mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 19
Dołączył(a): 18.06.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2006, 19:10 
Cytuj  
2moons to anglo jezyczna wersja dekarona lecz z wiekszymi ilosciami questow skilli itp niewiem do konca jeszcze gra nie wyszla lecz cb ma byc juz w listopadzie dokladna date tez niewiadomo puki co odsylam do lektorki zycze milego ogladania jak i czytania :D www.dekaron.com - mozna zobaczyc sety bronie i inne itemki oraz skille do postaci http://2moons.acclaim.com/ - oficjalna stronka 2moons narazie tylko forum ale wiele mozna sie dowiedziec.


gra jest/bedzie f2p


Posty: 19
Dołączył(a): 18.06.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 12:43 
Cytuj  
CB 2moons aktualnie sie rozpoczela dokladnie 4-5 dni temu przez 2 tyg beda zapraszac do cb ja nadal czekam lecz wiem ze sie dostane powyzej 6 miesiecy kto jest zarejestrowany automatycznie sie kwalifikuje. zycze zeby ktos z was tez sie dostacl

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 12:58 
Cytuj  
Opcja edytuj ziom^^ :P , a gra cóż...fajnie, że jest dużo klas postaci :] , ale gra nie w moim klimacie ik na sete będzie płatna :]


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 3.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 15:25 
Cytuj  
nie bedzie platna gry acclaima sa f2p plus cash shop

*

Posty: 143
Dołączył(a): 9.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2007, 17:41 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Opcja edytuj ziom^^ :P , a gra cóż...fajnie, że jest dużo klas postaci :] , ale gra nie w moim klimacie ik na sete będzie płatna :]
OPcja looknij na date napisania pierwszego postu Zi0m^^ :P
A co do 2moons to ktos gral juz w ta bete? jka wyglada pvp i crafting?i czy w ogole ta gra zapowiada sie na cos fajnego?


_________________
nie lubie konserw


Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 00:15 
Cytuj  
Helsing napisał(a):
CB 2moons aktualnie sie rozpoczela dokladnie 4-5 dni temu przez 2 tyg beda zapraszac do cb ja nadal czekam lecz wiem ze sie dostane powyzej 6 miesiecy kto jest zarejestrowany automatycznie sie kwalifikuje. zycze zeby ktos z was tez sie dostacl


Aha, czyli pozostaje mi czekac na OB :] Nie wiem tez gdzie wyczytales te info z kwalifikacja ale niech Ci bedzie:P. Czytalem topic w ktorym "veterani" placza, ze zaproszone do CB zostaly te osoby ktore zarejestrowaly sie 3 dni temu...

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 16:41 
Cytuj  
TheSorrow napisał(a):
Czytalem topic w ktorym "veterani" placza, ze zaproszone do CB zostaly te osoby ktore zarejestrowaly sie 3 dni temu...

taaa, czysta hamówa ze strony acclaima
też były lekkie problemy z kontami do 9d, ale takiego numeru jw. to jeszcze nie odwinął chyba nikt


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2007, 21:04 
Cytuj  
No to Hellsing czekam/y na sprawozdanie;]. Dawno nie spotkalem szpila, na ktorego bylbym w stanie tyle czekac.

Cytuj:
czy w ogole ta gra zapowiada sie na cos fajnego?


Wg mnie zapowiada sie na hit roku 2007, mam tylko nadzieje ze nic nie rozwieje moich oczekiwan, a sama gra nie okaze sie kolejnym beznadziejnym HnS.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 00:46 
Cytuj  
Wg mnie zapowiada sie na hit roku 2007

rofl.

Gram w bete, ale nie bede tu nic _wiecej_ pisal, bo za duzo mamy zyczliwych.


Posty: 23
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 09:55 
Cytuj  
Cytuj:
a sama gra nie okaze sie kolejnym beznadziejnym HnS

Przeciez po filmikach widac, ze to HnS. Wyroznia go od innych produkcji to, ze jest masakrycznie krwawy. Jedyne na co moim zdaniem mozna liczyc w przypadku takiej produkcji, to ze walka bedzie fajnie pokazana i wciagajca, ale to tego potrzeba by raczej sterowania wsad a tu pewnie jak we wszystkich koreancach jest klikanie myszka

Cytuj:
Gram w bete, ale nie bede tu nic _wiecej_ pisal, bo za duzo mamy zyczliwych.

