mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 16:48 
Cytuj  
Wyzwanie dla zaprawionych w bojach forumowiczów bo ileż można mówić o tym samym(a jednak można -.- )
Wiem ze nazwa topicu może być trochę myląca ale nie chciałem żeby brzmiała ona w stylu " w co mam teraz grac itp etc" , dlatego iż jak można sie domyślić topic będzie o rozterkach gracza który znudzony cieciem w singlu(aczkolwiek z pewnymi doświadczeniami w mmo) postanowił w końcu ruszyć w kierunku wcześniej wymienionych :P

Ok sprawa prosta nie jest .Głównie z powodu mojego sprzętu(Duron 1,8@2,2 , 512 DDR oraz Gf 3 tit 200 na pokładzie) i jak widać kombajnem tego nazwać nie można .Abonament of cóż nie gra tutaj roli bo liczy sie fun :P ale co innego ze chciałbym pograć w coś co chodziło by jakby chciało a nie mogło...
Nie mam jakichś szczególnych wymagań czy to ma być fantasy czy science-fiction ale powiem tylko że nie chce by była to gra która aby dać mi frajdę wymaga ode mnie aby poświęcał jej 5-7 h dziennie ale tak ze 3-4 to mogę jej poswięcić:P .

A co do grona gier które automatycznie wypadają to EvE i GW :P .Grałem i nie przypadło mi do gustu...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 17:27 
Cytuj  
eve tylko przylacz sie do naszej PvP grupki ktora tworzymy. O ile oczywiscie grupka nie pierdzielnie zanim skille "dojda"..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 17:58 
Cytuj  
Ale mam jedno pytanie ...Czy teraz jest mozliwość dogonienia graczy ktorzy zaczeli kiedys bardzo bardzo dawno temu grac ?? I jak to jest z czasem ktory trza poswiecic na EvE bo jak byla recka w CD-Action to powiedzieli ze na eve trzaa baardzooo wiele czasu poswiecic.No i czy bede mogl placic moim plastikowym Master-Cardem czy sa moze jakies pre-paidy:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:03 
Cytuj  
Oj czeba, i to pomimo skilli trenowanych offline.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:21 
Cytuj  
Nie trzeba. Zalezy od tego co sie robi.

Co do dogonienia weteranow (jesli chodzi o ilosc SP) to oczywiscie nie jest to mozliwe, chyba ze kupisz od kogos postac (mozna to zrobic legalnie za in-game walute, isk).

Trzeba zaznaczyc ze ilosc SP ma tak naprawde tylko wplyw na to iloma statkami mozna latac, a nie jak dobrze sie nimi lata (zakladajac specjalizacje i kilka miesiecy w grze).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:21 
Cytuj  
No to troche dupa bo ja pisałem ze max moge poswiecic 3-4 h dziennie i nic poza tym ...Moze ktos by troche dokladnie opowiedzial jak to jest z EvE ??

I co miałes namysli ze zalezy zo chce sie robic ??Bo szczerze to kiedys gralem w traial EvE i bardzo mi sie spodobalo ale potem nie mialem dostepa do neta i musialem zrezygnowac .Ale slyszle ze duzo osob mowi ze granie po 3h dziennie w EvE mija sie z celem ...Moglby ktos szerzej o tym napisac ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:39 
Cytuj  
Tak jak napisalem... poswiecasz tyle czasu ile chcesz... nikt ci przeciez nie kaze grindowac np. misji 24/7 (chyba ze jestes w chujowym corpie).

Poswiecanie czasu na trenowanie skilli oczywiscie wypada, bo skille sie trenuja automatycznie.

edit: poswiecanie duzych ilosci czasu moze sie zaczac np. w momencie jak bys sie zaczal zajmowac 0.0 warfare, obsluga POS-ow itd... ale to jest zwyczajnie nudne. Przynajmniej dla mnie. I raczej nie dla nowych graczy.


Ostatnio edytowano 3 cze 2007, 18:42 przez Mac, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:41 
Cytuj  
Ahh czyli chyba decyzja podjeta :) .Dacie jakies namiary na siebie albo polskiego czata jakiegos ;)??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 18:56 
Cytuj  
polski chat jest na polish
wyslij mail-a lub pm do mnie (martinezo) to zaprosimy Cię na chat =0= (outcast).

Teoretycznie skillujemy offline więc grind odpada. Jednak mechanika gry wymaga od nas bycia online przez iles godzin dziennie - zależy co chcemy w grze osiągnąc.
Gotówki np. nie nastukamy będąc offline więc mamy jeden powód.
Traderzy i producenci muszą latać po stacjach sprzedając/skupując stuff często w odległych od siebie miejscach.
Misjonerzy (czyli ci co robią misje) muszą porobić standingi do corpów NPC by mieć dostęp do wyższych leveli agentów (chociaż tu częściowo można wspomóc się skillami).
itp.

Jak zaczynasz kompletnie od nowa naprawdę proponuję poświęcić te 50-100zł i kupić sobie konto z kilkoma milionami SP. Sam bym teraz tak zrobił.. Szczegolnie ze gotową postacią przy odrobinie zacięcia będziesz mógł od startu płacić za grę ISK-ami (walutą z gry) więc w sumie nic na tym nie stracisz, a zyskasz kilka miesięcy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 cze 2007, 19:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jak zaczynasz kompletnie od nowa naprawdę proponuję poświęcić te 50-100zł i kupić sobie konto z kilkoma milionami SP. Sam bym teraz tak zrobił.. Szczegolnie ze gotową postacią przy odrobinie zacięcia będziesz mógł od startu płacić za grę ISK-ami (walutą z gry) więc w sumie nic na tym nie stracisz, a zyskasz kilka miesięcy.


Kupowanie postaci jest nielegalne. Przy odrobinie szczescia mozna zarobic bana albo poprzedni wlasciciel upomni sie o konto :)

Legalne jest tylko kupowanie postaci za isk (ktore mozna wymienic za gametime codes).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 07:10 
Cytuj  
Nie chce płacić póki co za grę i dodatkowo za konto :P .Tak może zrobię na początku czerwca jak dostanę 1 wypłate :) .


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.