mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 29.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:08 
Cytuj  
Dłuuugo grałem na priv serwerach różnych gier. L2, WoW i w końcu oficjalny GW (nie wypał - choć wiem, że mnie niektórzy za to zbesztają). Nareszcie uzbierałem koło 400 zł i chce zacząć na porządnym oficjalnym serwie. Ale nie wiem jakim :P.

Proszę o poradę co do tego jaki jest najlepszy mmorpg. Zależy mi na tym aby gra w dużym stopniu stawiała na grę drużynową! Chcę aby było jak najwięcej potworów do zabicia których potrzebuję drużyny! Wiele klas, ras i sposobów rozwoju! Zależy mi aby gra sie szybko nie nudziła.

Dobrze by było aby te 400 zł starczyło na grę oraz kilka miechów gry, abym zdążył uzbierać na kolejną wpłatę!


_________________
Człowiek zagadka!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:17 
Cytuj  
wow ktos kto gral na piratach potrafi stwierdzic ze gw ssie ? :) moze jest jeszcze dla ciebie nadzieja ;)

imho do ciebie pasuje eq2, wow tez chyba wymagalo nolifingu dla uber itemow...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 4
Dołączył(a): 29.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 17:22 
Cytuj  
My?tery napisał(a):
w końcu oficjalny GW


Grałem na oficjalnym GW: Nightfall. Sama gra jest ok pod względem grafiki świata itp, ale najbardziej denne jest to, że każdy ma swój świat! Mi się to w ogóle nie podoba!!

Poza tym proszę o pełne nazwy!


_________________
Człowiek zagadka!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 18:10 
Cytuj  
tibia + premium acc

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 18:26 
Cytuj  
@up ROFEL :D

to zależy czy bedziesz mial staly doplyw kasy na abonament czy chcesz kupic gre i grac ile chcesz. Sprecyzuj pytanie czego szkasz. Grafika, klimat, twoj pc itd.


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:08 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
wow ktos kto gral na piratach potrafi stwierdzic ze gw ssie ? :) moze jest jeszcze dla ciebie nadzieja ;)

imho do ciebie pasuje eq2, wow tez chyba wymagalo nolifingu dla uber itemow...


sam ssiesz ...


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 286
Dołączył(a): 3.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 19:32 
Cytuj  
Bo jako MMoRPG GW rzeczywiście ssie. Instancing wszystkiego i drużynowe PvP z balancem klas, na równych warunkach dla obu drużyn niewiele ma wspólnego z innymi tytułami MMORPG.
Z tego też powodu wielu osobom się nie podoba.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:08 
Cytuj  
GW to nie mmorpg
To corpg. (ja bym raczej nazwal "COG").

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:54 
Cytuj  
My?tery napisał(a):
Dłuuugo grałem na priv serwerach różnych gier. L2, WoW i w końcu oficjalny GW (nie wypał - choć wiem, że mnie niektórzy za to zbesztają). Nareszcie uzbierałem koło 400 zł i chce zacząć na porządnym oficjalnym serwie. Ale nie wiem jakim :P.

Proszę o poradę co do tego jaki jest najlepszy mmorpg. Zależy mi na tym aby gra w dużym stopniu stawiała na grę drużynową! Chcę aby było jak najwięcej potworów do zabicia których potrzebuję drużyny! Wiele klas, ras i sposobów rozwoju! Zależy mi aby gra sie szybko nie nudziła.

Dobrze by było aby te 400 zł starczyło na grę oraz kilka miechów gry, abym zdążył uzbierać na kolejną wpłatę!


FF XI najbardziej pasuje do twojego opisu. Ostatnio polskie community troche sie zjebalo ale.. GL ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 20:55 
Cytuj  
Wiele klas i ras ma EQ2 i Vanguard i niezliczona ilosc potworkow do zabicia ,wiec mysle ze te dwa tytuly beda odpowiednie dla Ciebie.
Dobra pozycja moze tez byc gods and heroes http://www.godsandheroes.com/

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 21:47 
Cytuj  
Sniegu napisał(a):
FF XI najbardziej pasuje do twojego opisu. Ostatnio polskie community troche sie zjebalo ale.. GL ;)


I bedziesz mogl kupic Pikoka!


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 22:14 
Cytuj  
nie spotkalem bardziej fun mounta w zadnym mmo , mowa oczywiscie o slawnym wielbladzie z VG :)

pikoki to marny cien przy tym pociesznym zwierzaku ktory na widok moba zrzuca momentalnie jezdzca:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2007, 23:06 
Cytuj  
EQ2 ssie bardziej niż GW.
FFXI - ma swój urok, ale ma tez swoje wady.

bierz Vanguard-a (chociaz sam nie grałem). Gra świeża, też SOE - czyli pewnie zaraz cos w niej pierd..lnie, więc trzeba korzystac, dopóki w tytuł da się pograc.


Posty: 4
Dołączył(a): 29.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 10:59 
Cytuj  
A co powiedzie o Lineage 2? Podobno super. Albo SWG?

Posprawdzam wasze propozycje i na pewno coś napiszę.

Shaver:

To jest obojętne. Dobrze by było jak by starczyło na grę, a potem a 2 miechy grania. W nie na pewno uzbieram na następne miesiące gry.

Postal:

FU!

Ps. Dzięki za odpowiedzi. Prosiłbym też o gry o pewnej żywotnosci. Nie chiałbym aby się zawaliło wszystko.

Ps2. Kurde... Sciągam 12 GB... 16 h ^^


_________________
Człowiek zagadka!

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 11:18 
Cytuj  
W l2 trzeba masakrycznie duzo grindowac. Strasznie to nudne itd;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 12:35 
Cytuj  
Doradze standartowo, kup WoW-a i jak sie znudzisz za kilka miesiecy to bedziesz szukal cos innego, ewentualnie Vanguard bo na dzien dzisiejszy gra oferuje najwiecej mozliwosci, do Lineage2 raczej sie nie pakuj bo zanim cos osiagniesz to bedzie nastepca czyli Aion, EQ2 tez nie bo wszyscy uciekaja do Vanguarda, FFXI wybij sobie z glowy, ta gra umiera juz od dawna, moze LotRO ale tak slodziutka gierka nudzi sie szybko ( chyba ze masz ponizej 12 lat to znajdziesz tam duzo kolegow ), no to tyle :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 12:48 
Cytuj  
cos tam gdzies tam spamili ze aion ma byc f2p + cash ale reki uciac nie dam.


_________________
oumn da lololegend


Posty: 4
Dołączył(a): 29.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 16:18 
Cytuj  
I co? Wow? Ale jak tam ma się sytuacja po Burning Crusade? Lepiej podstawka czy dodatek? A poza tym... Potrzeba obu części czy tylko jednej?


_________________
Człowiek zagadka!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 20:54 
Cytuj  
Do 60lvl grasz na podstawce, potem kupujesz dodatek i grasz dalej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2007, 21:08 
Cytuj  
chyba, że chcesz wybrać rasę spośród BE/ Drae... wtedy TBC od początku

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.