mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 136
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 18:12 
Cytuj  
Nie znalazłem tematu więc zaczynam. Co sądzicie o nim? zapowiada sie niezwykle ciekawie. Spełnia moje najskrytsze marzenia. Być może jest to to coś na co czekałem tyle czasu, do czego tęskniła moja dusza, nie pozwalając mi zagrzać miejsca w innnych MMORPG. Zastanawia mnie osądzicie? Jakie są wasze nadzieje/obawy w związku z tym tytułem.I przedewszystkim czy słyszał ktoś coś o abonamencie za niego :P . Rzekom (koega kolegi brata z wąsem powiedział), że gra będzie podobnie jak Anarchy ogólny dostęp free tylko dodatki (czyli kwintesencja). Inna plotka głosi, że będzie po prostu bajońska (do 800 zł) cena z unikalnym kluczem aktywacyjnym + roczny abonament już nie zbyt wysoki ok. 100 zł. Lub jak wieśćgminna niesie zwykły (choć niski abonament) w granicach 20 zł (w przelicznikach z USD i EURO podaję:)) Co wy słyszeliście? Ja jesli potwierdzi się abonament lub cena kupna plus niski abonament bez wahania (mimo iż przyznaję otwarcie stronię od orginałów) KUPIĘ.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 23:11 
Cytuj  
Abonament będzie jak w wiekszości MMO około 50z za miesiąc i gra będzie płatna od samego początku.

Co do samej gry, to najbardziej obawiam się połączenia 3rd person z celowaniem jak w FPS. Może to im nie wyjść (w szczególności na PVP).
Poza tym czytałem, że mają oni zamiar zrobić zbyt wiele typów serwerów (pvp,pve,ffa i inne), a to według mnie niepotrzebnie rozproszy i podzieli commmunity. Osobiście preferuje jeden typ serwerów jak w Lineage2, a najlepiej jeden, duży serwer jak w EVE. :)

Cała reszta wygląda po prostu rewelacyjnie i żałuję, że trzeba na to czekać minimum do końca tego roku. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2007, 07:57 
Cytuj  
Ja się zastanawiam co to uciągnie... bo grafika powala.

Polecam Trailery wykorzystujące spalanie grafiki w 3d. Naprawdę robią wrażenie, do tego Cymeria i mamy gotowe MMO.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.