mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 7 paź 2006, 16:29 
Cytuj  
pytanie tak jak w temacie, sprzedaje konto wowa jestem nowicjuszem jesli chodzi o paypal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2006, 10:56 
Cytuj  
Z tego co wiem,to wbrew zapowiedziom PayPal nie uruchomil we wrzesniu mozliwosci odbierania pieniedzy przez osoby z Polski i reszty krajow grupy wyszehradzkiej i okolic, wiec przez PayPal kasy nie sciagniesz :wink:
Ja przy sprzedazy jednego ze swoich kont uzywalem http://www.moneybookers.com.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2006, 10:35 
Cytuj  
Wczoraj dostałem od PP maila że już działają w "full" opcji także dla Polaków:
http://www.paypal.pl/pl
https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/websc ... es-outside

Cytuj:
Amendment to the User Agreement and policies
Notice Date: 20 wrzesień 2006
Effective Date: 12 październik 2006
Beginning 12 październik 2006, PayPal will support the following currencies as part of the PayPal service: The Swiss Franc, Norwegian Krone, Swedish Krona, Danish Krone, Polish Zloty, Hungarian Forint, Czech Koruna, Singapore Dollar, Hong Kong Dollar and New Zealand Dollar. The User Agreement and associated policies will be amended to reflect the availability of payment processing in these currencies. Also, if a user is registered in a country which has as its official currency one of the additional currencies added to the service, that currency will become that user’s home currency.

Amendment to the PayPal Buyer Protection Programme
Notice Date: 20 wrzesień 2006
Effective Date: 12 październik 2006
Beginning 12 październik 2006, the scope of the PayPal Buyer Protection programme will be expanded to allow the terms of the programme to apply to sellers who list on the applicable PayPal Buyer Protection eligible eBay sites and who are registered PayPal users in the following countries: Denmark, Sweden, Greece, Portugal, Finland, Norway, New Zealand, Argentina, Brazil, Mexico, Uruguay, Chile, Ecuador, Jamaica, Poland, Czech Republic, Hungary, Thailand and China.

PayPal User Agreement available in Polish
Notice Date: 20 wrzesień 2006
Effective Date: 12 październik 2006
Beginning 12 październik 2006, the User Agreement will be made available in Polish and registered users in Poland will become subject to the terms of the Polish language User Agreement.

Modyfikacja Umowy z użytkownikiem
Data powiadomienia: 10 sierpień 2006
Data wejścia w życie: 14 wrzesień 2006
Od dnia 14 wrzesień 2006 zarejestrowani użytkownicy systemu PayPal w Czechach, na Węgrzech, w Polsce i w Tajlandii uzyskają możliwość odbierania środków na swoje konta PayPal, a także wypłacania środków na rachunek w banku lokalnym.


/edit:
teraz dopiero zauważyłem że jest już topic o tym viewtopic.php?t=21761 8)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.