaczalem sciagac seed to ssalem torrenta przy 320kb/s wiec watpie zeby moj provider znowu cos spieprzyl. Ech zreszta wszystko jest mozliwe.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 22:28 
Cytuj  
U mnie ciagnie na maxa:\.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 22:43 
Cytuj  
Hmm wylaczylem i wlaczylem patcher i wzroslo do 40kb/s ale to i tak wolno =/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 23:30 
Cytuj  
Hmm no ja też dostałem :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 09:21 
Cytuj  
witam!!
No i ja dziś też dostałem zaproszenie do bety i klucz!! Do zobaczenia w seedzie ! Moj nick jaki będę miał to Alinoe

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 10:33 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Hmm no ja też dostałem :D


pochwal sie na vencie , godziny naszego raidowania znasz :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 13:27 
Cytuj  
ja moge komus moj spocik oddac prv me


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:03 
Cytuj  
Ok pierwsze wrazenia.

Gra jest praktycznie w proszku. Wyglada bardziej na alphe niz bete. Ale o tym ostrzegali wiec nie krytykuje.

Gra jest klaustrofobiczna. Przestrzenie sa mikre. Kierowanie postacia jest upierdliwe (point and click) albo WSAD. Ale zaden ze sposobow nie dziala idealnie. Stad postac porusza sie dosc dziwnie.

Do ustawien kamery tez trzeba przywyknac. Mozna samemu korygowac mysza, ale sa "poslizgi". Anyways w koncu to beta.

W miejscu startu jest mega lag. Ktory utrudnia odnalezienie sie w swiecie, wiec tym co graja od razy radze spierzac do innych przedzialow.

Pogram dluzej to napisze cos wiecej.

Dla tych co jeszcze nie grali, albo grali ale maja problem z gra. Polecam http://luusworld.com/manual/index.php/First_Day_Guide

Bez tego trudno sie zorientowac jakie narzedzia do czego sluza itd.

Ogolnie moge powiedziec ze gra jest dziwna.

edit:
btw sypie srednio co 15min...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 14:38 
Cytuj  
Na razie lag jest wszedzie wiec sobie odpuscilem.

Gra jest po prostu nudna jak flaki z olejem. Nie wiem jak dlugo mozna chodzic i naprawiac service hatche i na czym polega "fun factor" tej gry ale ja jej nie wroze sukcesu.

Naprawianie nie wymaga od nas ZADNEGO dzialania. Wiec granie sproawdza sie do biegania od dziury do dziury i klikaniu. (kiedys wymagalo interakcji z strony gracza ale znalazla sie banda whinerow ktora stwierdzila ze to zbyt abosorbujace)
W miedzy czasie szkolimy skille, co tez jest w pelni automatyczne, zajmuje po prostu co raz wiecej czasu...

Oczywista jest tez adminowanie, potem dojda questy itp. ale i tak wszystko jest mindless jak to mowia amerykanie.

Grafika... hmm no co tu duzo mowic 20 rodzajow blachy podobma ilosc swiatel i chodnikow. To wszystko. Gra jest caly czas w pomieszczeniach, do tego malych jak juz wspomnialem, szarych i burych...
Postacie wygladaja tak samo, takich jak moj bolek (identycznie) spotkalem od poczatku gry chyba z 50...

Ja rozumiem ze to beta i tak dalej. Ale ta gra juz na etapie bety nie przedstawia nic ciekawego.

Nie poddalem sie jeszcze, bede gral. Ale w tej chwili jest boom na servie bo caly batch nowych testerow sie wladowal i lag jest doslownie wszedzie.

Ach, w tej grze nie ma broni, walki a nic z tego typu rzeczy. Tylko i wylacznie naprawianie i wynajdywanie narzedzi. (jeszcze adminowanie ale to bajka na inny post)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 15:26 
Cytuj  
Pogralem troszke wczesniej i wrazenia podobne. Mamy niby zajmowac sie stacja, ale nie jest to szczegolnie interesujace na poczatku.
To jedna z tych gier ktora moze byc doceniona dopiero po przejsciu poczatkowych faz gdzie i tak wykonywanie tych mechanicznych czynnosci bedzie niczym w porownaniu z cala polityka rozgrywkami i zaleznosciami miedzy graczami [to tlumaczy tez uproszczenie napraw itd - nie beda one esencja tej gry].
Grafika bardzo ciekawa, lepiej prezentuje sie w dzialaniu niz na pierwszych screenach.
Tak czy siak, gra nie dla mnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 16:48 
Cytuj  
Ten point and click nie dziala najlepiej, bywa ze postac wpada w loopy co mnie doprowadza do furii.

Polityka? Hmm pozycja admina nie daje az takich mozliwosci zeby mialo to druzgocacy wplyw na gameplay.
Obawiam sie ze to jednak stacja jej naprawa i rozbudowa jest clue tej gry. Przynajmniej tak wyglada z bg historycznego ktory wyswietla sie przy starcie.

Moze jak dojdze mining, i badania sie rozwina...

90% ludzi ktorzy po raz pierwszy sie loguja, pytaja "Ok so like what are supposed to do in this game??"

System bez walki... na dluzsza mete taki tinkering sie po prostu nudzi.

Na razie robie badania krwii. W sumie jest to ciekawe. Ale na jak dlugo nie wiem. Naprawianie hatchow zanudzilo mi po 2h.

No nic wlasnie mnie zalogowalo, ide pograc...

edit;
zeby jeszcze kurwa to bylo stabilniejsze. jak mam cos testowac jak sie sypie w 10min interwalach???


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 21:17 
Cytuj  
http://mmowiki-fr.com/seed/index.php?ti ... s_secteurs

macie mapy (o ile ktos jeszcze w to gra)

dotarcie do labspace'u zajelo mi rowno godzine nawet z tymi cud mapami.
w canyonie uwazajcie bo world dropy sie zdarzaja i mozna ta sama droge pokonywac 100 razy bo czlowiek spada pietro nizej i wraca do punktu wyjscia...

edit:
aha tam sa sharepointy z tanimi blueprintami, wiecej niz w gardens (albo mi sie zdaje) no i pelno micro factories stoi i ceny za uzytek tez znosne.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 20
Dołączył(a): 21.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 22:49 
Cytuj  
A może by tak ktośoficjalną stronę podał ? :]
Byłoby miło 8)

Pozdr.


_________________
...życie nie po to jest by brać...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2006, 22:58 
Cytuj  
yuri napisał(a):
A może by tak ktośoficjalną stronę podał ? :]
Byłoby miło 8)

Pozdr.


A wpisać w google seed mmorpg nie łaska?

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 04:18 
Cytuj  
A ja nie dostalam zaproszenia i jestem cala nieszczesliwa... Zwykle na wszystkie bety mnie zapraszali... Ale nie jest wykluczone, ze moja maszynka sie juz nieco postarzala :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2006, 16:58 
Cytuj  
Agat napisał(a):
A ja nie dostalam zaproszenia i jestem cala nieszczesliwa... Zwykle na wszystkie bety mnie zapraszali... Ale nie jest wykluczone, ze moja maszynka sie juz nieco postarzala :)

Nic nie stracilas...

Ta beta jest fatalna, dawno nie testowalem takiego badziewia. Nie dosc ze slabe, to jeszcze niestabilne jak EVE:Online za czasow alphy.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.