mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 16:20 
Cytuj  
Archlord już w ofercie gram.pl . Za 149zł w tym 30 dni gratis.
http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6wTq1
Pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 18:39 
Cytuj  
Fajnie, że coraz więcej mmo się u nas pojawia. Tylko kto kupi ten crap?


_________________
you are already dead

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 19:10 
Cytuj  
Może ze 100 pudełek sprzedadzą. Wiele gorszych gier sprzedawali przecież.
Może za jakiś czas dodadzą to do CDA :lol:


_________________
O.o

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 21:16 
Cytuj  
Dlaczego taka krytyka? :) Ja nie gralem w bete ale to co widze np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=LnmXFIt1iXA
Jest impulsem do zakonczenia mojej przygody z Lineage ][ na rzecz wlasnie Archlorda. Jesli macie jakies opinie to napiszcie, jak dla mnie warto zaryzykowac. Gdzies spotkalem sie z glosem ze to "grind". Wiec jesli w L][ jest grind to wole koksac lv w nowej gierce gdzie wszystko jest nowe i interesujace.
Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 21:28 
Cytuj  
Polecam tym co lubia L2 ale maja juz dosc tej gry, Archlord jest ciekawy, nawet bardzo ciekawy, ale obowiazkowo tzreba wczesniej uswiadomic sobie fakt ze w tej grze sie grinduje i to ostro, ale jest to cos nowego, ma sporo ciekawych dodatkowych rozwiazan i naprawde moze dac sporo zabawy ta gierka.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 21:36 
Cytuj  
Kess napisał(a):
Dlaczego taka krytyka? :) Ja nie gralem w bete ale to co widze np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=LnmXFIt1iXA
Jest impulsem do zakonczenia mojej przygody z Lineage ][ na rzecz wlasnie Archlorda. Jesli macie jakies opinie to napiszcie, jak dla mnie warto zaryzykowac. Gdzies spotkalem sie z glosem ze to "grind". Wiec jesli w L][ jest grind to wole koksac lv w nowej gierce gdzie wszystko jest nowe i interesujace.
Pozdrawiam


Lol a przepraszam co w tym filmiku widzisz takiego ciekawego? Animacje? Modele? Może efekty czrów? Wszystko to imo jest raczej średniej jakości i do L2 jeszcze raczej daleko. Jedyne co ta gra ma lepsze jeżeli idzie o graficzną stronę to bardziej "zapełnione" (trawki, krzaczki, itp itd) przestrzenie choć te wypada dobrze tylko jeżeli porównać je do lokacji z prelude i c1/c2


_________________
Obrazek

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 21:54 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Kess napisał(a):
Dlaczego taka krytyka? :) Ja nie gralem w bete ale to co widze np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=LnmXFIt1iXA
Jest impulsem do zakonczenia mojej przygody z Lineage ][ na rzecz wlasnie Archlorda. Jesli macie jakies opinie to napiszcie, jak dla mnie warto zaryzykowac. Gdzies spotkalem sie z glosem ze to "grind". Wiec jesli w L][ jest grind to wole koksac lv w nowej gierce gdzie wszystko jest nowe i interesujace.
Pozdrawiam


Lol a przepraszam co w tym filmiku widzisz takiego ciekawego? Animacje? Modele? Może efekty czrów? Wszystko to imo jest raczej średniej jakości i do L2 jeszcze raczej daleko. Jedyne co ta gra ma lepsze jeżeli idzie o graficzną stronę to bardziej "zapełnione" (trawki, krzaczki, itp itd) przestrzenie choć te wypada dobrze tylko jeżeli porównać je do lokacji z prelude i c1/c2


L ][ mi sie znudzilo calkowicie po 2latach grania. "Animacje? Modele? Może efekty czrów?" Tak wlasnie to mi sie podoba, wg mnie nie jest srednie tylko bardzo dobre. Inny klimat niz L ][ i bardzo dobrze. Wszystko kwestia gustu.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lis 2006, 22:56 
Cytuj  
Czolem, to ja mam w stosunku do playa konkurencyjna oferte - moge sprzedać świerze kody pozwalające na założenie konta, wystawiając aukcje na allegro, lub za 110zl przy transkacji poza allegro. Jak by ktos potrzebowal to niech dzwoni 665 504 008 albo wysle SMSa, lub napisze na [email protected] Jak kto chce Linage 2, auto assault, RF Online albo D&D niech da znac - dam rade cos "skombinowac" 8)

