mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 7.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 22:18 
Cytuj  
Scren z CLosed Bety mojej postaci na zachęte :P
http://img250.imageshack.us/img250/8218/11km9.jpg


Pewnie zastanawiacie sie o co chodzi w tej gierce i jakie nam daje mozliwości?
Więc przedstawie wam częśc fabuły:

Większość Domów, która została założona aby pozyskać lepsze zrozumienie Świata odizolowała się głęboko w lasach, daleko od cywilizacji i bliżej natury. Jednakże, były Domy, które nie poszukiwały duchowego oświecenia, a które zostały utworzone tylko aby zdobyć siłę i zyski... .

Wraz ze wzrostem liczbebności Domów, spadała liczba osobników poszukujących duchowego oświecenia i Domy poczęły formować przymierza ze sobą oraz z władcami ziem.

Wkrótce została stworzona ogroma siła, która została nazwana "Ładem". Osobnicy byli zabierani z Domów, spośród szlachty oraz wojowników podlegających najemcom dawnych wojowniczych Domów. Poskromili tychm którzy sprzeciwiali się lub odmawiali współpracy z nimi i nazwali ich "Chaosem"...
[CODE]
[Pobrano z Scions of FATE Pollski Portal ]

[b]Pewnie zastanawiacie sie nad tym ile gra oferuje nam klas?

o to odpowiedź:
Mamy 5 klas
-Spearman
-Swordman
-Bladesman
-Bowman
-Healer

Do tego możemu enchatować itemy brac udział w turniejach wojnach BG (cos jak w WoW) prowadzic walki na arenach i duele... Wychowywac pety (Można miec dwa na raz) a co najlepsze pet pomaga w walce i mozna na nim jeździć;] Efektywne szybkie walki i fascynujaca mangowa grafike z wieloma zadaniami i mobami...

W to trzeba poprostu zagrać...
Więcej informacji znajdziecie na portalu Tutaj

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 22:22 
Cytuj  
Cytuj:
Pewnie zastanawiacie sie o co chodzi w tej gierce i jakie nam daje mozliwości?


Nie bo to kolejna koreanska czy co tam produkcja ktora wyglada identycznie jak 100 innych mmo z tego samego zakatka swiata...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 23:13 
Cytuj  
OT, ale nie moglem sie powstrzymac:
Omg. Dorobilem sie sobowtora.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 23:30 
Cytuj  
Mnie niby ?;p

Sory ale patrzysz na zamieszczony obrazek i mowisz "na 10000% juz to widzialem" i sie nie mylisz bo te gry wygladaja identycznie ;d

Strzele jeszcze ze gra jest darmowa i topic powinien byc w innym dziale...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2007, 23:44 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Mnie niby ?;p

A ty masz nick Coval17?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 02:08 
Cytuj  
Ja zawsze najpierw coś testuje, potem oceniam, tak tez zrobilem w przypadku tej gry. SoF miało być świetną grą PvP, a okazało się gniotem gdzie PvP polega na kliknięciu na przeciwnika i oglądanie co się dzieje. Dno.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 03:49 
Cytuj  
chociaz jakis loot i open pvp?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 10:41 
Cytuj  
Coval napisał(a):
OT, ale nie moglem sie powstrzymac:
Omg. Dorobilem sie sobowtora.

Tia, pytanie gdzie jest pozostałych 15 ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 13:14 
Cytuj  
kolejna taśmowa produkcja z Korei.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 15:20 
Cytuj  
Ja rozumiem że komuś takie mangowe ludziki się mogą podobać, ale mnie wręcz odrzucają. Bardzo mi się nie podoba mangowy styl po prostu, niestety taki mam gust. Jak widzę coś takiego, natychmiast wyłączam.


_________________
O.o

*

Posty: 57
Dołączył(a): 10.01.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2007, 23:58 
Cytuj  
Grałem w te gre jeszcze na closed beta ,nie chcialem pisac tematu gdyz uznalem ze to jest marnowanie czasu na sciaganie gry itp. Włączyłem ją pograłem 10 min ,i zauwazylem ze jest jak wszystkie inne koreance ... Gry tej firmy moim zdaniem nie są godne polecenia .


_________________
SHAKE JUNT!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2007, 02:22 
Cytuj  
xyz napisał(a):
kolejna taśmowa produkcja z Korei.


Znaczy się te Covale ? ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 15
Dołączył(a): 23.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 14:30 
Cytuj  
hmmm "kolejna produkcja taśmowa z korei"
Z oficjalnej stronki:
"70 million registered players worldwide"
"Winner of the 2005 great award of Best game"
Taaa nieźle jak na kolejnego taśmowego gniota co?
A co do grindu to po prostu wymiękacie jak cała reszta zachodniej strony świata. A jak dadzą wam coś prostego jak wow ( gdzie do end contentu bardzo szybko się dochodzi i ten kontent jest dość marny) to wychwalacie to jako rewolucje i inne bzdety =-=

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 15:16 
Cytuj  
soul31 napisał(a):
A co do grindu to po prostu wymiękacie jak cała reszta zachodniej strony świata.

Śmieszny jesteś. Uważasz, że jesteś w czymś lepszy dzięki temu że przebrnąłeś przez monotonny grind? Udowadniasz tym jedynie to, że żeby dostarczyć ci fun wystarczy w kółko respawnować kilka tych samych mobów. Nie wszyscy są tak ograniczeni jak ty. Inni oczekują od MMO czegoś bardziej skomplikowanego i wymagającego.

