mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:29 
Cytuj  
Na tegorocznym E3 odbyło się wiele prezentacji gier MMO, część z nich była naprawdę ciekawa, inne rozczarowywującę, zapraszam na podsumowanie. Nie bsztajcie mnie za błędy w pisowni i za sam pomysł takiego podsumowania. Zrobiłem bo miałem ochote :P

Lord of the Rings Online E3 Preview - Najwiekszym chyba rozczarowaniem okazał się Lord of the Rings Online, wszyscy spodziewali się walki w stylu DDO, wkońcu ta sama firma robi te gry, a co dostaliśmy? Niewiele, walka jest wolna, mało dynamiczna i sztuczna.

Lotor Online dostaje wielkiego Minusa! -


Pirates of Burning Sea - E3 Preview - Popularni Piraci ani nie rozczarowali ani nie zaskoczyli, trzymają fason, dalej są pewnym punktem przyszłości MMOG-ów. Pytanie brzmi kiedy oni się pojawią? Premiera jest przekładana co chwile, a hucznie zapowiadana Beta ma problemy ze startem (tylko nieliczni testują Piratów)

Pirates of Burning Sea trzymają poziom dlatego dostają +


Warhammer Online - E3 Preview - Tutaj mamy ciężki orzech do zgryzienia... Gra zapowiada się super, system walki nie jest może innowacyjny (podobny do tego z World of Warcraft) ale WAR (skrot of Warhmmera Online) wniesie do gatunku mase niezwykłych rozwiązań od tak zwanych Public Questów po dzielenie obszarów PvP. Grafika jest ładna i kolorowa, ale czy taka powinna być w Warhammerze?

Warhammer Onlie otrzymuje + za mase nowatorskich rozwiązań, oraz - za pomylenie graficznych klimatów.


Gods and Heroes - E3 Preview - To będzie HIT. Czuje to, ta gra ma niesamowity potencjał, a informacje ujawnione na E3 sprawiają że ślina cieknie każdemu maniakowi gier MMO, dynamiczna walka, wielkie armie i Bogowie, czy nie jest czasem to co tygryski lubią najbardziej?

Gods and Heroes otrzymuje + oraz Znaczek jakości X :)
Gods and Heroes została wybrana najlepszą gra MMO tegorocznych targów E3 przez Allakhazam



Tabula Rasa - E3 Preview - Tabula Rasa to MMO Shoter z widokiem trzeciej osoby, pomysł niezły jak z wykonaniem? podobno tak sobie, pożyjemy zobaczymy.

Tabula Rasa nie dostała żadnych wyróżnień os Snipera :P


All Points Bulletin - Trailer - Na Targach zaprezentowano trailer MMOG-a o nazwie ABP (All Points Bulletin), jest to MMOG na Xboxa 360, a opowiada o.. no właśnie o czym, o tych wszystkich wyrzutkach ze stanów słuchających Rapu , chodzących w kapuzach, rabujących auta i strzelających do policji. Innymi słowy GTA Online ;] Podobno Trailer został zrobiony na silniku ABP a nie metodą renderowania. Pożyjemy zobaczymy.

All Points Bulletin + za pomysł - za to ze Xbox 360 exlusive


Everquest 2 Echoes of Faydwer E3 Preview oraz EQ2 Fallen DynastyTo dwa nowe dodatki do EQ2 prezentujące się całkiem ciekawie, ale o wiele ciekawiej zapowiada się nowy Lauchpad do Gier SOE.
Nowy lauchpad - Naprawde tym razem SOE zaskoczyło in +, zrobiło (wreszcie) wspólny Lauchpad do wszystkich gier, poza tym bardzo ciekawie prezentuje sie lista "Friendsow".

Age of Conan - E3 Preview - Niewątpliwym hitem tegorocznych targów była prezentacja gry Age of Conan. Gra prezentuje się naprawdę znakomicie, walka jest niezwykle efektowna i dynamiczna, koniec z klikaniem na ikonki skilli, efektowna, szybka i dynamiczna. Dodatkowo zaprezentowano nam strategiczny punkt Age of Conan, ciekawe połączenie, czy się sprawdzi? czas pokaże. Niewątpliwie gra na którą wszyscy czekamy.

World of Warcraft Burning Crushade - E3 Trailer Blizzard jak zwykle nie zawiódł i zaskoczył wszystkich, nowa rasa dla Alliance została ujawniona. Kolejną ciekawostką są tak zwane "Flying Mounts", wszyscy fani WoW-a czekają z niecierpliwością na ów dodatek.