Koreanska beta ma restrykcyjne NDA? Rozumiem, ze gra ma jakies plusy skoro nie chcesz ryzykowac? A moze po porstu boisz sie ja zjechac z gory na dol?


Posty: 19
Dołączył(a): 18.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2007, 15:23 
Cytuj  
Ktos porownal ja do MU ale nie bede tego komentowal sam nie gralem ale z tego co inni opowiadali jak grali w dekarona zapowiada sie wysmienicie sam jeszcze sie nie dostalem choc czekam kolo 9 miesiecy na nia to jakas katastrofa tym bardziej ze na wszystkie inne bety acllaimu zostalem zaproszony i dobrze sie sprawowalej tj znajdywalem bugi i wysylalem co i jak dziwie sie ze teraz sie nie dostalem a za mnie jakies nooby ktore lamia NDA w kazdy sposob i nic dziwnego ze weterania m.in Ja sie denerwuja ktos kto siedzi na forum udziela sie i jest kupe czasu nie dostaje sie a taki noobek zarejestruje sie bo dowiedzial sie o istnieniu 2moons spodobalo mu sie i dostaje zaproszenie nie piszac nawet 1 posta no zdazy sie ze napisze jak zlapie jakiegos laga albo okaze sie ze ma zle haslo :/ i prosi o pomoc


_________________
http://www.cubizone.com/global/register2.asp?identifyBy=65A56585D5
rejestracja do PW!!


Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 21:20 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Wg mnie zapowiada sie na hit roku 2007

rofl.

Gram w bete, ale nie bede tu nic _wiecej_ pisal, bo za duzo mamy zyczliwych.


W takim razie po co ten post, skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia? Nie chcesz, nie pisz- proste, nikt raczej plakal z tego powodu nie bedzie Panie Wszechwiedzacy.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 21:50 
Cytuj  
TheSorrow napisał(a):
konrador napisał(a):
Wg mnie zapowiada sie na hit roku 2007

rofl.

Gram w bete, ale nie bede tu nic _wiecej_ pisal, bo za duzo mamy zyczliwych.


W takim razie po co ten post, skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia? Nie chcesz, nie pisz- proste, nikt raczej plakal z tego powodu nie bedzie Panie Wszechwiedzacy.


Ty glupi jestes? Czy nie posiadasz podstawowych umiejetnosci czytania ze zrozumieniem?;<


Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2007, 23:23 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
TheSorrow napisał(a):
konrador napisał(a):
Wg mnie zapowiada sie na hit roku 2007

rofl.

Gram w bete, ale nie bede tu nic _wiecej_ pisal, bo za duzo mamy zyczliwych.


W takim razie po co ten post, skoro nie masz nic konkretnego do powiedzenia? Nie chcesz, nie pisz- proste, nikt raczej plakal z tego powodu nie bedzie Panie Wszechwiedzacy.


Ty glupi jestes? Czy nie posiadasz podstawowych umiejetnosci czytania ze zrozumieniem?;<


Przeczytaj jeszcze raz wszystko od poczatku, potem komentuj. Co do czytania ze zrozumieniem...osoba, ktora ma z tym problemy jestes chyba Ty, a to ze mnie obrazasz swiadczy o twoim rozwoju ( i kto tu jest glupi?) Nie bede sie tutaj z nikim klocil bo to nie jest moim celem. Irytuja mnie takie osoby ktorym sie wydaje ze wszystko wiedza i sa w ogole masta of dizasta.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 00:26 
Cytuj  
TheSorrow napisał(a):
Przeczytaj jeszcze raz wszystko od poczatku, potem komentuj. Co do czytania ze zrozumieniem...osoba, ktora ma z tym problemy jestes chyba Ty, a to ze mnie obrazasz swiadczy o twoim rozwoju ( i kto tu jest glupi?) Nie bede sie tutaj z nikim klocil bo to nie jest moim celem. Irytuja mnie takie osoby ktorym sie wydaje ze wszystko wiedza i sa w ogole masta of dizasta.