Żółtki i soul31 są lepsi od innych, bo potrafią grindować. - hahaha, joke "miesionca".

soul31 napisał(a):
A jak dadzą wam coś prostego jak wow ( gdzie do end contentu bardzo szybko się dochodzi i ten kontent jest dość marny) to wychwalacie to jako rewolucje i inne bzdety

Rzeczywiście najlepszy content to taki, do którego większość nigdy nie dojdzie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 15:45 
Cytuj  
zax napisał(a):
soul31 napisał(a):
A co do grindu to po prostu wymiękacie jak cała reszta zachodniej strony świata.

Śmieszny jesteś. Uważasz, że jesteś w czymś lepszy dzięki temu że przebrnąłeś przez monotonny grind? Udowadniasz tym jedynie to, że żeby dostarczyć ci fun wystarczy w kółko respawnować kilka tych samych mobów. Nie wszyscy są tak ograniczeni jak ty. Inni oczekują od MMO czegoś bardziej skomplikowanego i wymagającego.

Żółtki i soul31 są lepsi od innych, bo potrafią grindować. - hahaha, joke "miesionca".

soul31 napisał(a):
A jak dadzą wam coś prostego jak wow ( gdzie do end contentu bardzo szybko się dochodzi i ten kontent jest dość marny) to wychwalacie to jako rewolucje i inne bzdety

Rzeczywiście najlepszy content to taki, do którego większość nigdy nie dojdzie.


A Ty pokazałeś nam jakim niesamowitym ignorantem jesteś, że oceniasz "żółtów" (jesteś rasistą?) gorszymi tylko dzięki temu, że przynosi im fun coś innego niż Tobie.

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 23.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 15:56 
Cytuj  
Chodzi mi o to że wiele ludzi luka grafike , pierwsze 15 minut gry itp i już ją ocenia. A najważniejsze w mmorpgu są inne rzeczy te 70 baniek się myli? Wątpie
Zresztą żaden mmorpg w którego trzeba troche pograć (naprzykład moje ukochane FFXI) żeby coś osiągnąć nie ma sukcesu u nas. Więć jakiekolwiek opinie bez spędzenia conajmniej tygodnia przed grą są conajmniej bez sensu.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 16:30 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A Ty pokazałeś nam jakim niesamowitym ignorantem jesteś, że oceniasz "żółtów" (jesteś rasistą?) gorszymi tylko dzięki temu, że przynosi im fun coś innego niż Tobie.


Zamieszałeś niesamowicie. Nie oceniałem, ani nie naśmiewałem się z "żółtków", a z tego co soul31 sądzi zarówno o nich jak o sobie. Że są lepsi bo grindują.

"Żółtkami" określiłem raczej grupę ludzi a nie całą rasę azjatów. Był to raczej potoczny slang, aniżeli określenie rasistowskie.
Azjaci są mi obojętni, śmieszą mnie jedynie ich (większości z nich?) niewielkie wymagania w stosunku do gier MMO.

soul31 napisał(a):
Chodzi mi o to że wiele ludzi luka grafike , pierwsze 15 minut gry itp i już ją ocenia. A najważniejsze w mmorpgu są inne rzeczy


"A co do grindu to po prostu wymiękacie jak cała reszta zachodniej strony świata. A jak dadzą wam coś prostego jak wow to wychwalacie to jako rewolucje i inne bzdety"

Hmm, w takim razie naprawdę trudno jest rozszyfrować twoje wypowiedzi.


Posty: 15
Dołączył(a): 23.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 16:43 
Cytuj  
Dobra slang to slang białasie.
Ja stwierdziłem fakt. Zobacz jakie są opinie na temat tej gry. Większość ludzi nawet w nią nie grało a się wypowiadają. Tak jest z prawie każdą grą ze wschodu - i to jest smutne. A jeżeli chodzi o tą gre to w tego gniota z taśmy gra bardzo dużo ludzi. Dziś w angielskiej wersji koło 1 miasta i w nim naliczyłem ponad 60 ludzi na każdym z 4 servów...

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2007, 17:14 
Cytuj  
Tak jest z prawie każdą grą ze wschodu - i to jest smutne.

rofl. Wlasnie smutne jest to, ze kazda gra ze wschodu jest dokladnie taka sama jak sto poprzednich. I stad taka a nie inna reakcja ludzi na wiadomosc o kolejnym nowopowstalym koreanskim/chinskim MMO, ktorego beta rozpoczyna sie lada dzien, i w ktorym to do wyboru sa znowu 4 rasy/klasy, a wszystko zrealizowane jest w stylu anime/bajkowym, a zeby dotrzec do ostatniego levelu trzema tasmowo wykonywac zajmujace questy typu "zabij 150 czegostam". Jesli lubisz takie gry i grind, to sie baw w ten sposob i nikomu to nie bedzie przeszkadzalo, ale nie przeinaczaj faktow... I jaki endgame tam masz?

*

Posty: 186
Dołączył(a): 6.11.2006
Offline
PostNapisane: 12 lut 2007, 00:18 
Cytuj  
soul31 pisze o WoWie napisał(a):
(gdzie do end contentu bardzo szybko się dochodzi i ten kontent jest dość marny)


ahaha umarlem ze smiechu.
najpierw pograj, potem pisz.

ps. akurat end game encountery w wowie to jest rewolucja (a raczej byla, bo gra ma juz dwa lata).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.