mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 01:48 
Cytuj  
Dzieki fileplanet.com mozna stac sie posiadaczem kluczyka oraz klienta beta gry ArchLord i przeniesc sie do swiata Chantry.

ArchLord to produkcja przyszykowana (przetlumaczona) dla nas przez znanych prawie wszystkim graczom Codemasters. Powstala na Dalekim Wschodzie i tworzona byla glownie z mysla o tym wlasnie rejonie, wiec nie nalezy spodziewac sie po niej wiele oprocz uciazliwego grindu. Gra czerpie z Lineage II i jest do tego tytulu pod wieloma wzgledami podobna, jednak brakuje jej glebi i nie trudno zauwazyc, ze jest od swojego wzoru o wiele prostsza. Jesli komus sie nudzi i nie ma w co grac, to warto rzucic okiem. Jesli nie, to radze trzymac sie od tej betki z daleka.

Klucz i link do klienta mozna zdobyc pod tym adresem, jednak sie wczesniej zalogowac na swoje konto fp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 14:53 
Cytuj  
No i jakies uwagi do Archlorda ?
Całkiem fajnie im wyszła ta mieszanka L2 z WoW, sa questy, jest farma mobkow, jest pvp, do tego efektowne skile i dynamiczne walki, piekna grafika, brak lagow, ciekawe jak sie gra na wyzszych lvl, jak pogram wiecej to napisze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 15:54 
Cytuj  
Kolejny całkiem nieźle wykonany i azjatycki mmorpg w stylu hardcore grindfest.

Do Lineage2 bym tego nie porównał, walka jest o wiele bardziej dynamiczna (spamowanie skilli / potów / brak konieczności (i chyba możliwości) restowania, dosyć duzy respawn...choć to może graczy na razie jest mało.

+ Auction House
+ Orócz bicia mobków można bawić się również w gotowanie, alchemię i pare innych non-combat skilli
+ Mounty
+ Gra wydaje sie rozbudowana, sporo questów, niektóre całkiem ciekawe i nie do wykonania solo.
+ Community jak na razie całkiem pozytywnie, ale zazwyczaj tak bywa podczas beta testów :)


- Mała oryginalność
- Rasy i Klasy więcej niż standardowe (orc, elf, human - war/hunter/mag)
- Wkurzające nieco jest to, że podczas walki naszą główną czynnością jest spamowanie potów - może to się zmieni na wyższych lvlach.
- Mimo wszystko GRIND GRIND GRIND


jeżeli chodzi o PvP to jak na razie nie wiele wiadomo...

*można sie Pkować od 6 lvlu, oczywiście NON-LOOT
*za zabijanie graczy z dużo niższym lvlem spore kary, a po za tym konsekwencje PK nie wydają się zbytnio straszne
*nic mi na razie nie wiadomo o żadnych "zorganizowanych akcjach" w stylu Siege itp


btw. jest jeszcze NDA bo coś mi umknęło w tej materii? :)


_________________
. . .

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 16:09 
Cytuj  
W beta testach byl topic o ArchLord tez, zajrzyjcie tam po wiecej info.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 20:34 
Cytuj  
Podoba mi sie PK Wanted, a dokladnie chodzi o to ze jesli zostaniesz zabity przez innego gracza to masz opcje wyslania listu gonczego, jesli sie to powtorzy i inni gracze tez wysla to nagroda sie kumuluje i mozna zgarnac ladna sume.
Zauwazylem tez ze masowe pk czy gankowanie jak kto wolo nazywac zabijanie innych graczy, latwo jest wybijane z glowy tym ze potem nie wyjdziesz tak latwo z miasta bo wszyscy na ciebie poluja :)
Oczywiscie lvl zdobywamy grindem, czyli co poziom inne moby trzeba isc bic, przerywane jest to questami czy ubijaniem jakiegos bossa w party, ogolnie jak na poczatek bardzo milo.
Narazie nie odkrylem jeszcze jak mozna nauczyc sie profesji, bardzo wazna rzecz odrozniajaca Archlord od innych koreanskich produkcji to brak stawiania sklepiku, mamy dom aukcyjny ( nie wiem jak wystawic przedmioty tam ), ktory jest pelny itemow i materialow.
Widze ze jest dosc sporo rozbudowany enchanting i upgrading itemow, ktorych sa 4 rodzaje normalne, rare, epik i jakies tam inne jeszcze.
Pogram zdaje sie w becie w wolnych chwilach miedzy instami w WoW i musze przyznac ze podoba mi sie narazie, chyba ze zrobienie lvl na wyzszych poziomach bedzie uciazliwe i nudne to dam sobie spokoj i oczywiscie napisze tu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 139
Dołączył(a): 6.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 20:38 
Cytuj  
Jeśli ktoś sie dostał do betki i niema czasu na gre teraz lub pozniej to chetnie moglbym przyjac jego acount :>


