mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 11:33 
Cytuj  
Witam.

Poszukuje osób która chcą wziasc udział w projekcie gry MMoRPG.
*Trochę o tej grze :
- Nazwa : Dark Dimenssion (Ciemny wymiar) w skrócie DD.
- grafika 2D (podobna do tibi)
- gra będzie nie komercyjna (darmowa)
- Typ gry: dark fantasty
- Rodzaj : rpg
- Gra będzie online (dla wielu graczy)

*Kogo szukam ?
- Graficy - głównie do tworzenia spirite.
- Programiści. ( bardzo dobra znajomość cpp)
- Scenarzyści (wymagana znajomość mechanizmów rpg).

*Jak się do Nas zapisać ?
Napisz maila z następująca zawartością.
- Temat: Jakie chcesz pełnić stanowisko ?
- Napisz informacje o swojej osobie
- Dołącz swoje dzieło ( opowiadanie, aplikacje, grafikę)
- Napisz czy uczestniczyłeś już w jakimś projekcie (jeśli tak: napisz w jakim)

Oferuje Ci prace w doświadczonym zespole.

Zgłoszenia kierować na adres: [email protected]


Mamy już oficvjalną strone i za sobą małe testy :)
http://isecross.ovh.org/dd/

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 11:54 
Cytuj  
Ile płacicie scenarzyście?
Wierszówka, closed objects, line based, trend follows, free expanded?
Jaka forma płatności? Jaka umowa? Jak z terminowością?
Jakiś scenarzysta do referencji, proszę o namiary.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 12:23 
Cytuj  
Miked napisał(a):
- Programiści. ( bardzo dobra znajomość cpp)


raczej C++, cpp to stosowane rozszerzenie dla plików źródłowych


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 12:30 
Cytuj  
Jakaś rodzima produkcja nie będąca tekstówką (chociaż w MMORPG siedzę niecały rok więc dużo nie wiem na ten temat:)) Więcej zdjęć z gry by się przydało i ogólny opis bo za dużo na stronce nie ma.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2006, 12:48 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
raczej C++, cpp to stosowane rozszerzenie dla plików źródłowych


O LOL

Mega Smartass @ MagPS

Ziejesz sobie sprawę, że cpp jest równie często używane jako rozszerzenie pliku jak i potoczna nazwa C++?

Zresztą zgadnij co "cpp" oznacza... Geez.


Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 15:33 
Cytuj  
Jeśli gra się rozwinie i będzie grało w nią wiele graczy to wprwadzimy system podobny do "Premium Account" w Tibii czyli dodatki róźne w grze i z tego będziemy zyskiwać kase.
Jeśli pieniądze będą na nasze konto świetnie przypływać to każdy członek Teamu będzie dostawał wynagrodzenie ;)

*

Posty: 111
Dołączył(a): 29.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2006, 09:30 
Cytuj  
to moze by tak ten topic do darmowe mmorpg? 8) :lol: :wink:


_________________
One must feel chaos within, to give birth to a dancing star.

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 16:21 
Cytuj  
Widać, że strona w przebudowie :) Może warto poczekać na tą grę bo widać, że coś robią, ale poczekamy zobaczymy :D

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 16:27 
Cytuj  
OT:

Cytuj:
wystarczy, że poświęcisz 2 minuty na zapisanie się do naszej bazy e-maili.


Komu to zajelo wiecej niz 5sek ? :D


_________________
Obrazek
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 16:45 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Miked napisał(a):
- Programiści. ( bardzo dobra znajomość cpp)


raczej C++, cpp to stosowane rozszerzenie dla plików źródłowych


Ales sie wynurzyl, niech cie prącie.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 17:01 
Cytuj  
Mi około 10s :D Tak wogóle ciekawe w jakim języku gra się ukaże bo może chłopaki mają większe ambicje niż Polska i zrobią po rosyjsku :D

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2006, 17:01 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
MagPS napisał(a):
Miked napisał(a):
- Programiści. ( bardzo dobra znajomość cpp)


raczej C++, cpp to stosowane rozszerzenie dla plików źródłowych


Ales sie wynurzyl, niech cie prącie.


komentujesz post sprzed 2tygodni, coz za refleks


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2006, 13:26 
Cytuj  
Jak narazie wszystko stoi i znów zapomnę o tej grze heh,,,


Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 15:01 
Cytuj  
Prosze was no :-? zróbcie tą gre

zapowiada się dobrze,ale z tego co widze jak tu piszą od marca że to wogole nie rusza z mijsca!!!! napiszcie czy ta gra wyjdzie i jakie sa szans!!!! :evil: :x :har:

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2006, 22:17 
Cytuj  
Miked napisał(a):
- grafika 2D (podobna do tibi)


Już to odstrasza :o

Miked napisał(a):
Jeśli gra się rozwinie i będzie grało w nią wiele graczy to wprwadzimy system podobny do "Premium Account" w Tibii czyli dodatki róźne w grze i z tego będziemy zyskiwać kase.
Jeśli pieniądze będą na nasze konto świetnie przypływać to każdy członek Teamu będzie dostawał wynagrodzenie :wink:


Wątpie żeby ktoś poświęcił czas i włożył w coś dużo wysiłku jeśli wynagrodzenie jest tylko gdybaniem i jeśli ma się je zacząć odtrzymywać dopiero po zakączeniu projektu ...


PS: Pewnie natchnoł cię/was OTS... I 'przypuszczam' że własnię na tym opiera się cały engine (hahaha) :D


Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2006, 11:14 
Cytuj  
ja bym sobie w to zagral 8)


podoba mi sie tibia ale wolalbym takie udoskonalenie jak to DD zrobta to:) :D [color=red]
[/color]


Posty: 9
Dołączył(a): 8.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 00:38 
Cytuj  
Witam jestem członkiem teamu DD i pomyślałem, że się wypowiem :wink:
Czaszka napisał(a):
Jak narazie wszystko stoi i znów zapomnę o tej grze heh,,,
Zapewniam, że nie stoi...

