mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 17:51 
Cytuj  
Na beta testy kolejnego dodatku do Ultimy Online wprowadzajacego wiele usprawnien, a przede wszystkim nowa oprawe graficzna mozna zapisac sie tutaj. GL

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 19:00 
Cytuj  
Welcome to Diablo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 19:51 
Cytuj  
Grafika jak grafika, chodzi tutaj o miodność jak i klimat. Ja tam złożyłem podanie i mam nadzieję, że się dostanę.

SvD.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:09 
Cytuj  
hm wlasciwie tez sprobuje, ciekaw jestem jak bedzie dzialac na laptopie.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 20:42 
Cytuj  
Nie rozumiem dlaczego tak strasznie staro musi wygladac nowa szata graficzna UO. Chetnie zagram jeszcze raz w UO, tyle ze tym razem na OSI, a nie kolejnym beznadziejnie dzialajacym piracie.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 22:00 
Cytuj  
Najlepiej to, co robi OSI podsumowal moj kolega

To jak pomalowanie dziurawego wiadra na czerwono i mówienie, że wszystko jest okej.

Inaczej polityki OSI bym nie nazwał, niestety mało osób zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się w UO :(
Gra straciła swoją magie od wydania dodatku Mondain's Legacy, który wprowadził NIEZLICZONE błędy do gry, które doszczętnie ZRUJNOWAŁY UO.

Od momentu wprowadzenia ML doszło do duplikacji złota na masową skale conajmniej trzy razy, przez co ekonomia w grze NIE ISTNIEJE.

Nie istnieje też balans między klasami, po prostu trzeba znaleźć jedną, z której najwięcej da się wyexploitować

Nie istnieje interakcja, każdy ma Cie w dupie.

Nie istnieje zabawa - Jak nie masz kolegi dupera, przez co nie możesz wejść w posiadanie artefaktów to nie masz po co grać

Na dodatek za ten cały shit płacisz 12.99 euro


Duh, człowiek czasem myśli, po co tyle czasu i pieniędzy wtopił w gre, która jest chyba bardziej żałosna od tibii nowadays


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 22:28 
Cytuj  
To sie nazywa EA, mistrzowie w rozwalaniu mmogow.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 22:29 
Cytuj  
Kiedys UO nie bylo zalosne. Do dzisiaj wiele osob bardzo dobrze ja wspomina. Jak dla mnie to najbardziej rozbudowane MMO ze wszystkich w historii gier. Nie bylo w niej okreslonego celu: graj zeby zdobyc poziom, to dostaniesz marchewke, ani pierdol w tylu pvpuj to dostaniesz medal. Tam kazdy sam sobie stawial cel.

Jednak wszystko przemija. Najwiekszym bledem OSI (a moze raczej EA Games) nie byl dodatek ML czy jeszcze jakis inny, ale zaprzestanie produkcji nastepcy UO (z grafika full 3D). W gre poszly uklady, polityka, jakas tajemna kalkulacja, HGW.

Edit: Dlatego porownanie do Tibii, ktora nigdy w niczym nie brylowala, jest krzywdzace. Przynajmniej dla mnie.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 22:37 
Cytuj  
Coval napisał(a):
Kiedys UO nie bylo zalosne. Do dzisiaj wiele osob bardzo dobrze ja wspomina. Jak dla mnie to najbardziej rozbudowane MMO ze wszystkich w historii gier. Nie bylo w niej okreslonego celu: graj zeby zdobyc poziom, to dostaniesz marchewke, ani pierdol w tylu pvpuj to dostaniesz medal. Tam kazdy sam sobie stawial cel.

Jednak wszystko przemija. Najwiekszym bledem OSI (a moze raczej EA Games) nie byl dodatek ML czy jeszcze jakis inny, ale zaprzestanie produkcji nastepcy UO (z grafika full 3D). W gre poszly uklady, polityka, jakas tajemna kalkulacja, HGW.

Edit: Dlatego porownanie do Tibii, ktora nigdy w niczym nie brylowala, jest krzywdzace. Przynajmniej dla mnie.


Ja sobie doskonale zdaje z tego sprawe Coval, dlatego mówię o UO w dzisiejszym wydaniu, stare dobre UO nigdy nie wróci


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 23:51 
Cytuj  
dawac KR! , chocbym mial sam stac na srodku Brit castujac corp por+ explo na niewinne sarenki :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2007, 07:09 
Cytuj  
Chyba explo +corp por:< bo sarenki maja trudnosci z przezyciem e boltow hi hi
Jakby wrocili do mechaniki z pub 15 troche pub 16 to why not. T2a tez czemu nie proste ale ladne czy jakies podobne wariacje mechaniki. Jakies polaczenie UO:R z T2a bylo ciekawe ale output dmg broni musialby byc mniejszy:E. AoSowe rulesety sa juz GAY nie logiczne i oparte na jakosci itemZ
How to kill X Lord X in first dump?:
Explo+nox(wait)+ipy-tick-+fist-corp por-tick+harm (wait)fist+tick-lighting -OWNED

3, 2, 1 *spit*

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 15:47 
Cytuj  
Przynajmniej 2 osoby z tego forum się dostały (wiem, dlatego, że pisały) no więc pytam jak wrażenia????

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 19:34 
Cytuj  
strasznie kiepskie jak narazie niemoge sciagnac gry sa 2 pliki po 1,1 gb do sciagniecia i niedarady korzystac z zadnego downloadera no wiec zapuszczam sciaganie i czesto gesto po 400-500 mega pada polaczenie z przeciazenia czy jak i dupa a dodam ze mam 6mb lacze a sredni transfer 70-100 kb czyli strasznie przeciazony ich serwer

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 19:54 
Cytuj  
Ha! Pogralem troche, z czystym sercem rezygnuje z subskrypcji UO pod koniec miesiaca :)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 19:57 
Cytuj  
buuu tak strasznie?:(

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 22:21 
Cytuj  
Link do clienta mozecie dac?;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 00:27 
Cytuj  
A ja właśnie klijenta zasysam :E .Ale nie mówcie że to aż takie badziewie ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2007, 22:48 
Cytuj  
Zabolequ niestety :(

A pro po wyglądu - znalezione na stratics. :lol:
To ma wyglądać lepiej ?! :evil:

Obrazek :


_________________
Obrazek

*

Posty: 59
Dołączył(a): 31.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2007, 16:14 
Cytuj  
Na fileplanet mozna sie na bete dostac, w niedziele sie zapisze ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2007, 11:58 
Cytuj  
UO zniszczyła KOMERCJALIZACJA tej gry.
Grałem do czasów AoS - wprowadzenie ala Diablo zepsuło klimat, wywalili Councellor'ów (wcześniej nawet wolontariacko działających Companion'ów), wyplemili ostatnie punkty oporu broniące idei RPG.
Później zaczęli wprowadzać to co modne w realu - np. samurajów.
W jednym świecie nie ma miejsca na wszystko - rycerz, palandyn, nekromanta, samuraj, ninja. Do tego jeszcze elfy ostatnio doszły (Elvish Ninja hmmm... n/c).

UO Europe wspominam z przyjemnością. Świetna ekipa Polaków, wypady co piątek spod Trinsic Bank, wspólne PvP, kox, zabawa! Gra for fun!

Jednak "to już było i nie wróci więcej...".

Pozdrowienia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.