PS Wiem ze to troche bardziej post na trade board ale... moze akurat ktos chce Archlorda|

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2006, 18:38 
Cytuj  
a pudelka tez wysylasz ? :)

wymagania widze ma to male, moze nawet kupie coby miec w co grac na laptopie :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 19:35 
Cytuj  
Przy okazji małe pytanie, czy to prawda, że jest w tej grze full open pvp, gdzie pkillerzy nie dostają dosłownie żadnych penalty jak kogoś zabiją?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 20:04 
Cytuj  
Nie sledze koreanskich grind-festow, wiec moge sie mylic, ale w czasach bety planowali serwery z PvP i z ograniczonym PvP. Trzeba by sie dowiedziec jak jest teraz. Na serwerze closed bety PvP bylo wszedzie poza miastem i jedynym penalty dla pkera byl znaczek kolo jego nicka przez parenascie minut i mozliwosc zaatakowania go bez zadnych, ze tak powiem, reperkusji.

*

Posty: 96
Dołączył(a): 10.03.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2006, 23:18 
Cytuj  
Nic nie jest wspomniane na gram.pl o castle siege , sa one dostepne w grze ??

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 09:42 
Cytuj  
Cytuj:
edynym penalty dla pkera byl znaczek kolo jego nicka przez parenascie minut i mozliwosc zaatakowania go bez zadnych, ze tak powiem, reperkusji.


To niezły hardcore :)
Jedymym penalty jest czerwony znaczek a reperkusją to, że jak Cię zabiją wtedy to nie dostaną czerwonego znaczka...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2006, 11:02 
Cytuj  
To niezły hardcore
Jedymym penalty jest czerwony znaczek a reperkusją to, że jak Cię zabiją wtedy to nie dostaną czerwonego znaczka...


czy ja wiem czy taki hardcore? Zalezy co daje takie pk, loot calego golda i zartosci plecaka bylo by si.
A mialem nawet gdzies konto do bety, ale granie w koreanskie cuda jakos mi nie podchodzi.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 23
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 09:44 
Cytuj  
Codemaster oglosil, ze od poczatku przyszlego roku przestaja pobierac abonament. Archlord staje sie wiec gra Free2Play - trzeba tylko kupic pudelko z gra jak Guild Wars. Ciekawe tylko z czego zamierzaja utrzymywac serwery - w sumie w grze zawsze byl item mall, ktory mial byc dodatkiem do abonamentu, a teraz pewnie stanie sie podstaowwym elementem gry, ktora teraz moze zyskac na popularnosci. Bo chociaz ArchLord nie jest jakas wielka gra, to ma kilka elementow, ktore pozytywnie ja odrozniaja od darmowych i nastawionych wylacznie na grinding innych koreanskich produkcji. Po becie sadzilem nawet, ze ta gra ma szanse zaszkodzic L2, ale jak widac zle ocenilem jej potencjal

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 11:13 
Cytuj  
Szczegóły na temat free2play Archlord:
http://www.archlordgame.com/freetoplay.php
http://www.archlordgame.com/faq.php?typ ... 0to%20Play

BTW:
jak ktoś ma ochotę spróbować "z czym się je" Archlorda to niech da znać na PM - dostałem klucz na 10 dniowego triala i nie zamierzam z niego skorzystać 8)
(trzeba wcześniej założyć/mieć konto na COG -> www.codemasters.com/cog - konto jest free ofc).

Kto pierwszy ten lepszy !


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 11:35 
Cytuj  
Też mam, jakby ktoś chciał to pm.
[edit] nieaktualne


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2006, 13:28 
Cytuj  
Jak dla mnie to ta gierka wyglada jak klon L2 - jesli filmik jest zrobiony bez duzego zoom'a to wogole nie jestem w stanie odroznic AL od L2.
Jedyne co sie rzuca w oczy to obrazenia i efekty czarow ala wow ale cala reszta jakby zywcem sciagnieta z lineage (dynamika walki, sposob poruszania sie, pseudo-seksowne anime zdziry, emoty, krajobrazy etc etc etc).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 11:36 
Cytuj  
Archlord bedzie free to play :D
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31936;core.html


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2006, 11:38 
Cytuj  
Eh, kiedy ta dzisiejsza młodzież zrozumie że forum służy również do czytania a nie tylko do pisania. O tym, że jest free2play masz 4 posty wyżej.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.