mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 20:12 
Cytuj  
Perfect World International start closed bety za 2 godziny i 50 minut

Link = http://www.perfectworld.com/

Każdy chyba zna tą grę ale warto zobaczyć tą wersje i co z tego bedzię, choć nie liczę na wiele :wink:

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 21:19 
Cytuj  
To samo (prawie ale mniej bo cb) co w wersji PH. Ale co jak co giera jest dobra i wolę pograć na mniej lagujących serwerach niżeli na tych azjatyckich.


_________________
Setki MMO zostało zrobione i setki MMO przeze mnie sprawdzone. Ehh... chyba nic dla siebie nie znajdę :(

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 10:29 
Cytuj  
Grałem w japońską betę, a potem ją przekształcili w officjal, więc trochę na offi pograłem. Tylko ten ich "krzaczasty" język denerwował :-? Ale mimo tego gra warta polecenia.

Jak tak się rozglądam na rynku gier MMORPG, to Perfect World jest jedną z ciekawszych pozycji.
Lineage 2 mi się już trochę znudził po 2 latach gry, choć nadal uważam że to fajna gra, ale ileż można?
WoW mi nie przypasował, szczególnie grafiką, wolę grafikę "azjatycką". Zdecydowanie.
Patrzyłem też na AoC, ale puki co to wymaga dopracowania i nie jest taka super jak się zapowiadała.
Z nowszych gier to w sumie nie ma już żadnej dużej i fajnej produkcji. No może WH, ale na niego trzeba poczekać.
No i jeszcze Perfect World. Ciekawy MMORPG, rozbudowany, super grafika, ciekawe rozwiązania.

Jak komuś się podobał L2 ale się znudził, to w PW poczuje się jak u siebie w domu :D
Generalnie jak ktoś ma dość L2, WoW czy AoC, to niech sobie PW obczai. Lepiej to niż jakieś niszowe produkcje typu Rappelz, Last Chaos, ArchLord czy ROSE.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 12:40 
Cytuj  
Maraquaya napisał(a):
Grałem w japońską betę, a potem ją przekształcili w officjal, więc trochę na offi pograłem. Tylko ten ich "krzaczasty" język denerwował :-? Ale mimo tego gra warta polecenia.

Jak tak się rozglądam na rynku gier MMORPG, to Perfect World jest jedną z ciekawszych pozycji.
Lineage 2 mi się już trochę znudził po 2 latach gry, choć nadal uważam że to fajna gra, ale ileż można?
WoW mi nie przypasował, szczególnie grafiką, wolę grafikę "azjatycką". Zdecydowanie.
Patrzyłem też na AoC, ale puki co to wymaga dopracowania i nie jest taka super jak się zapowiadała.
Z nowszych gier to w sumie nie ma już żadnej dużej i fajnej produkcji. No może WH, ale na niego trzeba poczekać.
No i jeszcze Perfect World. Ciekawy MMORPG, rozbudowany, super grafika, ciekawe rozwiązania.

Jak komuś się podobał L2 ale się znudził, to w PW poczuje się jak u siebie w domu :D
Generalnie jak ktoś ma dość L2, WoW czy AoC, to niech sobie PW obczai. Lepiej to niż jakieś niszowe produkcje typu Rappelz, Last Chaos, ArchLord czy ROSE.


prawie bym się pod tym podpisał gdyby nie fakt że nadal gram w aoc :) ale pw jest naprawdę dobrym tytułem godnym polecenia głównie dla tych co lubią klimaty l2 i jest tytułem o wiele lepszym niż wow :)


_________________
no more wow...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 12:52 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
i jest tytułem o wiele lepszym niż wow :)

Kwestia gustu dark_lord. Mnie sie osobiscie Perfect World bardziej nie podobal od WoWa, ktory mi sie juz kompletnie nie podobal.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 sie 2008, 12:56 
Cytuj  
to prawda i widzę że pewnie już tutaj na forum jestem "unikatem" bo gram w aoc a nikt z tąd już pewnie nie gra :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 21:12 
Cytuj  
Jak ma ktoś konto do betki international to niech się podzieli na PW, z góry dzięki. :)

---

Już mam. :)


_________________
@polygamia

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 22:43 
Cytuj  
ale pvp to w pw ejst strasznie biedne :<


_________________
oumn da lololegend

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2008, 23:52 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
bardziej nie podobal od WoWa, ktory mi sie juz kompletnie nie podobal.


rekord świata :D

teraz bardzo ważne pytanie - w sumie superpętlapytaniowa:

jak podoba się coś, co nie podoba się bardziej od czegoś , co nie podoba się kompletnie ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 01:18 
Cytuj  
Jak widac moze ;)

*

Posty: 116
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2008, 13:58 
Cytuj  
A wiecie co mnie jeszcze urzekło w Perfect World?

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przywiązuję wagę do grafiki. Znaczy się nie chodzi o to aby silnik graficzny był z najwyższej półki i używał wszystkich możliwości DirectX, ale o to aby gra była piękna wg mojego gustu. Wiem, to subiektywne, ale np. L2 urzekł mnie grafiką i modelami postaci. Potrafiłem chodzić po mieście i się tylko przechodniom przyglądać, sam zbierałem niektóre sety aby tylko móc potem z nimi zrobić sesje zdjęciowe, wybierałem się na "spacery" za miasto, aby jakieś ciekawe screeny zrobić. Generalnie sporo czasu poświęciłem na takie zabawy. Każdy robi to co lubi, a mnie się to spodobało.

No i wracając do PW to twórcy poszli o krok dalej. Stworzyli po pierwsze sety "fashion wear". Są to łaszki do noszenia w mieście, aby postać wyróżniała się z tłumu. Fajna sprawa. Po drugie są o wiele większe możliwości robienia screenów, bo można sobie kamerę dowolnie obracać, a na dokładkę "przestawiać" w taki sposób, że postać nie jest zawsze w centrum, a np. w prawym rogu ekranu. Daje to o wiele większe możliwości graczom, dla których nie liczą się tylko fragi, a chcą z gry coś innego wydusić :D Tak jak ja wspaniałe screeny.
W innych grach nie spotkałem się jeszcze z takimi możliwościami wpływu na tworzone screeny jakie oferuje PW.

Pomijam fakt, że PW ma ciekawy system zajmowania terytoriów przez gildie, i wiele innych rozwiązań, których nigdzie indziej nie widziałem. To naprawdę świetna gra.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.