To na razie tyle, jeśli znajdę coś więcej o E3 i mmogach na nich zaprezentowanych, dam wam znać


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 12:03 przez SniperX, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 10:50 
Cytuj  
Cytuj:
Everquest 2 Fallen Dynasty E3 Preview oraz EQ2 Fallen Dynasty To dwa nowe dodatki do EQ2


hmm ?

swoja droga najs post ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:00 
Cytuj  
racja :) moj blad. pierwszy zwie sie Echoes of Faydwer :) podczas przepisywania musialem sie pomylic :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:26 
Cytuj  
Zapomniales o Conanie.. panowie z funcom dostali nagrode za naj mmo od ign. Ciekawie zapowiada sie system walki, no i koniki poruszaja sie wypasnie ( zrobili montion captrue kunia i jezdzca )

http://www.youtube.com/watch?v=JGyvHbV_ ... 20conan%20 ( ktos juz chyba tu gdzies podawal tego linka )

Edit: gamespot tez uznal to za naj mmo targow.
http://www.gamespot.com/features/6151435/p-13.html tu jest dluzszy filmik z mini wywiadzikiem


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 12:05 przez Morgul, łącznie edytowano 4 razy
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:29 
Cytuj  
zakochalem sie w who po obejzeniu tego klipu @_@


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:43 
Cytuj  
hmm zaraz dopisze :P dzieki Morgul, jesli macie jakies info o MMOGach pokazanych na E3 to dajcie :) dopisze to pierwszego postu :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 11:51 
Cytuj  
pokazali troche z Burning Crusade - miedzy innymi flying mounts , nowa rasa aliantow i kawelek Outland

mam nadzieje ze wyjdzie jakis dobry pvp mmog bo jak nie to dalej trzeba czekac na DFO , apropo...cos tam infa na temat Darkfall kapneli


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:26 
Cytuj  
Oj aldatha przejzales wszystkie filmiki ? :D

Imo najlepsze to warhammer online, age of conan, pirates of the burning sea, pozatym ten gta mmo ciekawie sie zapowiada :>

Reszta niestety ssie :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:35 
Cytuj  
narazie zastoj w biznesie , ciekawie to sie zapowiada imo tylko i wylacznie dfo , jak ogladam te wszystkie filmiki z E3 to mam nieodparte wrazenie ze to wszystko gdzies juz widzialem , co do tego gta online to wyjdzie tylko na xboxa? , 99% mmog lineup powstaje na PC a oni robia exclusive? hrhr
nie sadzilem ze dozyje tego :]

a Garriot ma w ryj za to ze zajmuje sie glupotami typu Tabula Rasa zamiast robic UO2 :<


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 12:39 przez Aldatha, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
narazie zastoj w biznesie , ciekawie to sie zapowiada imo tylko i wylacznie dfo

A TCOS ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 12:41 
Cytuj  
potestujemy troche wiecej Swengu i zobaczymy co z TCOS :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:05 
Cytuj  
Wlasnie przesluchalem ten klipik z WHO i nasuwa mi sie jedno pytanie : jesli inni gracze moga za ciebie wypełniać objectivy questow jak zapobiec leecherom ktorzy bedą siedzieć na afk albo isc za grupa i nic nie robic podczas gry exp bedzie lecial ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 24 maja 2006, 13:23 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 13:12 
Cytuj  
napewno jakos to bedzie rozwiazane, zobaczymy jak :P mowa tam jest o jakis 4 paskach, jeden za to ze zostajemy przy zyciu drugi za cos innego itd.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:09 
Cytuj  
pewnie jak nie bedziesz latal za grupa, nie atakowal/leczyl czy robil czegokolwiek pozytecznego to pewnie ci nie bedzie zaliczalo ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:14 
Cytuj  
Age of Conan: wreszcie trochę juchy się poleje!
PotBS - wygląda na to, że będzie super

W Conan natomiast trochę zmaścili z tą animacją konia. Jak już robili motion capture, to czemu koń nie pochyla się na zakręcie?

Te dwie gry - chcę je mieć :D

Gods and Heroes - potworki wyglądają super, ale co z tego jak przy takich ciosach jakie otrzymuje wróg, ani nawet kropli krwi nie widać. Przez to imo wygląda to nieco plastikowo. Ale efekty czarów super.


_________________
O.o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:36 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
W Conan natomiast trochę zmaścili z tą animacją konia. Jak już robili motion capture, to czemu koń nie pochyla się na zakręcie?


Jak sie nie pochyla? Na tym filmiku z gamespota widac lepiej jak sie na zakretach wygina. W sumie co do conana to malo pokazali, gra ma wyjsc pod koniec roku - to mogli jakas szarze kilku postaci na koniach pokazac, czy inne walki grupowe, tudziez o miasta... a nie tylko solo.


Posty: 11
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 14:50 
Cytuj  
Brakuje jeszcze info o EVE-Online. CCP ujawniło kilka szczegółów dotyczących nowego patcha (Kali). Maja otworzyć dodatkowe systemy, wprowadzić nowe statki, reverse engeenering i parę innych dodatków.
W międzyczasie ma jeszcze sie pojawić nowy engine graficzny.
I pokazali bardzo fajny nowy oficjalny trailer "No Other Destiny" :) http://myeve.eve-online.com/download/videos/


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 15:06 
Cytuj  
znaczy byla masa informacji o MMOGach, ja glownie wybralem te ktore maja ze tak powiem, relacje z E3, no i starałem się opisać gry które mają się dopiero pokazać, ewentualnie jakies nowe dodatki :)

Widze że macie podobne zdanie na temat LOTOR online co ja :) będzie kaszanka :P


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 18:24 
Cytuj  
Ja tam czekam na Conana, choc znajac zycie premiera sie opozni.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 19:44 
Cytuj  
Tylko mam nadzieję że premiera Conan nie zbiegnie się z wydanie dodatku WoW, bo wydać jednocześnie kasę na jedno i drugie to trochę boli w kieszeń


_________________
O.o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.