Ok, jesteś zajebiście mądry i po prostu zaginasz nas swoją inteligencją. I nie mamy przez to wspólnej linii porozumienia. Po prostu nie damy rady się dogadać jesteśmy z innych światów. A jako że nas tu jest więcej to ty sobie stąd idź, wynika to z prostej logiki i optymalizacji, którą ze swoją nadzwyczaj wielką inteligencją powinieneś zrozumieć.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 00:43 
Cytuj  
ME SMART! OG!


Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 07:25 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
TheSorrow napisał(a):
Przeczytaj jeszcze raz wszystko od poczatku, potem komentuj. Co do czytania ze zrozumieniem...osoba, ktora ma z tym problemy jestes chyba Ty, a to ze mnie obrazasz swiadczy o twoim rozwoju ( i kto tu jest glupi?) Nie bede sie tutaj z nikim klocil bo to nie jest moim celem. Irytuja mnie takie osoby ktorym sie wydaje ze wszystko wiedza i sa w ogole masta of dizasta.

Ok, jesteś zajebiście mądry i po prostu zaginasz nas swoją inteligencją. I nie mamy przez to wspólnej linii porozumienia. Po prostu nie damy rady się dogadać jesteśmy z innych światów. A jako że nas tu jest więcej to ty sobie stąd idź, wynika to z prostej logiki i optymalizacji, którą ze swoją nadzwyczaj wielką inteligencją powinieneś zrozumieć.


Kolejna nadzwyczaj ciekawa i blyskotliwa teoria typowego no life... sad, sad.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 09:03 
Cytuj  
TheSorrow napisał(a):
SwenG napisał(a):
TheSorrow napisał(a):
Przeczytaj jeszcze raz wszystko od poczatku, potem komentuj. Co do czytania ze zrozumieniem...osoba, ktora ma z tym problemy jestes chyba Ty, a to ze mnie obrazasz swiadczy o twoim rozwoju ( i kto tu jest glupi?) Nie bede sie tutaj z nikim klocil bo to nie jest moim celem. Irytuja mnie takie osoby ktorym sie wydaje ze wszystko wiedza i sa w ogole masta of dizasta.

Ok, jesteś zajebiście mądry i po prostu zaginasz nas swoją inteligencją. I nie mamy przez to wspólnej linii porozumienia. Po prostu nie damy rady się dogadać jesteśmy z innych światów. A jako że nas tu jest więcej to ty sobie stąd idź, wynika to z prostej logiki i optymalizacji, którą ze swoją nadzwyczaj wielką inteligencją powinieneś zrozumieć.


Kolejna nadzwyczaj ciekawa i blyskotliwa teoria typowego no life... sad, sad.


I LOL'D. Sie nam trafil wybitny retard jakis;D.

Czlowieku jak narazie to nie piszesz nic na temat w tym watku, a sam rozpoczales flame war, nie majac nic do powiedzenia. Ogolnie widze, ze czujesz sie pokrzywdzony zlekcewazeniem przez aclaim twojej jakze wybitnej osoby ow odmowieniem ci beta testow, wiec dam ci rade, abys nie wyladowywal frustracji na forum, gdyz prawdopodobnie sie to zle skonczy.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 10:10 
Cytuj  
TheSorrow napisał(a):
Kolejna nadzwyczaj ciekawa i blyskotliwa teoria typowego no life... sad, sad.


Daj sobie na wstrzymanie i zacznij wnosic cos wartosciowego. Jak na razie na 5 postow nie napisales nic w temacie mmorpg. Chyba bardzo szybko chcesz sie pozegnac z forum.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2007, 14:12 
Cytuj  
Ktoś śmiał sprzeciwić się 'waszemu' Konradorowi i odrazu stado wytrenowanych piesków rzuca się w obronie.

/żal mode on

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.