mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 15:58 
Cytuj  
witam, mam dylemat a mianowicie nie wiem jakie mmorpg wybrac....mam guild wars ale jakos nie pasi mi. moglibyscie mi polecic cos???nie orientuje sie dokladnie w kazdej grze wiec sie pytam..., moze lepiej bedzie jak napisze czego bym oczekiwal od gry...:) jako ze gram od czasu do czasu to dobrze by bylo zeby gra dawal mozliwosc gry solo (nie to co w gw gdzie sensownie gralo sie w gildii-choc nie mowie ze to zle ale ja nie mam za duzo czasu na zycie gildia) chodzi mi o to zebym mogl spotkac innych graczy nie tylko w miastach ale ma jakis misjach; gra musialaby byc w klimatach sredniowiecza itp zadne tam kosmiczne coos...nie szukam gry darmowej, zaproponujcie jakas gre z rozsadnym abonamentem (do 50 zl na miesiac) aha moze to glupio zabrzmi ale zalerzaloby mi tym zeby w gre gralo sporo polakow zebym mial sie kogos spytac o jakies niuanse.myslalem osobiscie nad Lineage 2 ale moze zaproponujecie cos lepszego.pozdrawiam i prosze o sensowne odpowiedzi


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:03 
Cytuj  
za drogi sama gra kosztuje duzo a abonament nie maly. moze napiszcie w co wy gracie co jest przyjazne dla poczatkujacych

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:05 
Cytuj  
Lord of The Rings Online

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:17 
Cytuj  
Yonash napisał(a):
za drogi sama gra kosztuje duzo a abonament nie maly. moze napiszcie w co wy gracie co jest przyjazne dla poczatkujacych

Nowego wowa z darmowym miesiacem kupisz juz za 50zł. Podobnie z abonamentem poźniej, troszke ponizej 50 wychodzi. Czyli miesci sie w twoich normach.
Jedyny ponadprogramowy koszt to kupno dodatku (niekoniecznie od razu).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:36 
Cytuj  
a jest jakas gra gdzie da sie tworzyc wlasna bron i inne rzeczy??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:40 
Cytuj  
W wiekszosci gier jest jakas forma craftingu. W wielu jest on niestety bardzo ubogi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:41 
Cytuj  
We wszystkich grach MMORPG (a przynajmniej w znakomitej większości owych) występuje crafting w różnorakich formach.


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:42 
Cytuj  
a w jakiej grze jest on najbardziej rozbudowany??slyszalem ze lineage 2 ma spory potencjal ale nie wiem jek ma sie to wow??aha moze jestem dziwny ale wow jest dla mnie zbyt bajkowy??moze sie myle ale to moje zdanie...aha jak ma sie sprawa lacza do wowa??512 straczy??

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:46 
Cytuj  
Słyszałem że w SWG crafting jest rozbudowany, ale sam nie sprawdzałem bo gra mi nie przypadłą do gustu.
Lineage nie polecam, jak lubisz japońskie klimaty to już lepszy jest FF11."Bajkowość" WoWa jest imo jego plusem.

A łącze 512 pociągnie ci każdą grę mmorpg bez większych problemów.


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:50 
Cytuj  
czyli wow zostaje??to co musze miec i wiedziec zeby sensownie grac??duzo polakow w to gra??

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 16:52 
Cytuj  
Najbardziej rozbudowany crafting aktualnie do Vanguard ale ta gra umiera ( dzieki Sony ), wszystko co chcesz znajduje sie w WoW, do Lineage2 raczej juz sie nie pchaj bo zanim cos osiagniesz to wejdzie nastepca ( poczatek 2008 roku ).
To samo dotyczy wszystkich niszowych gier, ktore padaja lub padna , zastanow sie na LotRO lub WoW, duzo polakow tam gra, masz wszytsko i co najwazniejsze mozesz sobie pograc bezstresowo, jesli natomiast lubisz pvp to pozostaje ci aktualnie tylko WoW i nie wiem czy to nie jest jednak najlepszy wybor.

Yonash napisał(a):
czyli wow zostaje??to co musze miec i wiedziec zeby sensownie grac??duzo polakow w to gra??


Musisz miec cd-key, karta kredytowa lub prepaid do rejestracji i tyle, potem sobie znajdz gildie na forum lub w grze, ewentualnie poczytaj to forum bo informacji masz mase, a malo kom sie chce przepisywac dla ciebie wszystko.

Wyprzedzajac twoje pytanie, kazda klasa jest dobra, na kazdym serwerze gra sporo polakow ( patrz temat gildie ).


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 17:06 
Cytuj  
oki niech bedzie wow:) w koncu jest najlepszy....a co do robienia przednoitow w wow to kada klasa i rasa umie czy tylko konkretne rasy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 17:12 
Cytuj  
Tak, ale dla różnych klas różne profesje mogą być w różnym stopniu przydatne. Np. Magowi raczej nie przyda się zdolność wykuwania ciężkich zbroi.


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 17:16 
Cytuj  
wlasnie chodzi mi o zboje i miecze...pytanie tak a propos moge normalnie grac w podstawke wowa be z dodaku??czy jest on wymagany??

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 17:20 
Cytuj  
Ta mozesz grac bez dodatku

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 17:21 
Cytuj  
Crafting w wowie nie jest bardzo rozbudowany, ale zawsze to lepsze od azjatyckich darmowek (czy GW^^).

Mozesz grac bez dodatku do 60lvl (czyli calkiem dlugo jesli to twoja pierwsza postac).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 17:32 
Cytuj  
oki to podstawy znam (czyli to co chcialem wiedziec) a teraz najwazniejsze gdzie kupic gre i co z tym darmowym miesiacem grania i co ile musze kupowac karte i kiedy aktywowac i jak.?? aha rozumiem ze bede mogl spotykac innych graczy nie tylko w miastach??(nie tak jak w gw??)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 18:29 
Cytuj  
W kazdym MMO spotykasz graczy poza miastami. GW to takie pseudo-MMORPG - CORPG. W niektorych (teraz to w zasadzie w wiekszosci) sa instancje (w WoW tez), czyli miejsca, do ktorych wchodzi i widzisz tam tylko swoja grupe. Jednak wiekszosc swiata, ktory mozesz ekspolorowac to wspolna przestrzen, gdzie mozesz spotkac przypadkowych ludzi.


Posty: 25
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 18:38 
Cytuj  
ok a co z zakupem gry i abonamentem??

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 18:55 
Cytuj  
Yonash napisał(a):
ok a co z zakupem gry i abonamentem??


Najtaniej na allegro, abonament ~50zl.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.