_________________
80 97 115 99 97 108 <--- poprostu gotój! xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2006, 21:36 
Cytuj  
Przeczytaj pierwszy post, zarejestruj sie, sciagnij klienta i graj.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 06:57 
Cytuj  
-gra nawet jak na bete potwornie nie dopracowana
-nie moglem ustawic wszystkiego na full :(
-brak wyboru płuci postaci
-napisy sie pieknie rozjezdzaja z ramek
po serwerze biegaja prawie tylko moon elfki ;p
-GUI w grze hmm takie sobie
-kompletnie skopane sterowanie (point'n'click)
-skillowa gra (double click mob and potion click)
-Nudne..

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 09:46 
Cytuj  
no tak...

bo widzisz ja gram orkiem i u mnie biegają same orki...dziwne, huh?


co do tego, że gra jest niedopracowana nie moge się zgodzić, jak na początek bety jest całkiem nieźle...zresztą plotka głosi że jeszcze we wrześniu Archlord będzie p2p


imo gra nie jest na tyle dobra / ciekawa / oryginalna żeby za nią płacić abonament, ale to tylko świadczy o tym jak wielkim rynkiem jest rynek MMO skoro nawet takie produkcje mają ekonomiczny sens swojego istnienia...


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 10:05 
Cytuj  
IMHO gra jest dobra, jako darmowy HnS online ;)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 12:02 
Cytuj  
po tym jak czytam opinie, nasuwa mi się jeden wniosek
codemasters chce wydoić z graczy z EU i US na abonamencie ile się tylko da
zanim w te rynki wejdzie płacenie typu item mall/cash shop

a że taniej mu wychodzi ściąganie badziewia ze wschodu, miast ukończenie własnego tytułu MMORPG którego zawiesił (kaska sie skończyła na produkcję a nikt 25$ miesięcznie płacił nie będzie) to już w ogóle szkoda gadać


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2006, 22:01 
Cytuj  
Gra nie jest taka zła, ale na pewno nie jest warta opłacania abonamentu……. To był by świetny mmo na zasadach Silkroad.

EDIT

Pograłem trochę dłużej i co się okazuje ? :D

Gra nie jest jednak taka zła ma wiele ciekawych rozwiązań i ukrytych smaczków.

Najgorsze są początki :D trzeba jak najszybciej uciekać z startowej wiochy, bo wygląda ona żałośnie i przyćmiewa obraz całej gry.

Mechanika gry, jeśli chodzi o szybkość levelowania i zdobywania pieniędzy jest musze powiedzieć świetnie zbalansowana.

Dobił mnie, np. fakt jak moja postać zmieniła się w ogromnego pająka :D A i summony na wyższych levelach wyglądają bajecznie.

Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 17:45 
Cytuj  
Rofl. A ja sie dostałem do 3 fazy bety. Hmm co by z tym zrobić. Chyba sprawdze w weekend :D

EDIT:
@up. Mógłbyś napisać coś wiecej? No wiesz skriny summonów, co tam dalej jest itd, to moze w piatek sam sie pobawie i zobacze :D.
Ah a np. Orc Sorc nie ma juz summonów tylko czary do walnie (np. Fireball).

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2006, 08:14 
Cytuj  
mam takie pytanko: czy to pachowanie na poczatku po odpaleniu gry zawsze trwa tak dlugo sciagam jakies pache po 90mb przy laczu 7.5mb/s i idzie jak krew z nosa :< strasznie to irytujace :(

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2006, 08:28 
Cytuj  
Patch: 1.01 -
+ Decreased the cool down on potions
+ Decreased cost of potions
+ Increased drop rate of potions


Let teh spamfest commence!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2006, 09:07 
Cytuj  
Taki system, cóż poradzić. To samo było w RF-Online.


_________________
Obrazek

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2006, 10:30 
Cytuj  
+ Increased drop rate of potions

uhh...jak dotąd poty leciały w zasadzie z każdego zabitego moba :)


_________________
. . .

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 12:09 
Cytuj  
Kolejny system kto szybciec wciska potki, kiepsko to widze :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 09:20 
Cytuj  
No grze trzeba wiele wybaczyć by w nią grać :P z wielkim trudem i bólem toleruje fakt ze zbroja maga elfów wygląda prawie identycznie, co lewel :P

A ten ich rewolucyjny system płatności PLAYplus jest raczej tragicznym pomysłem znowu ten, kto będzie miał kasę będzie mógł zrobić o wiele więcej :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2006, 13:16 
Cytuj  
New skills for players now available at lvl10! Double potion!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.