Aktualnie pracujemy nad wczytywanem mapy utworzonej w edytorze (którego część już mamy) oraz nad serwerem gry.

Undmeen napisał(a):
Miked napisał(a):
- grafika 2D (podobna do tibi)


Już to odstrasza :o

Miked napisał(a):
Jeśli gra się rozwinie i będzie grało w nią wiele graczy to wprwadzimy system podobny do "Premium Account" w Tibii czyli dodatki róźne w grze i z tego będziemy zyskiwać kase.
Jeśli pieniądze będą na nasze konto świetnie przypływać to każdy członek Teamu będzie dostawał wynagrodzenie :wink:


Wątpie żeby ktoś poświęcił czas i włożył w coś dużo wysiłku jeśli wynagrodzenie jest tylko gdybaniem i jeśli ma się je zacząć odtrzymywać dopiero po zakączeniu projektu ...


PS: Pewnie natchnoł cię/was OTS... I 'przypuszczam' że własnię na tym opiera się cały engine (hahaha) :D


Dużo ludzi poświęca tej grze czas jest nas prawie 25 osób. Ja jestem głównym programistą i wcale nie licze na kase. OTS'a nigdy na oczy nie widziałem a w Tibie zagrałem już po zaczęciu projektu aby zobaczyć co to za gra o której tak głośno (zawiodłem się na niej). Nasz engine opiera się o czysty DirectDraw. Natomiast grafika nie będzie podobna do Tibi niestety tamto napisał ktoś kto nie był do tego upoważniony. A to przykład jak będzie wyglądała grafika:
http://img46.imageshack.us/img46/2857/domtest0wb.jpg
raczej 100% różnic od Tibi podobnie walka będzie animowana a zmiana ekwipunku odbije się na postaci w grze.

Fabuba równierz posunęła się do przodu oto ona:
Pięć wieków temu potężny cech magów, postanowił wykorzystać moc kryształu urytu. Kryształ ten był niezwykły, ponieważ posiadał moc kreowania rzeczywistości. To jest potrafił zmieniać każda rzecz, miejsce według widzimisię posiadacza kryształu. Jedynym problemem był fakt niestałości takiej kreacji. Ponieważ osoba kreująca była niedoskonała, to kreowany świat był pełen wad.
Cech magów, postanowił połączyć siły najlepszych członków by opanować moc kryształu i ograniczyć niedoskonałość tworów do minimum. Jak każdy wie życie nie jest tak proste i łatwe. Cech musiał skorzystać z usług jednego z Nekromantów, który miał zapewnić magom bezpieczeństwo w powrocie do tego świata w przypadku ich śmierci. Magowie popełnili poważny błąd, nekromanta nie dochował przysięgi i podczas wyzwalania mocy kryształu sam podszedł do niego i dotknął go destabilizując rzeczywistość, lasy zamieniły się w upiorne puszcze, zwierzęta w potwory, a ludzie...No właśnie ludzie pozostali ludźmi, osoby znajdujące się najbliżej katastrofy zmieniły postać, lecz reszta niebędąca pod bezpośrednim wpływem kryształu nie zmieniła postaci. Kryształ pękł, na siedem części. Nekromanta jako twórca tego chorego świata posiadał boską moc, zniknął on z innymi sześcioma magami, którzy stali się jego sługami. Upiorny duch spowił te niegdyś urodzajne ziemie. W ciągu następnych dni zaczęły znikać miasta, sto lat później pewien podróżnik odkrył bramy do innych wymiarów, okazało się, że miasta, które wcześniej znikneły przeniosły się do innego wymiaru. Niestety tamte światy okazały się jeszcze mniej gościnne niż ten obecny. Ludzie tam byli silniejsi, a potwory straszniejsze. Dlatego tylko najsilniejsi się tam wybierali. Badanie cechu magów nad tą tragedią doprowadzały ich do wniosku, że uryt, kryształ, który doprowadził świat na skraj apokalipsy, jest składnikiem portali oraz wszystkich magicznych przedmiotów w napotkanych krainach. Dalsze badanie pozwoliły określić lokalizacje 7 części urytu. Aby przywrócić świat do dawnej świetności, trzeba zebrać siedem części kryształu, znaleźć górę, na której doszło do tragedii, pokonać Nekromantę, doprowadzić dusze sześciu magów i nekromanty na górę, połączyć kryształ. I samemu go dotknąć przywracając stary ład, stając się nowym bogiem.


W razie pytań co jakiś czas będe tu zaglądał. Jak ktoś ma pisać posty w stylu "nie skończycie tego" niech sobie daruje :) już wiele takich czytałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 02:07 
Cytuj  
T72 napisał(a):
Witam jestem członkiem teamu DD i pomyślałem, że się wypowiem :wink:

Jako czlonek teamu powinienes zareklamowac gre poprzez wypunktowanie, w czym wasza gra bedzie lepsza od konkurencji. Tylko tak mozna zachecic potencjalnych graczy do przyjrzenia sie tytulowi.

Zastanowcie sie tez nad jakims fachowcem od fabuly, bo w ten sposob napisany jej zarys tylko odstrasza (chodzi mi o stylistyke i kilka bledow).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 09:01 
Cytuj  
Fabuła podobna do Gothica. 7 kryształów-5 kamieni ogniskujących, nekromanta-śniący, dusze 6 magów-5 szamnów nie żeby dla mnie była to wada przynajmniej wzorujecie się na dobrej fabule (tak myślę).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2006, 09:26 
Cytuj  
na 300% nic z tego nie bedzie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.